Şimdi Ara

Iomega Screenplay Director deneyimleri (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
3
Favori
60.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: frontasa55

quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

Valla cihazdan ben memnunum. İçinde beşyüzden fazla mkv film var, bir kısmında sorun yaptı; mkvmerge ile muxledim, düzeldi. Çalışmayan 4-5 filmim kaldı. Gayet güzel iş görüyor hala

Arkadaşım ya sen çok şanslısın ya ben bahtsız bedevi.
    500 adet mkv mi?? Bende 10 tane var 3 tanesini açıyor...mkvmerge ile muxladım olmadı yada ben yapamadım....
    Sanırım burada kritik nokta avatar da bu filmi açabilirsen geriside açılıyor.
    mkvmerge ile yaptığın işlemi adım adım yazabilirmisin lütfen yada linki varsa oradan bakayım...
    Ayrıca iomega sitesinden son güncellemeyide yaptım yinede değişen birşey yok...

Konu hakkında acil yardım rica ediyorum.....

mkvmerge v2.0.2 sürümünü kullanın

• merhaba bende de var bu aletten ama ne tür bi wifi adaptör kullanmam gerekiyor? yardımcı olabilir misiniz?
  • arkadaslar bırı bna en ınce ayrıntısına kadar nasıl guncelleme yapıldıgını anlatabılır mı
    ne kadar ugrastıysam beceremedım
    yardım lutfen
  • Selamlar,

Baska konu altinda yazmamak için burdan yazmak istedim.

Bu urunu 3 yildir sorunsuz sekilde kullaniyorum cok sukur burda anlatilan sorunlarla hic karsilasmadim.

Lakin sorunum buyuk, evin içinde bu cihazin uzaktan kumandasini kaybettim :) Bu urune uyablecek kizilotesi kumandalardan yararlanma ihtimalim var mi? Yada orijinal kumanda bulabilcegim yollar var midir ?

Simdiden teşekkürler..

Saygilar

Suat
  • 1 yil once bu basliga soru sormuşum vay be hic cevap gelmemiş :)

Arkadaslar su alete uyabilecek bir kumanda model tavsiye edebilir misiniz?

Yada sadece harddisk olarak kullanan insaf sahibi birisi kendi orijinal kumandasini cüzi bir meblağ ile bana kargolayabilir yada hibe edebilir mi?

Saygilar Selamlar

Suat
  • Q

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihazı hala kullanan varsa bilgisine ihtiyacım var

cihazın içindeki 1 tb yi söküp pc ye bağladım yerine de pc den çıkan 250 gb hdd yi taktım. cihazı pc ye bağladığımda zaten otomatik olarak hdd yi ikiye böldü biri 250 mb birde 240 gb küsür gibi. daha öncesinde de kullandığım gibi cihazın kendi firmware dosyasını 250 mblık kısma kopyaladım hatta sitesinden en güncel versyonu (v.92 ) indirip bağladım hdmi dan fakat görüntü vermedi. hdd yi baya bi okudu ışık yanıp söndü ama menü ekranı gelmedi. firmware dosyasını usb belleğe atıp öyle çalıştırdım ama yine bana mısın demedi. Var mı bu konuda bilgi sahibi arkadaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

bu cihazı hala kullanan varsa bilgisine ihtiyacım var

cihazın içindeki 1 tb yi söküp pc ye bağladım yerine de pc den çıkan 250 gb hdd yi taktım. cihazı pc ye bağladığımda zaten otomatik olarak hdd yi ikiye böldü biri 250 mb birde 240 gb küsür gibi. daha öncesinde de kullandığım gibi cihazın kendi firmware dosyasını 250 mblık kısma kopyaladım hatta sitesinden en güncel versyonu (v.92 ) indirip bağladım hdmi dan fakat görüntü vermedi. hdd yi baya bi okudu ışık yanıp söndü ama menü ekranı gelmedi. firmware dosyasını usb belleğe atıp öyle çalıştırdım ama yine bana mısın demedi. Var mı bu konuda bilgi sahibi arkadaş?

Arkadaşım usb den pc ye bağla görüyormu önce bi bak sonra format at kendisi bölümleme yapsın bir daha dene içine taktığın hdd yi test etmeyi unutma bad sector olabilir.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.