Şimdi Ara

Iomega Screenplay Director deneyimleri (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
3
Favori
60.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler çok abartıyorsunuz. Tamam cihaz çok iyi değil ama bu kadar abartılacak kadar kötü de değil. Ben 1 senedir kullanıyorum gayet memnunum. Tek sorun Youtube. Zamanında 1 TB HDD'den daha ucuz bir fiyata almıştım Electro World'den. Fiyatına göre performansı gayet iyi bence.
  • bu cihazı sadece hdd olark kullanıyorum artık birçok filmde bad contanier hatası veriyordu hiçbir mkv oynatamadı şimdi philipis hmp 5000 aldım rahat ettim tüm filmleri sorunsuzca izlemenin keyfine varmak istiyorsanız bu cihazdan uzak durun
  • youtube da artık yalan olmuş..
  • Valla cihazdan ben memnunum. İçinde beşyüzden fazla mkv film var, bir kısmında sorun yaptı; mkvmerge ile muxledim, düzeldi. Çalışmayan 4-5 filmim kaldı. Gayet güzel iş görüyor hala
  • valla ne şanslıyız 1terabayt mediaplayer'i 99TL'ye aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

valla ne şanslıyız 1terabayt mediaplayer'i 99TL'ye aldık

bu ürünü mü aldınız? ve de en önemlisi nerden aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

Darty'den aldık forumlar birlikte Akşam uyumadık sabah 10'a kadar bekledik.Stoklara girdi 30Saniyede filan tükendi.Kargo dahil 99TL ye geldi

Bizimkiler böyle:

Iomega Screenplay Director deneyimleri

• google'dan baktım şimdi taaa 27 temmuz 2011 kampanyasıymış ya ben de yeni aldınız sanmıştım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

Darty'den aldık forumlar birlikte Akşam uyumadık sabah 10'a kadar bekledik.Stoklara girdi 30Saniyede filan tükendi.Kargo dahil 99TL ye geldi

99 tl sadece media player alırsın 1tb hdd extra hele şimdi 1tb hdd 300 tl den başlıyo sende şikayet etme sonra bunu onu açmıyo diye...

• YARDIM iomega Screenplay Director cihazın yazılımı çöktü şuan hiçbir şey göstermiyor menüde çıkmıyor.harddisk olarak kullanılabiliyor yardım edebilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkür ederim. en son 1.4.0.92 version yüklü idi. [cihazın cd inde yazılım mevcutmu acaba]
  • quote:

Orijinalden alıntı: antbyotic

YARDIM iomega Screenplay Director cihazın yazılımı çöktü şuan hiçbir şey göstermiyor menüde çıkmıyor.harddisk olarak kullanılabiliyor yardım edebilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkür ederim. en son 1.4.0.92 version yüklü idi. [cihazın cd inde yazılım mevcutmu acaba]

Benimde başıma gelmişti cihazı usb bağlantısı olmaksızın bağla üstünden aç açmadan komple formatla kendi kendine hdd yi bölecek sonra 1. dizine internetten 1.4.0.92 version programı yükle usb den cihaz kendi açılır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidraa

quote:

Orijinalden alıntı: antbyotic

YARDIM iomega Screenplay Director cihazın yazılımı çöktü şuan hiçbir şey göstermiyor menüde çıkmıyor.harddisk olarak kullanılabiliyor yardım edebilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkür ederim. en son 1.4.0.92 version yüklü idi. [cihazın cd inde yazılım mevcutmu acaba]

Benimde başıma gelmişti cihazı usb bağlantısı olmaksızın bağla üstünden aç açmadan komple formatla kendi kendine hdd yi bölecek sonra 1. dizine internetten 1.4.0.92 version programı yükle usb den cihaz kendi açılır....

kardeş dediğini yaptım çok teşekkür ederim ya sağol servislik filan diye düşünüyordum :) iyi oldu. önce cihazı tv ye bağladım power düğmesine basılı tutarak açtım bölümler oluştu sonra yazılımı attım. sorun kalmadı. tekrar tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antbyotic -- 8 Mayıs 2012; 0:28:28 >

• Halen Türkçe altyazı sorunu yaşıyoruz. Bunun tek çaresi uğraşmaya üşenmeyenler için sanırım;

Altyazıya sağ tıklayıp Birlikte aç diyoruz. Oradan; Not defteri --> Düzen --> Değiştir

Aranan: ş

Yeni değer: s

---

Aranan: ı

Yeni değer: i

---

Aranan: İ

Yeni değer: I

---

Aranan: ğ

Yeni değer: g

---

Bu değişimleri yapmak olacak. Başka harf değişimi de olabilir ama şu an aklıma gelmedi. Bazı Türkçe karakterleri gösteriyor çünkü.
  • Anlamadım, Türkçe altyazı sorunu mu yaşıyorsunuz?

Iomega Director'de pek çok sorun var doğru ama Türkçe altyazı sorunu yok!

Sadece, filmi oynatmaya başladıktan sonra seçeneklere girip altyazı kodunu seçmek gerekiyor. (Hangi kodu seçmek gerektiği aklımda değil ama listenin en üstündeki kodu seçince oluyordu galiba.)
  • arkadaşlar bu alet için yeni çıkan bir güncelleme falan olursa haber verebilir misiniz belki düzeltirler yazılımını şu an sadcee hard disk olarak kullanıyoruz aleti
  • Bu aleti bende uzun zamandır kullanıyorum ve sürekli bir bekleyiş ve arayış içindeyim. Acaba aynı chip seti kullanan (realtek 1073da) başka bir üreticinin firmware i ile güncelleme yapılabilir mi? bunu deneyip başarılı olan arkadaşlar var mı? ben biraz araştırdım ama ingilizcem zayıf olduğu için fazla bilgiye ulaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3314485

Bu aleti bende uzun zamandır kullanıyorum ve sürekli bir bekleyiş ve arayış içindeyim. Acaba aynı chip seti kullanan (realtek 1073da) başka bir üreticinin firmware i ile güncelleme yapılabilir mi? bunu deneyip başarılı olan arkadaşlar var mı? ben biraz araştırdım ama ingilizcem zayıf olduğu için fazla bilgiye ulaşamadım.

Bende uzun süredir kullanıyorum bazı filmlerde sorun oluyor tamam ama onlarında çözümü var mesela mkvmerge programı ve dts2ac3 programı ile neredeyse hiçbir filmde sorun yaşamadım(sorun yaşadıklarım genelde fullhd filmler onların çözümünü hala arıyorum) ,ayrıca altyazıdada herhangi bir sorun olmuyor ,film ile altyazının ismi aynı olsun filmi başlatınca menü tuşuna basın "Alt Yazılar"->"Alt Yazı Dosyalar" seçeneğini seçin sonra önerilen kodlamalardan "ISO-8859-9"u seçin tamamdır.

• allahı kitabı olan driver linkini atsın deliricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaming54

quote:

Orijinalden alıntı: 3314485

Bu aleti bende uzun zamandır kullanıyorum ve sürekli bir bekleyiş ve arayış içindeyim. Acaba aynı chip seti kullanan (realtek 1073da) başka bir üreticinin firmware i ile güncelleme yapılabilir mi? bunu deneyip başarılı olan arkadaşlar var mı? ben biraz araştırdım ama ingilizcem zayıf olduğu için fazla bilgiye ulaşamadım.

Bende uzun süredir kullanıyorum bazı filmlerde sorun oluyor tamam ama onlarında çözümü var mesela mkvmerge programı ve dts2ac3 programı ile neredeyse hiçbir filmde sorun yaşamadım(sorun yaşadıklarım genelde fullhd filmler onların çözümünü hala arıyorum) ,ayrıca altyazıdada herhangi bir sorun olmuyor ,film ile altyazının ismi aynı olsun filmi başlatınca menü tuşuna basın "Alt Yazılar"->"Alt Yazı Dosyalar" seçeneğini seçin sonra önerilen kodlamalardan "ISO-8859-9"u seçin tamamdır.

aynen. sorun yok. isteyene filmlerle birlikte satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 8 Aralık 2012; 23:12:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

Valla cihazdan ben memnunum. İçinde beşyüzden fazla mkv film var, bir kısmında sorun yaptı; mkvmerge ile muxledim, düzeldi. Çalışmayan 4-5 filmim kaldı. Gayet güzel iş görüyor hala

Arkadaşım ya sen çok şanslısın ya ben bahtsız bedevi.
    500 adet mkv mi?? Bende 10 tane var 3 tanesini açıyor...mkvmerge ile muxladım olmadı yada ben yapamadım....
    Sanırım burada kritik nokta avatar da bu filmi açabilirsen geriside açılıyor.
    mkvmerge ile yaptığın işlemi adım adım yazabilirmisin lütfen yada linki varsa oradan bakayım...
    Ayrıca iomega sitesinden son güncellemeyide yaptım yinede değişen birşey yok...

Konu hakkında acil yardım rica ediyorum.....

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.