Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MedBoy

quote:

Orijinalden alıntı: faltinsoy83

quote:

Arkadaşlar Jelly bean B528 romunu kurdum. birkaç resim paylaşayım
    CM10 ile sesi nerdeyse aynı. yani çok şiddetli bir ses çıkışı var. Şebeke resimde gördüğünüz gibi full. normal romda 1. veya 2. seviyede olurdu. gelen giden ses baya şiddetli. tüm diller mevcut içerisinde.
    google uygulamaları malesef yok. ama konu girişinde verdiğim linkteki dosyanın içinde gapps ve build.prop dosyası mevcut.
    arkadaşlar bundan sonraki kuracağınız tüm stock romlarda artık cust içerisindeki hw ve default klasörlerinin isimlerini değiştirmeyi alışkanlık edinin. çünkü tüm stock rom kurulumlarında gerekli. b528 de dosya isimlerini değiştirmeden önce görüntüsü çok berbattı. yine notification toggle bar gibi özellikler çalışmadı. ama dosya ismini değiştirdikten sonra rom çok güzel oldu.

medboy hocam merhaba ben huawei ascend p1 almak istiyorum fakat emotion ui kurmak istiyorum bunu yapabiilrisem yarın alacağım bana en baştan emotion ui kurmayı anlatabilirmisiniz lütffen yardım edin en baştan ne yapmalıyım yani ilk turkcell romu ile geliyor sıfırdan anlatırsanız sevinirim en başta anlatmışsınız ama kafam karııştı ne olur yardım edin

Her ihtimale karsi oncelikle cwm recovery ile yedek al. cwm veya orjinal recovery kurulumu konu girisinde mevcut. Sonra cwm ile root oluyorsun. Bu da konu girisinde mevcut. Root olduktan sonra root explorer kuruyorsun. Root explorer ile build.prop dosyasini degistir ve belirttigim 2 dosya ismini degistir. Sonra orjinal recovery.kurup b528 kurup, kurduktan sonra fabrika cikisina yukluyosun

Medboy sende radyo uygulamasi calusiyormu?
    Ben kurduktan sonra hw/default yolunu turkcell/tr olarak degistirdim ama radyo uygulamasi gelmedi. Sonradan kurdum buseferde calismadi sendede boylemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HasanUyar

quote:

quote:

quote:

CM10 ile sesi nerdeyse aynı. yani çok şiddetli bir ses çıkışı var. Şebeke resimde gördüğünüz gibi full. normal romda 1. veya 2. seviyede olurdu. gelen giden ses baya şiddetli. tüm diller mevcut içerisinde.
    google uygulamaları malesef yok. ama konu girişinde verdiğim linkteki dosyanın içinde gapps ve build.prop dosyası mevcut.
    arkadaşlar bundan sonraki kuracağınız tüm stock romlarda artık cust içerisindeki hw ve default klasörlerinin isimlerini değiştirmeyi alışkanlık edinin. çünkü tüm stock rom kurulumlarında gerekli. b528 de dosya isimlerini değiştirmeden önce görüntüsü çok berbattı. yine notification toggle bar gibi özellikler çalışmadı. ama dosya ismini değiştirdikten sonra rom çok güzel oldu.

medboy hocam merhaba ben huawei ascend p1 almak istiyorum fakat emotion ui kurmak istiyorum bunu yapabiilrisem yarın alacağım bana en baştan emotion ui kurmayı anlatabilirmisiniz lütffen yardım edin en baştan ne yapmalıyım yani ilk turkcell romu ile geliyor sıfırdan anlatırsanız sevinirim en başta anlatmışsınız ama kafam karııştı ne olur yardım edin

Her ihtimale karsi oncelikle cwm recovery ile yedek al. cwm veya orjinal recovery kurulumu konu girisinde mevcut. Sonra cwm ile root oluyorsun. Bu da konu girisinde mevcut. Root olduktan sonra root explorer kuruyorsun. Root explorer ile build.prop dosyasini degistir ve belirttigim 2 dosya ismini degistir. Sonra orjinal recovery.kurup b528 kurup, kurduktan sonra fabrika cikisina yukluyosun

Ben kurduktan sonra hw/default yolunu turkcell/tr olarak degistirdim ama radyo uygulamasi gelmedi. Sonradan kurdum buseferde calismadi sendede boylemi?

Huawei jelly bean romlari icin henuz radyo uygulamasi yok. Ne stock romlar ne de cm10 gibi custom romlarda. B229 da var ama B528 de yok malesef

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HasanUyar

quote:

quote:

quote:

Huawei jelly bean romlari icin henuz radyo uygulamasi yok. Ne stock romlar ne de cm10 gibi custom romlarda. B229 da var ama B528 de yok malesef

eyvallah saol

• CM10 ex pragon da canavar gibi maşallah ya hiç sorun çıkarmadı Huawei nin uygulamaları olmasa b528 i kkullanırım da malesef onları silmekten bi hal oluyorum

• Sanırım benim tel bozuk ne yapsam olmuyor. ne yasal güncelliyor nede elle
    satacam bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: realwest

Sanırım benim tel bozuk ne yapsam olmuyor. ne yasal güncelliyor nede elle
    satacam bunu

Dur dostum ya ne gerginlik yapiyosun. Relax. Sorun nedir?

• Medboy hocam ikisini de kullanmis biri olarak sence hangisi daha iyi b229 mu b528 mi sarz gorsellik kullanim kolayligi ses cikislari vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: anstzst

Medboy hocam ikisini de kullanmis biri olarak sence hangisi daha iyi b229 mu b528 mi sarz gorsellik kullanim kolayligi ses cikislari vs..

Şahsen ben B528 i daha çok beğendim. Dünden beri kullanıyorum. şarjı, performansı her açıdan çok beğendim. B528 deyim

Huawei Ascend P1 - U9200

• quote:

Orijinalden alıntı: realwest

Sanırım benim tel bozuk ne yapsam olmuyor. ne yasal güncelliyor nede elle
    satacam bunu

easy mann.. :) .. ben bir ay kullandım ellemeden bir şey olmadı. Bu telefonu ilk aldığın hali ile bile yıllarca kullanabilirsin.
    hala 2.3.3 kullananlar var android olarak (tabi başka telefonlarla) ama tabi aynı telefonu alıp millet yeni versiyon yükleyip kullanınca ve sen kuramazken adamın canı sıkılıyor, normal.. ama sıkıntı yok..

gelelim hatalara.. bende kurarken argument hatası aldım.. rootumu yaptım cwm kurdum yedeği aldım ama bir türlü 229 kuramamıştım
    çünkü çok önemli bir adım olan build.prob dosyasını değiştirmemiştim. o dosyayı değiştirmez ise ne yaparsan yap (cwm ile custom rom hariç) kuramazsın.

birinci sayfada verilen buildi telefonundaki orjinali ile değiştir.. update dosyasını sd kartının ana dizininde olazak şekilde dload klasörü ile kopyala. (mümkünse benim yaptığım gibi update için ayrı bir formatlanmış sd kart kullan.

telefonu kapat ve ses açma ses kapama ve power tuşlarına basak telefonu aç.. kalankısmını tel kendisi hallediyor.

ikinci bir telim yada video kameram olsa ben baştan aşağıya bir update videosu çekmek istiyorum ama :D önce kamera yada tel bulmam lazım :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotumuren -- 10 Şubat 2013; 1:23:04 >

• Telefon mevcut haliyle de gayet başarılı yani çok sıkıntı yapmayın güncellemeyi alamıyorum diye. He alsak iyi olurdu ama bu konuda Huawei nin bir hatası olduğunu sanmıyorum bence bizim TR de bir sıkıntı var ya da Turkcell Romun dabakalım. Şimdlik böyle kullanmaya devam edicem şuana kadar her hangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • arkadaşlar almak isteyen olursa elimde gerçek deri (üzerinde italyan sığır derisi yazıyo) kapağı sağ tarafa açılan açılmamış kutusunda kırmızı renk ascend p1 kılıfı var, kvk'dan alınma orjinal aksesuar. ihtiyacım olmadığı için satıyorum. ilgilenen pm atarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer188

arkadaşlar almak isteyen olursa elimde gerçek deri (üzerinde italyan sığır derisi yazıyo) kapağı sağ tarafa açılan açılmamış kutusunda kırmızı renk ascend p1 kılıfı var, kvk'dan alınma orjinal aksesuar. ihtiyacım olmadığı için satıyorum. ilgilenen pm atarsa sevinirim

resim atma şansın varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

arkadaşlar almak isteyen olursa elimde gerçek deri (üzerinde italyan sığır derisi yazıyo) kapağı sağ tarafa açılan açılmamış kutusunda kırmızı renk ascend p1 kılıfı var, kvk'dan alınma orjinal aksesuar. ihtiyacım olmadığı için satıyorum. ilgilenen pm atarsa sevinirim

Huawei Ascend P1 - U9200

• quote:

quote:

quote:

Huawei Ascend P1 - U9200

Huawei Ascend P1 - U9200

• quote:

quote:

quote:

quote:

Huawei Ascend P1 - U9200

Huawei Ascend P1 - U9200

Nerden buldun bu kılıfı dostum. Hani kırmızı değilde koyu bi renk olsa talip olurdumda, nerden satın aldıgını çok merak ettim. Yurt dışı diye tahmin ediyorum öyle mi ??

• kvk'dan alırken telefonun yanında hediyeydi başka renk seçeneğim yoktu bende bunu aldım,bayaa kaliteli yumusak komple deri sert plastık bıyeri yok kullanışlı aslında
  • quote:

kvk'dan alırken telefonun yanında hediyeydi başka renk seçeneğim yoktu bende bunu aldım,bayaa kaliteli yumusak komple deri sert plastık bıyeri yok kullanışlı aslında

Vay be bende kvk dan aldım ama bişi hediye etmediler :)
  • herkese merhaba. telefonu almayı düşünüyorumda sim kartı micro sim kart mı kullanıyor acaba yoksa eski sim kartlardan mı kullanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazefe

herkese merhaba. telefonu almayı düşünüyorumda sim kartı micro sim kart mı kullanıyor acaba yoksa eski sim kartlardan mı kullanıyor?

Mikro değil, eski.

• quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

Orijinalden alıntı: beyazefe

herkese merhaba. telefonu almayı düşünüyorumda sim kartı micro sim kart mı kullanıyor acaba yoksa eski sim kartlardan mı kullanıyor?

Mikro değil, eski.

teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.