Şimdi Ara

The Cabin In the Woods (2012)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katakulate -- 23 Ağustos 2012; 17:44:59 >

• İsmi itibariyle klasik bir yapım beklerken, fragman benim de fikrimi değiştirdi, ilginç bir film olacak gibi.
  • umarım fragmanı gibi ilginc ve degisiktir, hayal kırıklıgı olmaz insallah.
  • GELECEK HAFTA VİZYONDA
  • Bu filme sinemada gitmeyi düşünüyorum. Umarım iyi bir film olur.
  • Film çok iyi klişe diye düşünerek gidiyorsunuz ama adamlar çok iyi iş yapmış.
  • bu filmi kesinlikle sinemada izleyeceğim, ne zamandır bekliyorum bu tarz bir korku filminin sinemaya gelmesini. Herhalde haftaya İstanbul'a gidince daha iyi bir sinemada izlerim, o yüzden bekliyorum biraz daha.
  • Herkes beğenmiş fragmanı, bakalım nasıl bişey çıkacak?
  • İlginç bir filme benziyor.Girişi sıradan gidişatı ilginçti fragmanın.Bekleyip görelim bakalım.
  • fragmanından güzel film gibi gözüküyor...
  • Fragmanı baya hoşuma gitmişti, Ekşi'den okuduğum yorumlara göre de beğeniler yüksek. En kısa zamanda gideceğim.

Ekleme: Bugün 18.30 ya da 20.30 seansına gidiyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engnnn

Önce gözlüklü olan ölecek, sonra seksi aptal sarışın, sonra sevişmeye calışan çift, fragmanda göremedim ama varsa şişman ilk sıraya gelir, ırkcı bir söylem ama varsada ilk sıralarda zenci de gider. Geriye kalan korkak, mantıklı davrananla onun hoşlandığı ama belli etmediği kız kalır, klasik bir senaryo bu şekilde olur(genellikle) bunun haricinde olanlar yolda karsılastıkları yaşlı adam, doğayla bütünleşelim, teknolojiyi bırakalım, göle girmeler, danslar, ev hepsi klasik tek fark etraflarını saran teknolojik kapan gibi duruyor. Biz farklıyız diyorlar ama bir fark olmayacak gibi.

hiçte öyle değil.

Keyifle izledim,(özellikle son dakikalar). Ortalamanın üstünde bir film olmuş
  • Bu gençlerde böyle yerleri nerden buluyor anlamıyorum koskoca amerika her yer ormanlık dağlık her türlü imkan var yok illaki madende eğleneceğiz yok terk edilmiş bir yerdeki tanımadığımız bir adama güveneceğiz anlamıyorum yani ne güzel ağaçlar karavan felan çek bir gölün kıyısına tatilini yap ne var yani bu kadar riske girecek
  • diğer korku filmlerinden çok farklıydı we güzeldi.ama çok geren sahneler yoktu mesela bi devil inside kadar germiyodu
  • Fragman harbiden süper gidilip izlenebilir gibi
  • Bugün izledim, gerçekten çok iyi iş çıkarmışlar..Son yarım saatte film bitti sanarken yeniden başladı adeta.Herkese tavsiye ederim.

Puanım: 8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Fragmanı baya hoşuma gitmişti, Ekşi'den okuduğum yorumlara göre de beğeniler yüksek. En kısa zamanda gideceğim.

Ekleme: Bugün 18.30 ya da 20.30 seansına gidiyorum.

Gittiğime kesinlikle değdi. 10 üzerinden 8 veririm. Film bir yerden sonra resmen küllerinden doğuyor. Ne oluyor anlamıyorsunuz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • yorumlardan ve imdb puanından sonra bugun gitmeye karar verdim ben de. .
  • Son dönemlerin en iyi korku-gerilim-fantezi eksenli filmi diyebiliriz.Film hakkında hazırladığım incelemeyi okumak isteyenler için:
    The Cabin in the Woods (2011)
  • Filmin orijinali ile sinemada ki versiyonu arasında bir fark var mıdır?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.