Şimdi Ara

Iomega Screenplay Director deneyimleri (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
3
Favori
60.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zoltan83

Bende alt yazılarda senkron problemi yapıyor.. pc de deniyrum baştan sona tam uyumlu.. dp de oynattığımda uyuşmuyor..

bende öyl bir sorun yok ama istersen filmi çalıştırıp kumanda dan menü tuşuna basarsan orada altyazı seçenekleri var oradan tek tek dene birinde uyum sağlar gibi geliyo güncellemeden sonra ben en üsttekini seçtim gayet büyük ve uyumlu çalışıyor birde ben filmle alt yazının adını aynı yapıyorum ama değişen bişey olacağını sanmam...
  • cp1254 ü seçiyorum türkçe karakterlerde en iyi uyumu o sağlıyor.. ama alt yazı birkaç saniye önce geliyor anlamadım gitti bilgisayarda başında ortasında sonunda denedim hiç sorun yok altyazının ve filmin adı aynı otomatik seçmiyor hep manuel mi seçicez bunu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

cp1254 ü seçiyorum türkçe karakterlerde en iyi uyumu o sağlıyor.. ama alt yazı birkaç saniye önce geliyor anlamadım gitti bilgisayarda başında ortasında sonunda denedim hiç sorun yok altyazının ve filmin adı aynı otomatik seçmiyor hep manuel mi seçicez bunu..

bende manuel olarak seçiyorum otomatik görmüyor galiba...
    her filmdemi aynısını yapıyor ???
  • Bu media player içinde linux var, ama ssh ve telnet portları kapalı.

Erişim sağlamayı başarabilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElectroTech -- 1 Ağustos 2011; 9:38:46 >
  • Ethernet kablosunu Cihaza bagladım ve Torrent İle hd belgesel indirdim.(9gb)Torrent programı bence çok kullanıslı Akşam 1 de açtım torrenti Sabah kalktım İndirmişti :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Ethernet kablosunu Cihaza bagladım ve Torrent İle hd belgesel indirdim.(9gb)Torrent programı bence çok kullanıslı Akşam 1 de açtım torrenti Sabah kalktım İndirmişti :D

down rate kısmı hep sıfır gözüküyor bende. ama kapatıp açtığımda çok az bi miktar indirmiş oluyor down total kısmında gözüken. sizde durum nası sürekli indirme hızı gözüküyor mu ekranda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

quote:

Ethernet kablosunu Cihaza bagladım ve Torrent İle hd belgesel indirdim.(9gb)Torrent programı bence çok kullanıslı Akşam 1 de açtım torrenti Sabah kalktım İndirmişti :D

down rate kısmı hep sıfır gözüküyor bende. ama kapatıp açtığımda çok az bi miktar indirmiş oluyor down total kısmında gözüken. sizde durum nası sürekli indirme hızı gözüküyor mu ekranda?

Bendede Şuan Aynı sıkıntı var.Hep sıfır gözüküyor acaba ayarlarınımı Bozdum Anlamadımkii
  • arkadaslar youtube a yine girilmiyor..isimler cikiyor ama ne goruntu ne ses var..sebebini bilen varmi??
  • Kablsouz usb adaptörü almak ya da alamamak yerine şöyle bir şey aklıma geldi. Eğer kablosuz modeminiz varsa bir tekrarlayıcı alıp kurduktan sonra cihazın yanına koymak ve tekrarlayıcıdan kablolu bağlantı alıp kablolu şekilde kullanmak. Biraz yer kaplayacak tabi boşuna ama en azından daha ucuz bulunabilir belki ve ileride de başka cihazlarla birlikte kullanma şansımız olur.

Var mıdır kablosuz bağlantıyı kabloluya çevirecek ucuz bir access point-repeater falan?
  • alet iyice kafayı yedi. video oynatmaya başladıktan sonra kitleniyor. film oynamaya devam ediyor ama ne kumanda ne de üstündeki tuşlar çalılıyor. arkadaki güç kablosunu çıkararak kapatabiliyorum aleti. garantisi devam ediyor electroworld'den almıştım oraya mı götürmek gerekir ?
  • arkadaşlar
    türkçe altyazılardaki türkçe karakter ayarını nasıl yapıyoruz?
    ayarlardan hangisini seçeceğiz?
  • dil kodlaması ayarından en üsttekini seç. ISO-bilmemne 9 diye bi seçenek olması lazımdı.
  • Youtube a yine girilmiyor arkadaşlar deneyen var mı ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Youtube a yine girilmiyor arkadaşlar deneyen var mı ??

Tüm dünyada genel bir sorun. Düzeltmeye çalışıyorlarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Youtube a yine girilmiyor arkadaşlar deneyen var mı ??

Tüm dünyada genel bir sorun. Düzeltmeye çalışıyorlarmış.

Ok kardeşim sağol
  • herkese merhaba;
    en son güncellemeyi yaptım ama memnun değilim bu nedenle eski sürümlere dönmek istiyorum iomega sitesinde bulamadım. googleda tarattım yine ulaşamadım. rica etsem ellerinde eski update wup dosyaları olan arkadaşlar paylaşabilirmi yada nasıl bulabileceğim konusunda yardımcı olabilirlermi özellikle ilk sürüm (1.4.0.36) yanı sıra 1.4.0.61, 1.4.0.68 ve 1.4.0.78
  • arkadaşlar Şimdi sitesine girdim ürünün Yeni versiyon gelmişmi, diye ..Benim cihazda Şuanda 92 Sürümü Yüklü ama Sitede Artık 92 sürmü Bulunmuyor onun yerine 1.4.0.70 sürümü gelmiş acaba Bu yenimi yoksa eski sürünmmü Buyrun link...

https://iomega-na-en.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/23146
  • Bend değişmemiş görüyorum. Senin verdiğin link soru-cevap bölümünden. O yüzden Temmuz 2010'a ait ve dolayısıyla eskimiş.

https://iomega-eu-en.custhelp.com/app/cust_alp/p/991,1073/c/50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 28 Ağustos 2011; 18:26:57 >
  • quote:

Bend değişmemiş görüyorum. Senin verdiğin link soru-cevap bölümünden. O yüzden Temmuz 2010'a ait ve dolayısıyla eskimiş.

Ben 720p Film indirdim.Ama Videoda Görüntü var ses yok sesi nasıl açarım..

Özellikleri Böyle:

*** DIRECTSHOW FILTER LIST ***
    1. Default DirectSound Device
    2. VMR9 - Renderless mode
    3. Gretech Audio
    4. Gretech Video
    5. Microsoft DTV-DVD Video Decoder
    6. Gretech Matroska Source

*** AUDIO INFO ***
    SampleRate(Sample/sec) : 48000
    BitRate(Bit/sample) : 16
    Channels : 2
    KBitRate(KBit/sec) : 0

• quote:

quote:

Bend değişmemiş görüyorum. Senin verdiğin link soru-cevap bölümünden. O yüzden Temmuz 2010'a ait ve dolayısıyla eskimiş.

Ben 720p Film indirdim.Ama Videoda Görüntü var ses yok sesi nasıl açarım..

Özellikleri Böyle:

*** DIRECTSHOW FILTER LIST ***
    1. Default DirectSound Device
    2. VMR9 - Renderless mode
    3. Gretech Audio
    4. Gretech Video
    5. Microsoft DTV-DVD Video Decoder
    6. Gretech Matroska Source

*** AUDIO INFO ***
    SampleRate(Sample/sec) : 48000
    BitRate(Bit/sample) : 16
    Channels : 2
    KBitRate(KBit/sec) : 0

Film herhalde mkv. Mkv ise sesi önce videodan çıkarıp çalışacak bir codec türüne çevirmeniz ve video ile bu sesi birleştirmeniz gerekir. Mkv Toolnix ile ses çıkarıp birleştirme, Format Factory ile de ses codec değişimi yapabilirsiniz.

Biraz uğraştırır. Daha kolay yolununu bilen varsa yazar.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.