Şimdi Ara

Iomega Screenplay Director deneyimleri (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
3
Favori
60.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nihattr

quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Bend değişmemiş görüyorum. Senin verdiğin link soru-cevap bölümünden. O yüzden Temmuz 2010'a ait ve dolayısıyla eskimiş.

https://iomega-eu-en.custhelp.com/app/cust_alp/p/991,1073/c/50

Ben 720p Film indirdim.Ama Videoda Görüntü var ses yok sesi nasıl açarım..

Özellikleri Böyle:

*** DIRECTSHOW FILTER LIST ***
    1. Default DirectSound Device
    2. VMR9 - Renderless mode
    3. Gretech Audio
    4. Gretech Video
    5. Microsoft DTV-DVD Video Decoder
    6. Gretech Matroska Source

*** AUDIO INFO ***
    SampleRate(Sample/sec) : 48000
    BitRate(Bit/sample) : 16
    Channels : 2
    KBitRate(KBit/sec) : 0

Film herhalde mkv. Mkv ise sesi önce videodan çıkarıp çalışacak bir codec türüne çevirmeniz ve video ile bu sesi birleştirmeniz gerekir. Mkv Toolnix ile ses çıkarıp birleştirme, Format Factory ile de ses codec değişimi yapabilirsiniz.

Biraz uğraştırır. Daha kolay yolununu bilen varsa yazar.

Aynı dediginiz gibi yaptım ses şimdi süper

İlk önce Mkvmerge prog. Sesi Çıkarttıp Mp3 yaptım Sonra Tekrar Yükledim..Hiç uzun sürmedi 10 dk bitti..

En zor yanı Gerekli programları Bulmak Bence Prog aramak Çok zor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewel123 -- 29 Ağustos 2011; 12:52:55 >

• bu cihazı sıfır olarak alabileceğim bi yer var mı türkiye'de? Ben geçen yıl almıştım. severek kullanıyorum, arkadaşım da gördü almak istiyor bi tane ama google'da arattğımda alabileceğim siteye rastlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty35

bu cihazı sıfır olarak alabileceğim bi yer var mı türkiye'de? Ben geçen yıl almıştım. severek kullanıyorum, arkadaşım da gördü almak istiyor bi tane ama google'da arattğımda alabileceğim siteye rastlamadım.

ben dartynin kampanyasından almıştım,isterseniz size satabilirim. fiyatı kargo size ait olur 150 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

bu cihazı sıfır olarak alabileceğim bi yer var mı türkiye'de? Ben geçen yıl almıştım. severek kullanıyorum, arkadaşım da gördü almak istiyor bi tane ama google'da arattğımda alabileceğim siteye rastlamadım.

ben dartynin kampanyasından almıştım,isterseniz size satabilirim. fiyatı kargo size ait olur 150 lira.

darty'de stokta kalmamış

buna benzer hard disc'li uygun fiyata başka bi media player var mı acaba

• quote:

quote:

quote:

darty'de stokta kalmamış

buna benzer hard disc'li uygun fiyata başka bi media player var mı acaba

ben aslında dvd alacaktım,tamda o sıra bu kampanyaya girdi aldım.hiç takip etmedim malesef bilemiyorum :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ben aslında dvd alacaktım,tamda o sıra bu kampanyaya girdi aldım.hiç takip etmedim malesef bilemiyorum :(

canınız sağolsun hocam ben araştırmaya devam edeyim...

az önce darty'de stokta yok diyodu şimdi 140 liradan satışa konmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 2 Eylül 2011; 23:28:47 >
  • işin ilginç yanı orijinal sitesinde de bu model, ürünler kategorisinde görünmüyor. ancak support sekmesinden görülüyor

https://iomega-eu-en.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/22488
  • Darty'den aldığım ürünü aldığım fiyata 99tl'ye satıyorum.

ilgilenen olursa pm atsın.
  • Arkadaşlar
    aldığım ürün 32LG5000 model LCD tv ile HDMI uyumsuzluğu var. Bu sorunu nasıl halledebilirim? Normal Sarı-Kırmızı-Beyaz kablolarla SD bağlayabiliyorum. Ama HDMI dan görüntü alamadım. TV/sys ve ntsc/pal düğmelerini denedim ama olmadı.
    Bu durumun çözümü var mı? Yoksa SD'ye mahkum mu kaldım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doxx

Arkadaşlar
    aldığım ürün 32LG5000 model LCD tv ile HDMI uyumsuzluğu var. Bu sorunu nasıl halledebilirim? Normal Sarı-Kırmızı-Beyaz kablolarla SD bağlayabiliyorum. Ama HDMI dan görüntü alamadım. TV/sys ve ntsc/pal düğmelerini denedim ama olmadı.
    Bu durumun çözümü var mı? Yoksa SD'ye mahkum mu kaldım?

başka kablo ve başka hdmi yuvasında denediniz mi ?
  • kutusundan çıkan Hdmi kablo ile denedim. Başka hdmi kablom yok. Bütün girişlere taktım. Görüntü alamadım.
    not: başka bir LG tv de denedim onda çalışıyor hdmi ile. benimkinde aynı ayarlarla çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doxx -- 5 Eylül 2011; 16:19:27 >
  • düşük bi ihtimal dahi olsada kabloda sıkıntı olabilir. başka kablo bence denemelisin. birde tv ayarlarını biraz kurcala tam bilmiyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doxx

kutusundan çıkan Hdmi kablo ile denedim. Başka hdmi kablom yok. Bütün girişlere taktım. Görüntü alamadım.
    not: başka bir LG tv de denedim onda çalışıyor hdmi ile. benimkinde aynı ayarlarla çalışmıyor.

cihazın üzerindeki ntsc/pal Düğmesine bas....
  • ntsc/pal ve tv sys tuşlarını defalarca denedim olmadı maalesef.
  • Cihazı kablosuz bağlamak için ya kablolu çıkışa izin veren access point ya da Next YE-11G WI-FI gibi ethernet bağlantılı adaptör alınabilir. Denemedim ama olmama ihtimali bence yok. Şu an lazım değil. İleride lazım olursa ve hala deneyen olmamışsa buraya yazarım.

Next YE-11G WI-FI 72 liraya falan var. Pahalı sayılır ama yine de orjinalinden daha ucuz ve daha kullanışlı.

Bir de Next'e benzer Vonets markalı adaptör varmış. Fiyatı Gittigidiyor'da 60 lira + kargo. Az da olsa daha ucuz.

Biraz daha araştırdıktan sonra Vonets markalı cihaz aliexpress.com'da 43TL'ye bulunuyor. Yurtdışından alışveriş yapabilen kişiler buradan da alabilir.

Şu an en önemlisi bunların çalışıp çalışmadığı. Uydu alıcılarında anladığım kadarıyla sorunsuz, uyumlu. Medya oynatıcılarda da sıkıntı olma ihtimali düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 9 Eylül 2011; 2:47:48 >
  • Arkadaşlar Zamanında Darty Den Almıştık Cihazı Yeni Güncelleme Varmı Acaba Cihaza Bilen Arkadaşlar Kontrol Ederlerse Sevinirim...
  • ben cihazı sıfır 159 liralık yazıcı ile takas yaptım arkadaşlar. :)
  • Ben iomega screenplay director edition, yeni aldım ama bazı filmlerin seslerini çalmıyor + altyazı o kadar küçükki görmek çok zorlaşıyor.. ne yapacağımı bilmiyorum..burada yazılanlar benim ürünle alakalı değil. Ama bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? vatan dan aldım geri iade edebilirmiyim. Dün aldım cihazı..
  • tvde durduk yerde tam acilcagi zaman siyaha burunmeye basladi versiyon güncelledim olmadı hic birtürlü olmadı..tv sys tem tusu ile defalarca basip kutuyu resetleyip ondan sonra tekrar yuv secenegi yerine rgb yapinca goruntu geldi tüplü tveme.....usb taksam bu alete usbden taktidigim dosyaları okutabilirmiyim?......formatı ne olması lazim usbnin?..ben denedim ama hic birtürlü acamadım dosyalari
  • quote:

Orijinalden alıntı: zackshen

Ben iomega screenplay director edition, yeni aldım ama bazı filmlerin seslerini çalmıyor + altyazı o kadar küçükki görmek çok zorlaşıyor.. ne yapacağımı bilmiyorum..burada yazılanlar benim ürünle alakalı değil. Ama bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? vatan dan aldım geri iade edebilirmiyim. Dün aldım cihazı..

Sürüm güncellemesi ile altyazı sorunu düzeliyor.
    Ses için ise videonun sesi DTS codecli ise çözemiyor. Bir program aracılığı ile AC3 e çevirmelisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.