Şimdi Ara

The Cabin In the Woods (2012) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zebercet

farklılaşmak için sıçmışlar diyeceğim diyemiyorum,bu tarz filmlere yaptığı gönderme çok iyiydi,ama onun haricide bişey yoktu

şu yorumu okudum fikrim değişti,filmi izleyenler bir göz atsın bu açıdan hiç düşünmemiştim

şöyle ki kahramanlarımız bilgin, kaltak, sporcu, fool ve bakire. yani birbirinden çok farklı. tipik olarak sivil halk. halkı yani bu 5 genci kokular sıkarak ya da saç boyasına madde karıştırarak ne hissedeciğne ya da ne düşüneceğine karar veren bilimadamları ise medya (murdoch, branson vs) insanları daha yüksek birilerinin çıkarlarına karşı manipule ediyorlar. canavarlar ise hükümetler. tek yaptıkları insanları korkutup etkisiz hale getirmek.gerektiğinde kendi vatandaşını korkutuyor, öldürüyor. tabi esasında onlar da birer kukla. çünkü dünya esasında bambaşka insanların elinde. hatta yer altından bir el çıkıyor filmin sonunda. artık illuminati mi yoksa parababası büyük corperate şirketler mi bilmeyeceğim. ama korku filmi öğeleriyle kapitalizm eleştirisi yapmak büyük bir zeka işi

filmim daha yeni bitti. ama bu şekilde hiç düşünmemiştim. zaten filmde bi hiyerarşi var. ama bu kadarını hiç düşünmedim. hatta şöyle bir şey var filmi tahmin edemiyorsun. tam ters köşeye yatıran film.filmi çok beğendim hoşuma gitti.cem Yılmaz'ın bir tat bir doku da da bahsetmişti ilk 30 dk.

• Çok değişik bir gerilim filmi ben beğendim.Sonu daha iyi bitebilirdi.Oyunculuklar biraz kötüydü.Adamın sevgilisi ölüyor sanırsın her gün ölüyor.Sarışına üzüldüm yav.10/7.7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korku filmi değil. analizlerde yazılanları okursanız film çok ayrı bir boyuta çıkıyor. burada analizleri copy-paste yapmayacağım. türkçe için ekşi, ingilizce için reddit yeterli.
    en hoşuma giden şey werewolflardan tutun da purge'cülere kadar tüm sevilen korku karakterlerini bir arada görmekti.
  • Farklı ve ilginç bir filmdi, keşke devam filmleride çekilseydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshwind

Farklı ve ilginç bir filmdi, keşke devam filmleride çekilseydi

devam filmi olarak nasıl öleceklerini seçtikleri kısım vardıya,onların varyasyonları olsa güzel olabilirdi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.