Şimdi Ara

iGo+iPhone 4 = Sorunsuz navigasyon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
42.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar size birşey sorabilirmiyim ?

igo avrupayı indirdim herşey çok güzel fakat seslendirme hollandaca bunu nasıl türkçe yapabilirim ?
  • yeni haritanın çıkış tarihi ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • harita 6 aylık. 3 kere yanlış yere götürmüşlüğü var beni. cidden güvenim kalmadı artık. yeni harita yaza kalmadan çıkması lazım.
  • sene 2008 de aaldım navturk bir kere bile harite güncelledigini görmedim. bulaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bomert

Daha önce bahsi geçti mi bilmiyorum; ama para vermek istemeyenler, benim için google maps yeterli diyenler gps üzerinden google maps'e erişmek ve kusursuz olmasa da bir konum belirlemek için MotionX Lite kullanabilir. Bugün test ettim, ücretsiz bir uygulama için oldukça tatmin edici.

MotionX Lite Nasıl kullanılıyor kısa bilgi verirmisiniz?
  • Akadaşlar Selam Cydia programından igo veya tom tom nasıl indirilir bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim :((
  • İgo'nun iyi program olduğu belli ama parası da iyi. Şöyle 29$ falan olsa düşünmeden alirimda 99 ne yaw! Aha buraya yazıyorum igo benim jb sebebimdir
  • Ortak olarak almak daha mantikli
    diger turlu pahali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Arkadaşlar merhaba,

Uzun hikaye kısa versiyon : Eski 3GS cihazım+iGo nav yazılımı ile (TomTom vb denemediğim kalmamıştı) pekte mutlu değildim,özellik ile kalabalık kavşaklarda/dar yollarda vb yerimi karıştırabiliyor bir anda ters şeritte gösterebiliyordu.Bunun gibi beni memnun etmiyen bir çok performans düşüklüğü söz konusu olmuştu.Hatta acaba benim cihazımda mı sorun var diyerek başka bir 3GS aynı şeyi denedim ve aynı hatalarla karşılaşmıştım.

4 gün önce birazda geçmiş tecrübemden dolayı çekince yaşayarak iTunes dan iGo Europa 1.2.3 sürümünü satın aldım .Şunu da ekliyeyim : İçindeki Türkiye haritası en güncel 2010 sürümü harita.(Artık otoyol tabelaları vb görünüyor ekranda).iGo 8 den gelenler biraz yadırgıyabilir bir takım eksikliklerini + görece 'ağır kanlı çalışmasını'.Yine'de program ve iPhone 4 ile gösterdiği performansı çok beğendiğimi söyliyebilirim.

3 gündürde test etme imkanım olduğu için gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.Bana göre gayet hızlı gps bağlantısı sağlaması + yolu şaşırmaması/az atım payına sahip olması ciddi anlamda pozitif katkı yapıyor beri taraftan tek eksi diyebileceğim şey : Pil sarfiyatı ciddi artıyor.Kaba hesap ile 45-50km de %15 civarı harıcyor diyebilirim bir de halen iOS4 uyumlu değil (Kısaca artalanda çalışmıyor.Tel gelince tekrar nav ekranına dönüyor ama programı kullanırken başka bir şey yapamıyorsunuz)

Tüm yazılanlara bende katılıyorum. Bende 3gs kullanıyordum ve gps performansını vasat buluyordum. Aynı hatalarla karşılaşıyordum. iP4den sonra ise doğru ve güncel GPS'im oldu. IGO primoyu satın aldım. mutluyum.

Artık kaybolmak yok!!

EDIT: 3G'yi, hücresel veriyi ve her türlü interneti kapatınca, pil sarfiyatı ciddi derecede azalıyor. yaklaşık 1 saatlik kullanımda %7-8 gibi düşüyor pili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızıl Baron -- 26 Temmuz 2011; 10:28:21 >

• igo nun kastığı konusuna katılıyorum . Bazen apple ı anlamak mümkün değil . tüm haritaları programa giydirmek yerine programın içindeki mağazadan ücretsiz indirme seçeneği koysa daha mantıklı olmaz mıydı ?
  • Bu arada haritada , mc donalds ve burger king lerde çatal kaşık değil kendi logoları çıkıyor . :-)
  • Arkadaşlar bir iki gün önce iphone 4 aldım gps kullanmak istiyorum ancak kıbrıs haritası olan almam lazım hangisinde var yardımcı olursanız ona göre alacağım
    igo easter europa da varmış cyprus diye geçiyor ancak jb li kullanan arkadaşlar rica etsem bakabilirlermi kuzey kıbrısı gösteriyormu haritada yardımcı olursanız sevinirim 50 dolar para az değil sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vicodin -- 2 Ağustos 2011; 0:53:59 >
  • primonun jblisi yok maalesef
    kuzey kibrista hangi bolgeler var bakayim?
  • merhabalar, aranızda deneyimli arkadaşlar vardır diye düşünüyorum. ipod touch + gps ile ilgili sorularım var.

androidli lg p500 telefonum var ve bununla bluetooth ile gps verisi yaymayı başardım (normalde pahalı satılan ucuz bluetooth gps cihazı gibi düşünün). ancak bunu ipod touch 4 ile almayı başaramadım. yani durum şöyle ki, cydia'dan gerekli olan btstacks gps yazılımını kuruyorum, telefonumun gps'ini bluetooth ile görüyor fakat connecting yazısında kalıyor. ipod touch ile gps kullanabilmiş arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler

• hepsini kullandım biliyorum ama navigon gibisi yoktu tabii ücretini bilmiyorum jailbreak saolsun :D
  • igo iphone 4'te bile aşırı kasılarak çalışıyor ve özellikle gelen son güncellemeden sonra daha berbat oldu...yol tarifleri bozuldu, yarıda kesiyor, sürekli gps kaybediyor vs...ben yıllarca igo kullandım ama şuan yazılım fazlasıyla sorunlu...
  • Şikayetçi olanlar orjinal olanı mı kullanıyor, cracklı olanı mı?
    Crack lı olanların hepsi eski model...
  • Herkese merhaba,

Yaklaşık 2 ay önce Iphone4 32 GB satın aldım ve daha önce kullanmadığımdan çok da tecrübeli değilim o yüzden bazı sorularım olacak bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim:)

Şimdi ocak ayında 2 hafta italya avusturya gezisi planlıyorum ve iki ayrı noktada araç kiralayacağım.Ancak araç kiralama bedeli yanında her kiralamada 50-60 euro gibi navigasyon bedeli istiyorlar.Yani yaklaşık 100 euro diyebiliriz.Bunun yerine iphone4 üme yükleyecebileceğim ve yine navigasyon olarak kullanabileceğim programlara baktım application store da önümde bir seçenek var:

IGO Primo western europe 49.99 USD

İçinde italya ve avusturya var ama türkiye yok.Yani döndükten sonra türkiyede işime yaramaz.

Bunun yerine başka önerebileceğiniz varmı acaba?Ayrıca bunlar yine normal araç navigasyon cihazları gibi sesli yönlendirme yapıyor ve internete bağlı kalmama gerek yok ( offline) doğru mu biliyorum acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cihankilic

Herkese merhaba,

Yaklaşık 2 ay önce Iphone4 32 GB satın aldım ve daha önce kullanmadığımdan çok da tecrübeli değilim o yüzden bazı sorularım olacak bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim:)

Şimdi ocak ayında 2 hafta italya avusturya gezisi planlıyorum ve iki ayrı noktada araç kiralayacağım.Ancak araç kiralama bedeli yanında her kiralamada 50-60 euro gibi navigasyon bedeli istiyorlar.Yani yaklaşık 100 euro diyebiliriz.Bunun yerine iphone4 üme yükleyecebileceğim ve yine navigasyon olarak kullanabileceğim programlara baktım application store da önümde bir seçenek var:

IGO Primo western europe 49.99 USD

İçinde italya ve avusturya var ama türkiye yok.Yani döndükten sonra türkiyede işime yaramaz.

Bunun yerine başka önerebileceğiniz varmı acaba?Ayrıca bunlar yine normal araç navigasyon cihazları gibi sesli yönlendirme yapıyor ve internete bağlı kalmama gerek yok ( offline) doğru mu biliyorum acaba?

Europa- igo primo var. Apple store'da 99.99 dolar. Turkiye dahil 40 ülke var. İcerigine bakarsiniz.

İnternet bağlantısına gerek yok aynı Navigasyon cihazı gibi. Ben Turkiye icin Sygic kullanıyorum. O da 19.99 dolar dükkanda.

• Teşekkür ederim Buğrahan.Evet ben de 1-2 gündür araştırdım en iyi seçenek IGO Europe Premio gibi gözüküyor 100 dolara.Hem Türkiye hem tüm Avrupa var.En azından benim için 2 defa araba kiralayıp 100 euro navigasyona vermektense 100 dolara satın alırım benim olur hem de içinde Türkiye olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.