Şimdi Ara

KOTALIYA NEDEN İNDİRİM YOK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yekialem

çünkü kotalısınız.. hepiniz kotalıya geçip böylesine saçma bir tarifeye destek vermiş oluyorsunuz.. şimdi çok da konuşmaya hakkınız yok.. tavır koyacaksanız geçersiniz sınırsıza..

Her zaman söylüyorum, aradaki fark siz verin, biz geçeriz
  • 3gb yi 4 yaptılar çok bişey sanki her defasında yok kotalıya böle yaptılar yok şöyle yaptılar
    görende türkiyede kotalı kullanıcılar dünyanın en hızlı baglantısını kullanıyo sanıcaklar
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

quote:

Orjinalden alıntı: yekialem

çünkü kotalısınız.. hepiniz kotalıya geçip böylesine saçma bir tarifeye destek vermiş oluyorsunuz.. şimdi çok da konuşmaya hakkınız yok.. tavır koyacaksanız geçersiniz sınırsıza..

Her zaman söylüyorum, aradaki fark siz verin, biz geçeriz

@yekialem
    Söylediklerin çok saçma olmuş kusuruma bakma.
    İnsanlar keyiflerinden kotalı tarifede kalmıyorlar.

Her şey maddiyat.

Ama şimdi şu da var kotalı arkadaşlar.
    Eğer ki 1 ayda 10 YTL'lik Divx, MP3 , Oyun ...vs alıyorsanız hiç düşünmeden Smile ADSL kampanyasına geçebilirsiniz.

29 YTL'ye 4 GB nerde ? Sınırsız internet nerde?

Bugün nereden bakarsanız bakın bir divx film 2.5-3.5 YTL
    Oyun deseniz aynı.

Birazcık kemerleri sıkıp 39 YTL'lik sınırsıza geçmenizde fayda var.
    Telekoma kazandırılan paralara yazık günah!

Kotalı arkadaşların Smile ADSL ile sınırsıza bir adım daha yaklaştığını düşünüyorum.
    Hayırlısı olur inşallah. :)

Smile ADSL'de de Aydın Doğan Paşamız kazanıyor.

• Arkadaşların bazıları SmileADSL'e geçin demiş bence bunu yapmadan önce bir defa daha düşünün.
    Sonuçta bu firma Doğan Grubuna bağlı ve başında Aydın Doğan var.
    Benim tanıdığım Aydın Doğan ne yapar eder yine milleti kazıklamanın bir yolunu bulur benden söylemesi
  • TT ye bak be; aynı forumun insanlarını, kotalı kotasız diye ayırıp birbirine düşürmesini de becerdi.
  • bugune kadar limitlilere indirim yapılıyodu şimdide bize yapılıyor gibi saçma bir mantık karşısında hayrete düştüm açıkçası.Bu güne kadar sınırsızlar 49 ytl verip 60 gb veri indirirken biz 29 verip 3 veya 4 gb veri indirdik.. Böyle bakılırsa bu kadar şikayet etmelerine gerek yok. Ayrıca biz diyoruzki bu indirimde kotalılar 19 ytl olsaydı 512 sınırsız 29 1024 sınırsız 39 olsaydı gerçekten ttnet tüm kullanıcılarını tatmin ederdi. . Kaldıki en azından hız 2048 olabilirdi neyseki artık ttnetin saçmalıklarına tahammül etmeyecem.Smile adsle geçecem. Herkesede tavsiye ederim toptan iptal edilirse ttnet insanlarla dalga geçmemeyi görür.
  • adam 49 ytl ye (smile 39ytl) 1mibt sınırsız hız seçeneği koymuş

10 ytl fazla ver ,sınırsız takıl
  • 10 ytl fazla vermek kolay birşey değil...ve 29 ytl açtırma ücreti..
    Telekoma
    Kotalı tarife koyacaklarsa fiyatları ucuzlatsınlar 15 ytl civarı olmalı 4 gb kotalı tarife..
  • en azından 6gb yapabilirlerdi

bı hız artırımından sonra interneti ne kadar sağlıklı kullanabileceğiz süpheli zaten
  • cevap burada..!!!
    http://forum.donanimhaber.com/m_16384024/tm.htm

saygılars..!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: OzaN

10 ytl fazla vermek kolay birşey değil...ve 29 ytl açtırma ücreti..
    Telekoma
    Kotalı tarife koyacaklarsa fiyatları ucuzlatsınlar 15 ytl civarı olmalı 4 gb kotalı tarife..

Evet minimum kotalı tarife 19 YTL olmalı en azından
  • bunlar da gsm şebekesi gibi oldular..bir ara faturalıya bindiriyorlar indirimi,bir dönem geliyor kontörlüye indirim yapıyorlar;abone şapşallaşıyor böylece arada gelen kazıklara tepki veremiyor
  • TT net ne zaman ne indirimi yapmış ki???

Hız arttırdık deyip milleti avutuyorlar,,,,,,256-512-1mb ya da 50.000 bilmem ne bayt,,,,,,fiyat 29.00 ytl değişmiyor,,,,,,limitsizlerde de aynı,,,,,
  • 1024 4gb kotalıyım yeni yaz tarifesiyle(%12 indirim) 29ytl'den 25 ytl ye gecices insllh bizde bole 3-4 ytl lik seylerle avunuoruz
  • şu aktivasyon ücreti çok canımı sıktı.
    telekoma verdik 36 ytl... 6 ay sonra bir de smile adsl ye ver 29ytl...

galiba yine de sımayl'a 39 ytl sınırsız bayılacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cok_yasa_kamil -- 3 Ağustos 2007; 21:46:56 >
  • fiyatın 10 , 15 ytl ye çekimesi lazım 29 ytl çok 2 gb olsun 10 ytl olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:blaCk:.

fiyatın 10 , 15 ytl ye çekimesi lazım 29 ytl çok 2 gb olsun 10 ytl olsun

10 15 e gelene kadar sabit telefon hattı ucretini almasa telekom beni cok daha mutlu edicek ama nerde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaaaan

quote:

Orjinalden alıntı: .:blaCk:.

fiyatın 10 , 15 ytl ye çekimesi lazım 29 ytl çok 2 gb olsun 10 ytl olsun

10 15 e gelene kadar sabit telefon hattı ucretini almasa telekom beni cok daha mutlu edicek ama nerde..

oda ayrı dert hiç sorma, bakıyorumda bu formda asgari ücrete yaşamaya çalışan insan yok galiba..
  • kotalı arkadaşların yapacağı en mantıklı davranış komşularıyla ortak 1mbit sınırsız almaktır.aynı anda kullandınızda sadece hız yarıya inecek kota derdi olmadan internet keyfi yaşayabilirsiniz.1mbit de fiyat olarak cok değişiklik olmayacak ama 4 kişi ortak 4mbit aldığında
    1mbit hızda değişiklik olmayacak azda olsa bir indirim olacak kotalıya göre.tek kişi kullandığında 4mbit kullanma imkanıda var.
    tek yapmanız gereken 1+ portlu modemle kablo cekmek veya kablosuz modem almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasaell -- 3 Ağustos 2007; 22:13:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: prescott_pcl

bugüne kadar hep kotalılara yaparken iyiydi dimi... bikere sınırsızlara ağırlık verdiler hemen

asıl böyle zihniyete

Başka bir konuda aynen bu olaya yazdığım bir cevabı aynen buraya taşıyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: tonythetonguc

quote:

Orjinalden alıntı: COrleone[TUR]

kota savunan arkadaşlar 256 lar 3 kampanyadır avcunu yalıyor bırakında biraz biz çıkaralım hızlı netin tadını

Olaya öyle yanlı bakıyorsunuzki anlamıyorum.. Daha önce 3 kampanyadır kotalılara bişeymi yapıldı? Bi 3GB yi 4GB a yükselttiler okadar. Hız arttırımları kotalılar için kampanya değil tam tersine resmen zam oldu.. Niye?
    1-Kota daha rahat dolar oldu.
    2-Max. fatura limitleri kat be kat arttı.
    Faydası ne oldu derseniz tabiri caizse halt oldu; belki web sayfaları biraz daha hızlı açılır oldu, videolar rahat izlenir oldu (ki buda kota için tam bir eroin oldu, izledikçe izliyorsun ve kota taşıp gidiyor)

Telekoma okadar kızmışsınızki sanki yıllardır telekom kotalılara kıyak geçip sınırsızlara geçmiyor düşüncesi bürümüş kafanıza. Halbuki yok öyle bişey. Tam tersine sevgili telekom kotalılara habire geçirdide geçirdi, bide bu geçirdiklerinin adına İNDİRİM dedi, anlaşılan o ki sizde bunlara inanmışsınız. Sonuç olarak bu indirim içerisinde kotalıların bu durumda isyan etmesini haksız karşılayamazsınız. Şu bir gerçekki, şimdiye kadar sınırsızlar düşük hız yüzünden mağdurdu, kotalılar ise düşük kota yüzünden mağdurdu; bu indirimle sınırsızların hız mağduriyeti büyük ölçüde giderildi... bu indirimin kotalı kullanıcılara yansıyan tek iyi yanı max. fatura miktarlarının düşmüş olması, bu durumda sizce kotalılar mağdur değilmi?. Bence bu indirimde Kota seviyeleride en azından 10-15-20GB seviyelerine çekilmeliydi. Daha önceki (b)indirimlerde kotlalıların yararına bişey yapılmadığını düşünürsek mağdur olan kotalılardır.

Not olarak şunuda belirteyimki ben sınırsız 256 kablo kullanıcısıyım. Yani kotalı kullanıyorum diye kotalıların durumunu savunmuyorum, sadece olaya objektif ve tarafsız bakabiliyorum.

Kısacası milletin zihniyetine BAN diyene kadar kendi zihniyetinizi gözden geçiriniz ve olaylara objektif bakınız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.