Şimdi Ara

iGo+iPhone 4 = Sorunsuz navigasyon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
42.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sesli navigasyon mu hocam acaba bu ? Bende almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrin

99$ aşağı yukarı 140 lira para yapıyor arkadaşlar. telefonun pilini falan bunun için yoracağınıza birazcık daha ekleyin profesyonel gps cihazları var onlardan alın. hem telefonu meşgul etmemiş olursunuz hem pil sağlam kalır.

misal
    http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-explorer-35-inc-navigasyon-cihazi-omur-boyu-ucretsiz-guncelleme-/ProductDetails.aspx?productId=otpirexplorer&categoryId=257643

http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-nav-px120-yeni-nesil-navigasyon-cihazi-omur-boyu-ucretsiz-guncelleme/ProductDetails.aspx?productId=otdelnav-px120&categoryId=257643

yani bu hepsiburada fiyatları eminim piyasada gittigidiyorda vs daha ucuza daha canavar makineler bulabilirsiniz.

ha diyorsanız ki "ben arabada olmayacağım sürekli bana yayan yol tarifi de yapsın o yüzden telefonda navigasyon istiyorum". google maps inanın bana yetiyor.

Google maps yeter haklısınız da, eger yurtdışında iseniz astronomik internet ücreti ödüyorsunuz google maps e. Tr deyken internet paketi satın aldığımızdan hiç sorun olmuyor, ama bir arkadaşım İngiltere'de google maps kullandığı için 600 TL internet bağlantı ücreti hesabıyla karşılaştı. O yüzden GPS kullanan navigasyon programı şart. Ama iphone'da da asla eski WM dekiler gibi sorunsuz bir navigasyon programı yok anladığım kadarıyla...

• arabada misal niğde şırnak arası gidiyorum

arkadaş bu pil de değil

şarza takılı halde kullanır

yoksa pil mi dayanır

ha 30 km bir yere %10 cok iyi
  • Navigondan cok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mister Blöf

Navigondan cok memnunum

Nick ve avatar harika!
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oan

quote:

Orijinalden alıntı: Mister Blöf

Navigondan cok memnunum

Nick ve avatar harika!
    :)

:D tesekkur ederim
  • Arkadaslar 1 kisi alsa 99 dolara onun bilgisayarindan ve hesabindan birden fazla kisi yararlanamaz mi? Mesela 3 kisi birlesse alsa igoyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: krycc

Arkadaslar 1 kisi alsa 99 dolara onun bilgisayarindan ve hesabindan birden fazla kisi yararlanamaz mi? Mesela 3 kisi birlesse alsa igoyu

Bir program birden fazla ama belli bir sayıya kadar iphone da kullanılabiliyor diye biliyorum. Aileler için düşünülmüş bir durum. Igoyu paylaşmak herhangi bir programı birden fazla iphone da kullanmak gibi olur. O zamanda itunes daki herşey eşitlenir sanırım? Öyleyse pek paylaşan olmaz diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

şarjı hemen bitiriyor,ama yapacak bir şey yok, dün ikitelliden karaköy yüksek kaldırım cad. yazdım igo ya, tek seferde götürdü helal olsun, karaköye de 3 ya da 5 kere ya gittim ya gitmedim. hiç bilmem oraları, igo olmasa aksamı bulurdu o dükkanı bulmam.

i safari,

68 mb sadece türkiye haritası bende mevcut.

Şarj bu tür aletlerin hepsinde çabuk bitiyor. GPS fazla pil tüketiyor. Bu wm ve android tabanlılarda da böyle. Yaya kullanacaksanız birkaç saatliğine kullanılabilir. öyle doğa yürüyüşü falan olmaz. Arabada kullanırken de çakmaktan şarja bağlı kalması lazım bu cihazların, tabii şehirler arası falan gibi uzun kullanılacaksa.
  • slm arkadaslar bende bugn igo yükledim ama türkçe seslendirme yok acaba nasıl ayarlıcam tesekkürler şimdiden
  • bence tomtom 1.6 sürümünden daha iyi bir navigasyon yazılımı yok
  • ben de link alabilir miyim hocam
  • ben de alabilir miyim lütfen?
  • bende alabilirmiyim?
  • İphone 3G / 3Gs / 4 için en iyi en hızlı ve en stabil (ipod'tan müziğinizi dinleyerek) kullanabileceğiniz GPS yazılımı TOMTOM 1.6 yazılımıdır.... Uzun süre kullanarakta test edildi,kullanışlıda....

Ama Versiyonunuz en az 4.1 ve üstü olmalı yoksa program iphone'u kasıyor...
  • Kardeş pm lütfen.Tşkler.
  • Arkadaşlar,
    Bende hem IGO hem Tomtom yüklü denemek için şuan ikiside var fakat Tomtomu açınca bana wifi yi açmamı söylüyor cihaz. Tomtomun kullanma kılavuzunu okudum orda da su yazıyor
    "Önemli: TomTom App cihazınız, GPS'i bulana kadar size rota talimatlarını veremez.
    Cihazınızın GPS alımı yoksa, TomTom App WiFi ağlardan veya mobil telefon kulelerinden
    gelen konum bilgilerini kullanır. Bu bilgi rota planlamak ve yaklaşık konumunuzu belirlemek
    için kullanılır".

Şimdi bu nedemek oluyor Iphone4 lerde dahili GPS alıcısı varsa neden wifi istiyor?
    İgo ile uçak modunda uyduyu bılmaya çaılştığımda da bir görüyor bir kayboluyor anlamadım. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen?
  • 19 dolarlık navturk mü yoksa 64 dolarlık igo mu?( türkiyeyin 81 ili bunun içinde var demi ayrıca?) sonuçta parayı bir kere vermek istiyorum ve ucuz etin yahnisi pahalı olur durumuna düşmek istemiyorum.daha net ifadeyle iphoe 4 için hangi ürün sorunsuz veya daha az sorunlu diyebiliriz?
  • 19 dolarlık navturk mü yoksa 64 dolarlık igo mu?( türkiyeyin 81 ili bunun içinde var demi ayrıca?) sonuçta parayı bir kere vermek istiyorum ve ucuz etin yahnisi pahalı olur durumuna düşmek istemiyorum.daha net ifadeyle iphoe 4 için hangi ürün sorunsuz veya daha az sorunlu diyebiliriz?
  • Navturk'mü genemi çıktı bunlar ya,milleti söğüşlediler kazıkladılar gene çıktılar ha.Pessss

Tabiki igo
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.