Şimdi Ara

Microsoft Mülakat Tecrübem (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
99
Favori
32.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

İlk önce tebrik ederek başlayım.

Ben şu an Bilkent Bilgisayar'da 2.sınıfım. Bize de hep söylenen data structures-veri tabanları dersinin çok önemli olduğu. Şu an master yapan bir arkadaşım var, bu dersi iyi bir şekilde öğrenirsem hiç bir büyük şirketin mülakatlarından korkmamam gerektiğini söyledi. Özellikle bu yazıdan sonra binary treelere, stacklere, listlere daha bir dikkatli gözle bakıcam.

data structures bildiğim kadarı ile veri tabanı değil veri yapıları demektir yanlış ise düzeltiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehdin81

quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

İlk önce tebrik ederek başlayım.

Ben şu an Bilkent Bilgisayar'da 2.sınıfım. Bize de hep söylenen data structures-veri tabanları dersinin çok önemli olduğu. Şu an master yapan bir arkadaşım var, bu dersi iyi bir şekilde öğrenirsem hiç bir büyük şirketin mülakatlarından korkmamam gerektiğini söyledi. Özellikle bu yazıdan sonra binary treelere, stacklere, listlere daha bir dikkatli gözle bakıcam.

data structures bildiğim kadarı ile veri tabanı değil veri yapıları demektir yanlış ise düzeltiniz

Evet doğru veri yapıları demek. Teşekkürler.

• En kısa zamanda yeni yazınızı görmek istiyoruz.
    Hayatta ve işinizde başarılar inş bir gün oralarda olabiliriz.
  • Hayalimi anlatmışsınız :) Yeni yazıları beklıyoruz.

Ms'da başarılar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurJAM

Konu hortlamış İyi dileklerinden dolayı herkese teşekkürler arkadaşlar. Microsoft'ta işe başlayalı 1,5 ayı geçti, ilk haftamı anlatan bir yazı yazıcam demiştim ama ev bulma, araba bulma mobilya eşya derken, bir yandan da Amerika'nın gece hayatının tadını çıkarınca pek zamanım olmadı Ama bugünlerde genel olarak hem ABD'yle hem Microsoft'la ilgili bir yazı yazıcam, söz.

Seattle'dan selamlar, (iyi bir resim bulamadım cektigim o yüzden kendimin bir resmini koyuyorum, arkamda görünen kule gibi şey space needle )

Microsoft Mülakat Tecrübem

Microsoft Mülakat Tecrübem

Kilo vermişsin Yakışmış

Yeni yazıları bekliyoruz

• Yeni yazınızı merakla beklemekteyim
  • Tüm hikayenizi okudum başarılar dilerim size....
  • biraz geç gördüm ama çok sevindim adına

ha bi de rezerve
  • Konuyu kacirmisim. Rezervelemek lazim. :))
  • başarılarının devamını dilerim
  • başarılarıının devamı gelir diğer yazınıda okdum hepsi çok güzel... insan imreniyor...
  • zevkle okudum , helal olsun vallaha
  • Yeni yazıyı bekliyoruz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMéR

Yeni yazıyı bekliyoruz artık

Evet uzun bir süre geçmiş.
  • tebrikler çok güzel valla kıskandım

yeni yazıyı bekliyoruz
  • Geç kalmışım biraz Gerçekten tebrik ederim. Benimde hayalim Google' da çalışmak. Bunun için kendimi geliştirmek istiyorum. Teknolojite çok meraklıyım, donanım bilgim yüksektir, şimdi de yazılımı öğrenmek istiyorum. Neler önerirsiniz bana ? Hangi dillere başlayayım ? Şuan kodlama bilmiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim ?
  • Hortlatayim konuyu :D

Seattle MS da sadece odtuden 100 kisi vardir. Turk ve hintli yuvasi:)
    Microsoft compllier de c,c++ ile develop ediyorlar ve bir de testerlar var tabi. Maas olayi dolar bazinda yillik 50-100 arasi degisir primlerinize gore. Google in daha iyi oldugu soylenir ms a nazaran.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağlıyacaktım okurken maşallah ne diyelim darısı başımıza. Daha hazırlık okuyacağım ama üniversite zamanlarımı dikkatli kullanmayı planlamakla başladım. Özellikle C ile işe başlamak ve konu içinde geçen algoritma ve diğer terimleri araştırmakla şimdiden iyi bişeyler çıkartmaya çalışacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acrph0bias

Ağlıyacaktım okurken maşallah ne diyelim darısı başımıza. Daha hazırlık okuyacağım ama üniversite zamanlarımı dikkatli kullanmayı planlamakla başladım. Özellikle C ile işe başlamak ve konu içinde geçen algoritma ve diğer terimleri araştırmakla şimdiden iyi bişeyler çıkartmaya çalışacağım.

Bilg. Mühendisliği mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerI

quote:

Orijinalden alıntı: Acrph0bias

Ağlıyacaktım okurken maşallah ne diyelim darısı başımıza. Daha hazırlık okuyacağım ama üniversite zamanlarımı dikkatli kullanmayı planlamakla başladım. Özellikle C ile işe başlamak ve konu içinde geçen algoritma ve diğer terimleri araştırmakla şimdiden iyi bişeyler çıkartmaya çalışacağım.

Bilg. Mühendisliği mi?

Evet hocam bilgisayar mühendisliği, uluslararası karadeniz üniversitesi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.