Şimdi Ara

KOTALIYA NEDEN İNDİRİM YOK (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 512 sınırsız uygun fiyatlı olur ona geçerim diyordum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByAdmin

Bende 512 sınırsız uygun fiyatlı olur ona geçerim diyordum.

+aynen adamlar hiç düşünmüyorki
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkahan

quote:

Orjinalden alıntı: jrking

zamanında kotalı 512k lar 1024k ve kota 3 gb den 4 gb ta yükselirken böle herkesin hoşuna gitmişti tmm aralarında dienler çok oldu kota biraz daha fazla olabilirdi die ama şunu soruyorum kotalı olup her ay kotayı aşıp 50 ytl vermektense adam gibi kotasız 256k alıp onu kullanmak daha iyi .... bazıları kotalı 1024 ile burada hava atıyodu o zamanlaraı unuttunuz sanırım....

tmm bende memnun değilim ttnetin yaptıklarından ama ben 2 sene 256k kullandım size yapılanlar yapılırken bize hiç bişi yapılmadı...

biz TT ye kızıyoruz. sizde TT nin avukatlığını yapıyorsunuz... kimse 256 niye 1024 oldu demiyor..... bizim kotamız artması yada indirim olması sizi niye rahatsız ediyor onu anlamadım.

katılıyorum...

tersine ben çok sevindim 256nın 1024 olduğuna... sen-ben ayırımı yapmıyoz ki,,, yapılan işin dengesizlliğinden bahsediyoruz.

• malesef anlaşılmıyo kotadan memnun deilsen kotasıza geçersin kotasız 256k ya 49 ytl vermek hey ay saçma ama ne yapıcaksın ben ayda 20 gb ortalama veri indiren biriyim en başında kotasız alarak hiç olmassa katalıda geçtiğim her mb başına vericeğim parayı kotasız alarak ona veririm dedim öle aldımm onu için şimdi kotalılar nie
    kızıyorsunuz benim yazdıklarıma ben hala ttnete kızgınım millleti birbirine düşürüyolar fiyatlar hala iyi değil...

• Telekom farkında degil mi yada isine mi gelmiyor bilemiyorum ama gercektem bu kategoriye giren buyuk bir kullanıcı kitlesi var 10 ytl'e versin kota isterse 2gb olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: .:blaCk:.

şahsen kota artırımı istemiyorum aksine fiyat düşüşü olsun istiyorum 4 gb kota veriyor ama ben onu kullanmak istemiyorum kardeşim 10 ytl yap 2 gb kota ver bizde işmizi görelim ne yani internet sadece film mp3 indirmek içinmi kullanılıyor anlamadım sabit telefon 25 ytl+29ytl adsl oh ne ala tt ye çalışıyoruz
  • quote:

öyle yaparsalar 1024-4GB kullanıcıları 512 sınırsıza geçerr
    tt böyle bişey yapmaz çogu tarifeler 1024-4gb kotalı çünki
    öyle yaparsa 512 sınırsız ile herkez daha çok data indirmek isteyecek
    1024 sınırsızlar yetmezmiş gibi birde 512 sınırsızlarda eklenince
    hatlar iyice çekilmez olucak

bence bundan 512 sınırsız yapmadılar

• quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

Sadece ticari mantık...Kotalıları 1024Mbit sınırsıza geçmek zorunda bırakmak istiyorlar...Kullanıcı için 4gb kota'nın bence bir esprisi kalmadı..

Biraz zor geçerim Bana aynı fiyata daha avantajlı bir tarife çıkarması lazım Telekomun. Ancak öyle olabilir.

Ve bu karara da itiraz etmeliyiz. Çoğunluk kotalı kullanıyor ve mağdur olan biziz. Artık tüketici derneklerine mi başvurulur, yoksa Superonline'dan mı yardım istenir bilmiyorum ama, mutlaka bir şeyler yapılmalı.

Bence 1024Mbit 'in fiyat/performans oranı 4GB'lık tarifeden çok daha iyi konuma geldi.Çok iyi DL yapılabilir sınırsızda..Geçmeyip 4gb kotalıda devam edecekler olacaktır ama bence 1024Mbit sınırsıza çok büyük bir kesim geçer...Hedefinde başarılı olacaktır bence TTnet..

İnşallah olamayacak yemezler telekom

• quote:

Orjinalden alıntı: TrDr_22

Telekom farkında degil mi yada isine mi gelmiyor bilemiyorum ama gercektem bu kategoriye giren buyuk bir kullanıcı kitlesi var 10 ytl'e versin kota isterse 2gb olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: .:blaCk:.

şahsen kota artırımı istemiyorum aksine fiyat düşüşü olsun istiyorum 4 gb kota veriyor ama ben onu kullanmak istemiyorum kardeşim 10 ytl yap 2 gb kota ver bizde işmizi görelim ne yani internet sadece film mp3 indirmek içinmi kullanılıyor anlamadım sabit telefon 25 ytl+29ytl adsl oh ne ala tt ye çalışıyoruz

kullanıcıların %80'i fiyata bakıyor,o dediğin olursa herkes o tarifeye geçer TT'nin işine gelmez bu.

• quote:

Orjinalden alıntı: soryy

quote:

öyle yaparsalar 1024-4GB kullanıcıları 512 sınırsıza geçerr
    tt böyle bişey yapmaz çogu tarifeler 1024-4gb kotalı çünki
    öyle yaparsa 512 sınırsız ile herkez daha çok data indirmek isteyecek
    1024 sınırsızlar yetmezmiş gibi birde 512 sınırsızlarda eklenince
    hatlar iyice çekilmez olucak

bence bundan 512 sınırsız yapmadılar

daha fazla kazanmak için yaptılar 512 yapsalardı kotalıdan kurtulmak isteyen direk ona geçecekti ama şimdi en yakın 1024 e geçmek zorunda kalcak.

• ondeire haklı çok kazanmak için yaptılar.Aslında indirim göz boyama.Kotalı ,bıktım bu kotadan,kota aşım ücretinden kurtulayım diyecek olursa.Senede 240 milyon fazla vermek zorunda kalacak.Ama bir çoğunun alışkanlıkları çok değişmeyeceği için kullanıcı hattı kotalıya yakın bir biçimde kullanacak telekomda bu işten güzel bir kâr etmiş olacak.
    Türkiye abonelerin çoğu kotalı ve bunun sebebide fiyat.Zaten sürekli download amacı olan fiyattan ziyade hıza takılıyor.29 YTL veriyorum,49 da verebilirim ama 49 verince bana bir getirisi yok.Bu hizmet için 29 bile çok
  • toptanda bu kadar indirime gidilditen sonra kotalılara bir şey yapılmaması bence haksızlık kimsenin kotasızlara yapılan indirimde gözü yokfakat arada büyük bir uçurumun olduğuda da kesin en kısa zamanda bir çzüm bulunması gerekiyor.......
  • TT ye bak bee Kotalı ve kotasızları birbirine düşürdü forumda

yani nedir bu kotalı düşmanlıgı anlamadım arkadaşım TT kotasıza bişi yapmıyorsa bunu kotalılara kızarak degil tt ye gidip dilekçeni verip gösterin.Böyle bi yere varamazsınız. Zaten kotalılar 2 GB olsun 10 ytl den yetecektir cogu kişiye. Ama TT kota aşımından kazandıgı paralar varken 10 ytl gibi ufak mevlalarla uğraşmaz onlarda uyanık. Yabancılara satanlar utansın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: freedy

toptanda bu kadar indirime gidilditen sonra kotalılara bir şey yapılmaması bence haksızlık kimsenin kotasızlara yapılan indirimde gözü yokfakat arada büyük bir uçurumun olduğuda da kesin en kısa zamanda bir çzüm bulunması gerekiyor.......

bakalım kotalıları sevindirecek bişey yapacaklarmı
  • aslında bi nevi gizli zam gibi bişey oldu. kotalıları öldürmeye yönelik yeni tarife. dedikleri gibi türkiyenin büyük çoğunluğu kotalı kullanıyor. dediler 1024 ü bu kadar cazip hale getirirsek bu adamlar kesin geçer. 2 milyon üyenin 900 bini kotalı olsa. 900 bin x 20 YTL dünyanın karını yaparlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: prescott_pcl

heralde seni sıcaklar çarpmış olacakki daha bir yazıyı bile doğru okuyamıyorsun. ben indirim yapmaktan bahsetmedim. bknz: "hem kotalılara yaparken" demek istenen hız artırımıydı.
    quote:

Orjinalden alıntı: wtwt24

quote:

Orjinalden alıntı: prescott_pcl

bugüne kadar hep kotalılara yaparken iyiydi dimi... bikere sınırsızlara ağırlık verdiler hemen

asıl böyle zihniyete

sen iyimisin kotalılar ne zaman indirim aldılar sıcaklar çarpmış seni galiba git elini yüzünü yıka kendine gel hafıza kaybına uğramışsın hepten kaybetmeyelim seni
    bu indirimde kotalılara bir bardak su bile yok bu daha önceden belli olduğu için epey ban yollamıştım bir tane daha yollayayım şirket'den olsun

Arkadaşım bence sen bir yazıyı bile doğru okuyamıyorsun. Çünkü konu başlığı "KOTALIYA NEDEN İNDİRİM YOK". Demek istemediğin şeyi düzgün yaz o zaman da millet demek isteyip istemediğini anlasın.

• kotasız tarifeye geçin herkes mutlu olsun .....

kotalılara indirim yaptılar 1024 4 gb oldu kotanız 29 ytl ....

ve biliyorumki bir çok kişi kotasızlardan benim gibi ttnete zamanında çok mesaj attıı...
  • o sorun değil bide telefon faturası geliyor gelmese. bi işimede yaramıyor
  • bana 1 mnit bağlantı 20 gb kota versinler 29 ytl razıyım ama oda forum da olmasak şimdi kalay ı basmıştım
  • Kota madem yetmiyor niye sınırsıza geçmiyorsun diyenler, interneti sadece msn, sörf için kullananların bağlantısı 56k'dır. 1024 kbps hız 4 gb kota değil. Ben ne o gruptayım ne de tarifeler yenilenmeden önce 256 kbps sınırsızda pcyi 7/24 downloadda bırakacak kadar download bağımlısı gruptayım. Sadece kullanacağım şeyleri indiriyorum. Ama ne sınırsız bağlantıya 49 ytl verebilirim ne de 56k kullanabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.