Şimdi Ara

iGo+iPhone 4 = Sorunsuz navigasyon (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
42.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İgo amerika lite kısıtlı zaman içinmi, yoksa kısıtlı versiyon mu? Bilen bir arkadaş cevaplarsa svinirim. Ocakta amerikada kullanağiz. 24 saatten sonra kullanılamayacak bazı lite programlar şeklinde forumlarda yazılar var. İgo amerika için durum nedir
  • Cydia daki 5$ bir uygulamayı yukletene appstoreden igo turkey'i yukletirim
    Ayrıntı için pm
  • Merhaba arkadaşlar.iphone 4s e apple storedan igo turkey satın aldım.4GB internet kotam var.kotamdan yermi.yememesi için ne yapmam lazım.cevaplayacak arkadaşa şimdiden teşekkürler.
  • IGO'yu kurduktan sonra kotadan bir düşme olmaz. IGO'nun programa gömülü dosyalar var ve GPS ile iletişim kuruyor. GPRS, Edge veya 3G ile değil. IGO'yu kullandığın sürece kotandan düşme olmaz..
  • bu igo'da türkçe seslendirme varmı yönlendirme için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

bu igo'da türkçe seslendirme varmı yönlendirme için?

var... igo primoda almancadan yunancaya kadar birçok dil seçeneği var. türkçede dahil
  • interneti kullaniyor di mi bu programlar. yani internet paketini kısa sürede bitirir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahadutkuner

interneti kullaniyor di mi bu programlar. yani internet paketini kısa sürede bitirir?

Kullanmıyor. İnternetten değil gps ten bağlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iGo Primo'nun güncellenmesini bekliyorum. Halen ios 5 ile tam uyumlu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

Orijinalden alıntı: tahadutkuner

interneti kullaniyor di mi bu programlar. yani internet paketini kısa sürede bitirir?

Kullanmıyor. İnternetten değil gps ten bağlanıyor.

Aynen oyle interneti kullanmiyor; lakin sarj konusunda ayni seyleri soyleyemeyecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Ben iGo Primo'nun güncellenmesini bekliyorum. Halen ios 5 ile tam uyumlu değil.

igo primo turkey bir kaç gun once guncellendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: clax22

quote:

Sizde sorun yaşıyor muydunuz?

Ben restore edip kurduktan sonra çalıştırabiliyorum fakat ne zaman cydia dan tweak yüklesem (Spire) çalışmıyor. Açılış ekranında takılıp kalıyor.

Aynı sorun skype içinde geçerliydi fakat skype güncelleme ile sorunu çözdü umarım igo primo da çözmüştür.
  • bi sorun yasamıyorum belki spire kurmadıgım içindir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clax22

quote:

Sizde sorun yaşıyor muydunuz?

Ben restore edip kurduktan sonra çalıştırabiliyorum fakat ne zaman cydia dan tweak yüklesem (Spire) çalışmıyor. Açılış ekranında takılıp kalıyor.

Aynı sorun skype içinde geçerliydi fakat skype güncelleme ile sorunu çözdü umarım igo primo da çözmüştür.

Güncelleme işleri mahvetti şimdi hiç açılmıyor

• Ben sygic son surumu kullaniyorum gayet iyi memnunum.
  • arkadaşlar şu anda piranha navigasyon apple storeda 14.99 dolar .Bunun içinde ücretsiz ömür boyu harita güncelleme var mı tam anlayamadım.Bir de jailbreak siz iphone 4s için bu fiat uygun mu tavsiye ediyormusunuz.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • İndirimi fırsat bilip satın aldım.

Trafik özelliğinden pek bir randıman beklemiyorum zira çok zor bir iş anlık trafik bilgisi çekmek fakat yollarda yapılan planlı çalışmaları uyarması benim için yeterlidir.

Ayrıca iGo alt yapısını kullandığı için navigasyon özelliğine çok güveniyorum.
  • bende tomtom un 1.9 versiyonu var fakat telefonu uçak moduna aldığımda internet olmadığı için çalışmayı durduruyor..navigasyon programı internete gerek duymadan çalışması gerekmezmi ?
  • igo turkey telefonuna yuklemek istiyen olursa yardimci olurum omur boyu guncel kullanir jb ye gerek kalmadan pm ile ulasabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevdetay

igo turkey telefonuna yuklemek istiyen olursa yardimci olurum omur boyu guncel kullanir jb ye gerek kalmadan pm ile ulasabilirsiniz

ben iphone 4s e navigasyon yüklemek istiorum yardım edebilir misiniz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.