Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • google play hariç oyun ve program indirebilmek için link verebilecek olan var mı yoksa her şey play de mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

Arkadaşlar Jelly bean B528 romunu kurdum. birkaç resim paylaşayım
    CM10 ile sesi nerdeyse aynı. yani çok şiddetli bir ses çıkışı var. Şebeke resimde gördüğünüz gibi full. normal romda 1. veya 2. seviyede olurdu. gelen giden ses baya şiddetli. tüm diller mevcut içerisinde.
    google uygulamaları malesef yok. ama konu girişinde verdiğim linkteki dosyanın içinde gapps ve build.prop dosyası mevcut.
    arkadaşlar bundan sonraki kuracağınız tüm romlarda artık cust içerisindeki hw ve default klasörlerinin isimlerini değiştirmeyi alışkanlık edinin. çünkü tüm stock rom kurulumlarında gerekli. b528 de dosya isimlerini değiştirmeden önce görüntüsü çok berbattı. yine notification toggle bar gibi özellikler çalışmadı. ama dosya ismini değiştirdikten sonra rom çok güzel oldu.

SS ler çok hoş eline sağlık..

Ben şu profil değiştirme muhabbetini merak ediyorum, onu kullandıkça yorumlarını yazarsın. o çok ilginç olmuş.

Birde theme olayı nasıl acaba ? ... ben 229 kurar kurmaz cust altındaki isimleri değiştirim. şu an hala o 3 adet tema var ve yeni yüklemeyi henuz denemedim. isim değiştirilmemiş haldeki 229a tema yükleyebiliyor muyduk ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotumuren -- 8 Şubat 2013; 15:22:29 >

• Arkadslar rus kullanicilar icin 4.0.3 uzerine kurulu emotion yayinlandi ve cok yakin suredede diger kullanicilara dagitilacak yazmislar hadi hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadslar 1.5 gb bi dosya linki ekliyorum deneyen yorum yazsin emotion 1.0 deneyimini yasayabiliriz artik
    Link:

• birkaç ekran resmi daha. Rom gayet akıcı. Batarya tüketimi gayet iyi. Profil ayarları klasik nokia gibi diyeyim :)
    ayrıca o rus versiyonunu boşa kurmayın. 4.0 emotionun general versiyonu zaten mevcut ve stabil. emotion kullanacaksanız 1.5 yani android 4.1 sürümünü kullanın derim ayrıca b528 denemek isteyen arkadaşlar. kurduktan hemen sonra karar vermeyin. 1 gün kullandıktan sonra kararınızı verin bence. bu romun sesine alışmak zor olacak. çünkü çok yüksek ve ikide bir kısıp duruyorum sesini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 8 Şubat 2013; 20:35:10 >
  • ya su romun zip olarak cvm den kurulanı yokmu upload.app kuramıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realwest

ya su romun zip olarak cvm den kurulanı yokmu upload.app kuramıyorum.

Recovery ve build.prop dosyalarını değiştirmelisin. Konu girişine linklerini ekledim.
  • Arkadaşlar B528i şiddetle tavsiye ediyorum. İlk başta görünümüne yabancı gelebiliyorsunuz ama bir süre kullanınca alışıyorsunuz ve sevmeye başlıyorsunuz. Dokunmatiği çok güzel özellikle. Ben daha önce bu romu denemiştim ama notification toggle bar ve diğer eksik uygulamalardan dolayı içime sinmeyip vaz geçmiştim kullanmaktan. ama şimdi 2 sistem dosyasının adını değiştirmeyi öğrendik, tüm fonksiyonlarıyla bu romu kullanmayı başardık. gayet keyifli oldu bu rom. tekrar söylüyorum kurulumdan hemen sonra vaz geçmeyin. 1-2 gün kullanın derim. Çünkü gariptir romu kurduktan sonra 1-2 saatlik bir zamandan sonra sanki rom daha stabil ve hızlı çalışmaya başladı.
  • Yaptım madboy hata mesajı verdi
    e: invalid command argument
  • Arkadaşlar huawei nin yeni klavyesi harika. iphone u andırıyor. Q-Werty ve 9-key bir arada. çok beğendim. wallpaper uygulamasıda resimdeki gibi. hem dilediğiniz süre periyotlarında kendisi değişiyor hem de siz salladığınızda değişiyor. B528 muhteşem oldu ya

Huawei Ascend P1 - U9200
     Huawei Ascend P1 - U9200

Huawei Ascend P1 - U9200
     Huawei Ascend P1 - U9200

Huawei Ascend P1 - U9200
     Huawei Ascend P1 - U9200

Huawei Ascend P1 - U9200
     Huawei Ascend P1 - U9200

Huawei Ascend P1 - U9200
     Huawei Ascend P1 - U9200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 12 Şubat 2013; 14:21:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: realwest

Yaptım madboy hata mesajı verdi
    e: invalid command argument

Öyleyse şunu deneyin; ben B528 i kurarken konu girişindeki B118 recovery ile denememiştim. Denediğim recovery dosyasını da ekledim konu girişine. Gappsın da içinde bulunduğu dosyayı güncelledim. Deneyin bakalım olacak mı.
  • quote:

Arkadaşlar B528i şiddetle tavsiye ediyorum. İlk başta görünümüne yabancı gelebiliyorsunuz ama bir süre kullanınca alışıyorsunuz ve sevmeye başlıyorsunuz. Dokunmatiği çok güzel özellikle. Ben daha önce bu romu denemiştim ama notification toggle bar ve diğer eksik uygulamalardan dolayı içime sinmeyip vaz geçmiştim kullanmaktan. ama şimdi 2 sistem dosyasının adını değiştirmeyi öğrendik, tüm fonksiyonlarıyla bu romu kullanmayı başardık. gayet keyifli oldu bu rom. tekrar söylüyorum kurulumdan hemen sonra vaz geçmeyin. 1-2 gün kullanın derim. Çünkü gariptir romu kurduktan sonra 1-2 saatlik bir zamandan sonra sanki rom daha stabil ve hızlı çalışmaya başladı.

Hocam kulaklik ses cikisi nasil bakabilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: anstzst

quote:

Arkadaşlar B528i şiddetle tavsiye ediyorum. İlk başta görünümüne yabancı gelebiliyorsunuz ama bir süre kullanınca alışıyorsunuz ve sevmeye başlıyorsunuz. Dokunmatiği çok güzel özellikle. Ben daha önce bu romu denemiştim ama notification toggle bar ve diğer eksik uygulamalardan dolayı içime sinmeyip vaz geçmiştim kullanmaktan. ama şimdi 2 sistem dosyasının adını değiştirmeyi öğrendik, tüm fonksiyonlarıyla bu romu kullanmayı başardık. gayet keyifli oldu bu rom. tekrar söylüyorum kurulumdan hemen sonra vaz geçmeyin. 1-2 gün kullanın derim. Çünkü gariptir romu kurduktan sonra 1-2 saatlik bir zamandan sonra sanki rom daha stabil ve hızlı çalışmaya başladı.

Hocam kulaklik ses cikisi nasil bakabilirmisin

Simdi taktim kulagima. Kulagimi sagir etmese iyi

• Buna sevindim peki google uygulamalari yok demissin onlar icin nasil bir cozum dusundun ya da dusunuyormusun birde b528 de turkce dil destegi durumu ne

• quote:

Buna sevindim peki google uygulamalari yok demissin onlar icin nasil bir cozum dusundun ya da dusunuyormusun birde b528 de turkce dil destegi durumu ne

B528 de tum diller mevcut, turkce de dahil buna. Konu girisindeki gapps dosyasi ile google uygulamalarini yukleyebilirsiniz. Cwm ile

• quote:

quote:

Buna sevindim peki google uygulamalari yok demissin onlar icin nasil bir cozum dusundun ya da dusunuyormusun birde b528 de turkce dil destegi durumu ne

B528 de tum diller mevcut, turkce de dahil buna. Konu girisindeki gapps dosyasi ile google uygulamalarini yukleyebilirsiniz. Cwm ile

Eyvallah hocam

• Konu girisindeki cwm ile root dosyasiyla root olabiliyorsunuz

• quote:

CM10 ile sesi nerdeyse aynı. yani çok şiddetli bir ses çıkışı var. Şebeke resimde gördüğünüz gibi full. normal romda 1. veya 2. seviyede olurdu. gelen giden ses baya şiddetli. tüm diller mevcut içerisinde.
    google uygulamaları malesef yok. ama konu girişinde verdiğim linkteki dosyanın içinde gapps ve build.prop dosyası mevcut.
    arkadaşlar bundan sonraki kuracağınız tüm stock romlarda artık cust içerisindeki hw ve default klasörlerinin isimlerini değiştirmeyi alışkanlık edinin. çünkü tüm stock rom kurulumlarında gerekli. b528 de dosya isimlerini değiştirmeden önce görüntüsü çok berbattı. yine notification toggle bar gibi özellikler çalışmadı. ama dosya ismini değiştirdikten sonra rom çok güzel oldu.

medboy hocam merhaba ben huawei ascend p1 almak istiyorum fakat emotion ui kurmak istiyorum bunu yapabiilrisem yarın alacağım bana en baştan emotion ui kurmayı anlatabilirmisiniz lütffen yardım edin en baştan ne yapmalıyım yani ilk turkcell romu ile geliyor sıfırdan anlatırsanız sevinirim en başta anlatmışsınız ama kafam karııştı ne olur yardım edin

• quote:

Orijinalden alıntı: faltinsoy83

quote:

arkadaşlar bundan sonraki kuracağınız tüm stock romlarda artık cust içerisindeki hw ve default klasörlerinin isimlerini değiştirmeyi alışkanlık edinin. çünkü tüm stock rom kurulumlarında gerekli. b528 de dosya isimlerini değiştirmeden önce görüntüsü çok berbattı. yine notification toggle bar gibi özellikler çalışmadı. ama dosya ismini değiştirdikten sonra rom çok güzel oldu.

medboy hocam merhaba ben huawei ascend p1 almak istiyorum fakat emotion ui kurmak istiyorum bunu yapabiilrisem yarın alacağım bana en baştan emotion ui kurmayı anlatabilirmisiniz lütffen yardım edin en baştan ne yapmalıyım yani ilk turkcell romu ile geliyor sıfırdan anlatırsanız sevinirim en başta anlatmışsınız ama kafam karııştı ne olur yardım edin

Her ihtimale karsi oncelikle cwm recovery ile yedek al. cwm veya orjinal recovery kurulumu konu girisinde mevcut. Sonra cwm ile root oluyorsun. Bu da konu girisinde mevcut. Root olduktan sonra root explorer kuruyorsun. Root explorer ile build.prop dosyasini degistir ve belirttigim 2 dosya ismini degistir. Sonra orjinal recovery.kurup b528 kurup, kurduktan sonra fabrika cikisina yukluyosun

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.