Şimdi Ara

KOTALIYA NEDEN İNDİRİM YOK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şahsen kota artırımı istemiyorum aksine fiyat düşüşü olsun istiyorum 4 gb kota veriyor ama ben onu kullanmak istemiyorum kardeşim 10 ytl yap 2 gb kota ver bizde işmizi görelim ne yani internet sadece film mp3 indirmek içinmi kullanılıyor anlamadım sabit telefon 25 ytl+29ytl adsl oh ne ala tt ye çalışıyoruz
  • hala şoktayım
  • sanırım kotalılarda limit aşımı durumunda fiyatlarda düşüş olmuş.
    eskiden 100 mb aşıldığında 1 ytl geliyodu şimdi ne kadar gelecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çiğ Köfte

sanırım kotalılarda limit aşımı durumunda fiyatlarda düşüş olmuş.

aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: soryy

quote:

Orjinalden alıntı: Çiğ Köfte

sanırım kotalılarda limit aşımı durumunda fiyatlarda düşüş olmuş.

aynı

kota aşım ücretlerinde indirim yapıldı denildi. Öyle bişeyler diyolardı yapılmadımı yoksa

• şimdi ben 4gb limitli kullanıcısıyım.pazartesiden itibaren telekoma gidip tarifemi 2048 sınırsıza geçirtsem 69ytl mi ödücem yoksa 139 ytl mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

şimdi ben 4gb limitli kullanıcısıyım.pazartesiden itibaren telekoma gidip tarifemi 2048 sınırsıza geçirtsem 69ytl mi ödücem yoksa 139 ytl mi?

sanırım 69 ytl
  • Eeee senelerdir biz kotasızlar üvey evlat muamelesi görüyorduk. Birazda siz tadın bunu bakalım.

Tabiiki bu işin şaka yanı ama yapacak birşey yok. TT'nin politikası bütün müşterilerini birarada sevindirmeye yönelik hiç olmadı, olamayacakta. Bu seferde sadece kotasızları sevindirdi.
  • kotalı arkadaşlar 2 komşu birleşip 1 mbit alın hem 25 ytl hem sınırsız olur .tk ya kapak olsun
  • Hakkaniyet 1024 6 gb 19 liraya getirilerek sağlanabilir ancak.De sorun o değil... bugün Türkiyede eli ayağı düzgün olan bir internet hizmeti için insanlar asgari 29 ytl vermek zorunda.Yani illa 1024 olması şart değil...3 gb gibi bir kota sınırlaması ile fiyatları 10-15 tl ye çekilmeli pc olan her eve internet girmelidir.Bu nimetten her yurttaş faydalanmalıdır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gh07 -- 4 Ağustos 2007; 1:22:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gh07

Hakkaniyet 1024 6 gb 19 liraya getirilerek sağlanabilir ancak.De sorun o değil... bugün Türkiyede eli ayağı düzgün olan bir internet hizmeti için insanlar asgari 29 ytl vermek zorunda.Yani illa 1024 olması şart değil...3 gb gibi bir kota sınırlaması ile fiyatları 10-15 tl ye çekilmeli pc olan her eve internet girmelidir.Bu nimetten her yurttaş faydalanmalıdır diye düşünüyorum.

ben sınırısız bir 256 K direnişçisi olarak yukarıdaki düşünceye aynen katılıyorum. Sınırlıyı da indirim yapsınlar o kadar...

• quote:

Orjinalden alıntı: exerion

bu gune kadar hep kotalılara onem verildi 256 lar hep uvey evlat muamelesi yapıldı bende 1024 4gb kullanıcısıyım ama bu yapılanı destekliyorum

Doğru diyosun, yıllarca adamlara 256 kullandırdılar maytap geçer gibi..

Ama en azından bizide 5gb'a çekselerdi bari..O kadar indirime gitmişsiniz, 1 gb'da şu kotaları artırıyım derdi insan, neyse sağlık olsun,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LSG -- 4 Ağustos 2007; 9:17:22 >
  • bi iş yapıyolar elllerine yüzlerine bulaştırıyorlar en iyisi 1mbit 49 ytl ye sınırsıza geçmek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: yekialem

çünkü kotalısınız.. hepiniz kotalıya geçip böylesine saçma bir tarifeye destek vermiş oluyorsunuz.. şimdi çok da konuşmaya hakkınız yok.. tavır koyacaksanız geçersiniz sınırsıza..

yani bu kadar ayrımcılık, bölücülük olur

sen sınırsızsın, nesin? ne yapmış oldun?

ayrıca, ortalık acayip sakinleşmiş
  • Smile ın kendi alt yapısı mı var sanki? Para yine TTnet e gidiyor. Aradan da holdingler nemalanıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Huhukomsu

quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

quote:

Orjinalden alıntı: yekialem

çünkü kotalısınız.. hepiniz kotalıya geçip böylesine saçma bir tarifeye destek vermiş oluyorsunuz.. şimdi çok da konuşmaya hakkınız yok.. tavır koyacaksanız geçersiniz sınırsıza..

Her zaman söylüyorum, aradaki fark siz verin, biz geçeriz

@yekialem
    Söylediklerin çok saçma olmuş kusuruma bakma.
    İnsanlar keyiflerinden kotalı tarifede kalmıyorlar.

Her şey maddiyat.

Ama şimdi şu da var kotalı arkadaşlar.
    Eğer ki 1 ayda 10 YTL'lik Divx, MP3 , Oyun ...vs alıyorsanız hiç düşünmeden Smile ADSL kampanyasına geçebilirsiniz.

29 YTL'ye 4 GB nerde ? Sınırsız internet nerde?

Bugün nereden bakarsanız bakın bir divx film 2.5-3.5 YTL
    Oyun deseniz aynı.

Birazcık kemerleri sıkıp 39 YTL'lik sınırsıza geçmenizde fayda var.
    Telekoma kazandırılan paralara yazık günah!

Kotalı arkadaşların Smile ADSL ile sınırsıza bir adım daha yaklaştığını düşünüyorum.
    Hayırlısı olur inşallah. :)

Smile ADSL'de de Aydın Doğan Paşamız kazanıyor.

• kotalılara indirimi birazdan ben yapacagım merak etmeyin...kota aşım ücretinizi 12 takside bölecegim böylelikle zaten sınırsız gibi bişi olacaksınız :))
  • Kotalılara neden indirim olmadı demeniz zaten saçma çünkü kotanın kendisi saçam, böyle bir kısıtlama olabilirmi kaldıki dünyanın hiç biryerinde böyle bir uygulama yok. (burda böyle bişey olmasının sebebide beli telekomun tekeli, kullanıcıların yetersiz kalan protestoları ve bizleri savunması gereken kurumların yeteri kadar bunu yapmamaları.)

Fiyatı makul diye böyle bir tarife var demeyin çok saçma olur ve öyle bişey dediğinizde soracağım soru şu ; kotalı tarife olmasaydı evinize internet bağlatmıcakmıydınız ? benim gibi çoğu kişi yine bağlatıcakdı yani kota denen şey zaten baştan aşşa bir saçmalık.

Bence en az 1 sene boyunda kotalı kullanıcalar için herhangibir kanpanya yapmacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 4 Ağustos 2007; 11:15:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:blaCk:.

şahsen kota artırımı istemiyorum aksine fiyat düşüşü olsun istiyorum 4 gb kota veriyor ama ben onu kullanmak istemiyorum kardeşim 10 ytl yap 2 gb kota ver bizde işmizi görelim ne yani internet sadece film mp3 indirmek içinmi kullanılıyor anlamadım sabit telefon 25 ytl+29ytl adsl oh ne ala tt ye çalışıyoruz

ya kotayı arttırsınlar yada fiyatı 19 ytl ye çeksinler kızmaya başlıyorum
  • quote:

bu gune kadar hep kotalılara onem verildi 256 lar hep uvey evlat muamelesi yapıldı bende 1024 4gb kullanıcısıyım ama bu yapılanı destekliyorum

kıyak nerde ağa, ben niye göremiyorum. 1mb 4 gb mı kıyak... yoksa başka tarifeler yaptılarda bizim mi haberimiz yok. 256 sınırsızı beğenmiyordunuz ama bütçem uygun olsa kotalıda dakka durmazdım ben. Hatta şu an bile 256 yı 29 a verseler anında geçerim... Kotalıya kıyak falan yapıldığı yok, kandırmayın milleti...
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadowtr

quote:

kıyak nerde ağa, ben niye göremiyorum. 1mb 4 gb mı kıyak... yoksa başka tarifeler yaptılarda bizim mi haberimiz yok. 256 sınırsızı beğenmiyordunuz ama bütçem uygun olsa kotalıda dakka durmazdım ben. Hatta şu an bile 256 yı 29 a verseler anında geçerim... Kotalıya kıyak falan yapıldığı yok, kandırmayın milleti...

+1
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.