Şimdi Ara

HTC One X bataryalı kılıf video inceleme 'Ek pil mi? Yoksa Kılıf mı iyi?' Galaxy S3, One X'e karşı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
1
Favori
29.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videoyu baştan sona seyrettim ve incelemenin hiçbir yerinde Mesut Bey'in taraf tuttuğunu göremedim. Bilakis, artılarından ziyade, ürünlerin eksilerine yer verilmiş. Bence gayet iyi bir inceleme olmuş.

• Mesut bey size taraflı denme sebebi en başta karşılaştırma videosundaki konuşma tarzinizdir. Her noktada one X i iyileştirme cabaniz bariz ortadaydı. Biraz öz eleştiri yapıp karşılaştırma videonuzu izlemenizi tavsiye ederim. Oylama konusunda ise bir çok insan bu telefonları eline alıp görme şansı bile bulamıyorlar ki herkez oylamaya katılabiliyor. Gerçekten iki telefon hakkında bilgi sahibi olmasam S3 un ekranının çok kötü bir ekran sanabilirdim. Ya da browser performansında one X in S3 e yakın olduğunu sanabilirdim. Video incelemesini sağlıklı bulduğumu söyleyemem. Şahsi fikrim hala tarafsız olduğunuzu düşünmüyorum.
    Bu inceleme yapılabilir fakat konu başlığında S3 e rakip olma adı altında bir başlık neden kullanilir? Ne gerek var yapın incelemenizi olsun bitsin. Miki muku zaten şaka gibi.
    Ofis tadilatindan sonraki dönüşünüzü de merakla bekliyorum.
    Herkeze iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pergamonist

Me1sut bey size taraflı denme sebebi en başta karşılaştırma videosundaki konuşma tarzinizdir. Her noktada one X i iyileştirme cabaniz bariz ortadaydı. Biraz öz eleştiri yapıp karşılaştırma videonuzu izlemenizi tavsiye ederim. Oylama konusunda ise bir çok insan bu telefonları eline alıp görme şansı bile bulamıyorlar ki herkez oylamaya katılabiliyor. Gerçekten iki telefon hakkında bilgi sahibi olmasam S3 un ekranının çok kötü bir ekran sanabilirdim. Ya da browser performansında one X in S3 e yakın olduğunu sanabilirdim. Video incelemesini sağlıklı bulduğumu söyleyemem. Şahsi fikrim hala tarafsız olduğunuzu düşünmüyorum.
    Bu inceleme yapılabilir fakat konu başlığında S3 e rakip olma adı altında bir başlık neden kullanilir? Ne gerek var yapın incelemenizi olsun bitsin. Miki muku zaten şaka gibi.
    Ofis tadilatindan sonraki dönüşünüzü de merakla bekliyorum.
    Herkeze iyi forumlar.

Aynen katılıyorum miku muku mu ney o teste video inceleme karşılatırması yapmaları şaka gibiydi Her teste özel inceleme çekin ozaman gidip dandik bir teste video çektiler.Hatta teste dandik demek bile fazla.Mesuf bey çözünürlük ile scorlar değişiyor falan dedi eşit çözünürlükte bile saçmasapan scorelar veriyor.Bizzat kendim denedim.Okadar testin arasında miku mikuyu bulmakta büyük bir başarıdır ama nede olsa tek geçebildiği sentetik test oBelkide testi ilk indirenlendendir.(şaka)Benim baktığımda 100 yoktu galiba indirme Testin güvenirliğide muallakta. Aynı vallemo gibi güvenilir değil.Vallemo da Qualcomm chipsetlerini kayırıyor nede olsa test Qualcommdan çıkma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SensatiOX -- 14 Temmuz 2012; 1:51:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

Batarya ile kılıf ne alaka, sacmalanirda bu kadar sacmalanmaz. Birisi mesut çevik e anlatsın biri elma biri karpuz. Senin o htc nin kılıfına verdiğin parayla ben on tane batarya alırım. Üstelik s3 aynı ağırlığında dururken htc onex bu kılıfla takoza dönüyor. Mesut çevik anlaşılan her htc başına prim alıyor. Yoksa bu konuda bu karşılaştırmada tamamen kel alaka. Hani git htc için konu aç kılıfıni incele neden s3 u konuya katıyorsun. Resmen çamura batmışsın mesüt çevik

Merhaba,

Videoyu izlemeden yorum yapıp neden değerli zamanınızı harcıyorsunuz.

Videoyu baştan sona izleyin gelin, neden S3'ü katmışız konuşalım.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Batarya ile kılıf ne alaka, sacmalanirda bu kadar sacmalanmaz. Birisi mesut çevik e anlatsın biri elma biri karpuz. Senin o htc nin kılıfına verdiğin parayla ben on tane batarya alırım. Üstelik s3 aynı ağırlığında dururken htc onex bu kılıfla takoza dönüyor. Mesut çevik anlaşılan her htc başına prim alıyor. Yoksa bu konuda bu karşılaştırmada tamamen kel alaka. Hani git htc için konu aç kılıfıni incele neden s3 u konuya katıyorsun. Resmen çamura batmışsın mesüt çevik

Merhaba,

Videoyu izlemeden yorum yapıp neden değerli zamanınızı harcıyorsunuz.

Videoyu baştan sona izleyin gelin, neden S3'ü katmışız konuşalım.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Mesut bey , inceleme gerekliydi ve çok yerinde olmuş tebrik ederim .. böyle yorumlara sakinlikle kalabilmekte ayrıca bir meziyet .. sizi can-ı gönülden kutluyorum .. iyi çalışmalar ..

• Su huawei nin 4 cekirdekli telefonundan haber yokmu (konu sakinlessin diye sorulmus bir soru) :)

• Su huawei nin 4 cekirdekli telefonundan haber yokmu (konu sakinlessin diye sorulmus bir soru) :)

• Hala S2 de ısrarcıyım:)) Ekranın HD olması klaslıktan başka bi halta yarayacağını düşünmüyorum.
    Elbette Excel-Word dosyalarına bir iki ekleme yapacaklar, Web Tarayıcı da gerçekten HD ekrana ihtiyaç duyacaklar için HD ekran gerekli olabilir.

135gr. dan sonrası bu cihazlar taşınmıyor.
    HTC nin önceki serileri 170gr. sahip telefonları var.

One X aceleyle çıkmış bir telefon.HD ekranı olması durumu kurtarıyor bir de 4 ü bırak Çift çekirdek davransa biraz daha gider.
    S3 ün önüne zoraki çıkartılan bir model olmaktan öteye gidemez tabi bu bana göre.Fanatikllikle alakası yok.

S2 nin HD ekranı olsaymış keşke.Batarya konusun da çok daha avantajlı.

S2 Orjinal 2000Mah Batarya ve arka kapak.(Arka kapak yanında veriliyor alt çıkıntı ile eş hizaya geliyor.)

HTC One X bataryalı kılıf video inceleme 'Ek pil mi? Yoksa Kılıf mı iyi?' Galaxy S3, One X'e karşı!

---------------------------------------------------------------------
    S2 Orjinal Extended (Harici) Battery Pack 1300Mah harici
    HTC One X bataryalı kılıf video inceleme 'Ek pil mi? Yoksa Kılıf mı iyi?' Galaxy S3, One X'e karşı!

----------------------------------------------------------------------

Momax S2 2700mAH +Kompakt Arka kapaklı.

---------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 14 Temmuz 2012; 2:47:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilelebet

quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step Ek olarak diğer arkadaşlara gelince One X konusunda objektif olmadığım söylenmiş :) One Xin Pilinin S3e göre daha az gitmesi dışında genel olarak sorunları nelerdir, bu telefonu kullanılmaz kılan nedir bir yazabilirseniz en azından diğer kullanıcıları da aydınlatmış olursunuz. Zira karşılaştırma videosunu izleyip oylayanların durumu göz önüne alındığında bizim söylediklerimiz yönünde bir sonuç çıkması herkesi taraflı mı yapar? Sevgiler, Mesut Çevik
    Evet, One X konusunda objektif olamadığınız, One X - S3 karşılaştırmasının yapıldığı video incelemeden anlaşıldığı, One X incelemelerinin çokluğu, birde yorum yazan arkadaşların önemli bir kısmının bu objektif olmama durumunu farkedip dile getirmesi üzre sabittir. S3, piyasaya çıkmadan önce yaklaşık 10 milyon ön sipariş almış, ve bu alanda rekor kırmış bir telefondur. Piyasaya çıkmasının üzerinden yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen yaklaşık 20 milyon satış rakamını elde etmiş ve bu alanda da rekor kırmış bir telefondur. One X in satış rakamlarını bilmiyorum ama, S3 ün çok gerisinde olduğu kesin. Buna rağmen One X in bu kadar çok lanse ediliyor oluşu, sanki geride kalmış bir modelin yardım için elinden tutmak veya objektif olmamak olarak anlaşılıyor haliyle. Bu arada One X i kullanılamaz kılan sorunlar olduğundan kimse bahsetmedi. One X, pil ömrünün kısalığı ve buna rağmen pilinin değitirilemiyor oluşu handikabı dışında gerçekten iyi bir telefon. Ama her zaman iyinin daha iyisi çıkar... Ayrıca karşılaştırma videoları haliyle insanları bilgilendirmek için yapılıyor. Bir çok insan bilmediklerini bu videolardan öğreniyorlar. Ama bu incelemeler aynı zamanda insanları kısmen yönlendiriyor. Ben, her iki telefonu da bizzat inceleme fırsatı bulmamış olsaydım, muhtemelen karşılaştırma videosunda ki anlatılanlarla benim görüşlerim aynı olacaktı. (Ankete katılan bir çok kişide olduğu gibi.) Eğer malum anket, karşılaştırma videosundan önce yapılmış olsaydı, eminim anketin sonucu çok daha farklı olacaktı. Şunu da ifade etmek istiyorum ki, ben DH den çok istifade ettim ve ediyorum da. DH nin bu güne kadar hiç bir markanın yada firmanın baskısıyla haber yaptığını da düşünmüyorum. Ama insanlar bazen, kalben meyl ettikleri bir şey hakkında objektif olamayabilirler, bu doğal bir şey. Burada bence eleştirilere kızmak yerine, eleştirilerin haklılık payı göz önüne alınıp ona göre hareket edilmeli. Sevgiler...

ilelebet bence sen bu konuda objektif olamıyorsun htc nin önceden kullanıcılara karşı yaptığı hatalar sizi samsung tarafına yönlendiriyor ve şimdi bence videolar gayet objektif inceleme konusundada tüm htc one x incelemeleri samsung sgs 3 ile birlikte yapıldı ayrıca bu iş talep işidir eğer htc one x e çok inceleme talebi varsa incelenir bunu taraflı olarak yorumlayamassın ve karşılaştırma videosunda tüm incelenen özellikler herkese gösterildi gözleri önünde incelendi editörler kendilerine göre yorumladı kimsenin fikirlerini değiştiremessinki

• one x im nasl ss li :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ilelebet

quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Ek olarak diğer arkadaşlara gelince One X konusunda objektif olmadığım söylenmiş :) One X'in Pilinin S3'e göre daha az gitmesi dışında genel olarak sorunları nelerdir, bu telefonu kullanılmaz kılan nedir bir yazabilirseniz en azından diğer kullanıcıları da aydınlatmış olursunuz.

Zira karşılaştırma videosunu izleyip oylayanların durumu göz önüne alındığında bizim söylediklerimiz yönünde bir sonuç çıkması herkesi taraflı mı yapar?

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Evet, One X konusunda objektif olamadığınız, One X - S3 karşılaştırmasının yapıldığı video incelemeden anlaşıldığı, One X incelemelerinin çokluğu, birde yorum yazan arkadaşların önemli bir kısmının bu objektif olmama durumunu farkedip dile getirmesi üzre sabittir.

S3, piyasaya çıkmadan önce yaklaşık 10 milyon ön sipariş almış, ve bu alanda rekor kırmış bir telefondur. Piyasaya çıkmasının üzerinden yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen yaklaşık 20 milyon satış rakamını elde etmiş ve bu alanda da rekor kırmış bir telefondur. One X in satış rakamlarını bilmiyorum ama, S3 ün çok gerisinde olduğu kesin. Buna rağmen One X in bu kadar çok lanse ediliyor oluşu, sanki geride kalmış bir modelin yardım için elinden tutmak veya objektif olmamak olarak anlaşılıyor haliyle.

Bu arada One X i kullanılamaz kılan sorunlar olduğundan kimse bahsetmedi. One X, pil ömrünün kısalığı ve buna rağmen pilinin değitirilemiyor oluşu handikabı dışında gerçekten iyi bir telefon. Ama her zaman iyinin daha iyisi çıkar...

Ayrıca karşılaştırma videoları haliyle insanları bilgilendirmek için yapılıyor. Bir çok insan bilmediklerini bu videolardan öğreniyorlar. Ama bu incelemeler aynı zamanda insanları kısmen yönlendiriyor. Ben, her iki telefonu da bizzat inceleme fırsatı bulmamış olsaydım, muhtemelen karşılaştırma videosunda ki anlatılanlarla benim görüşlerim aynı olacaktı. (Ankete katılan bir çok kişide olduğu gibi.) Eğer malum anket, karşılaştırma videosundan önce yapılmış olsaydı, eminim anketin sonucu çok daha farklı olacaktı.

Şunu da ifade etmek istiyorum ki, ben DH den çok istifade ettim ve ediyorum da. DH nin bu güne kadar hiç bir markanın yada firmanın baskısıyla haber yaptığını da düşünmüyorum. Ama insanlar bazen, kalben meyl ettikleri bir şey hakkında objektif olamayabilirler, bu doğal bir şey. Burada bence eleştirilere kızmak yerine, eleştirilerin haklılık payı göz önüne alınıp ona göre hareket edilmeli.

Sevgiler...

Objektif olunmamış geyiğini artık bıraksanız cidden komik oluyorsunuz bunu diyenler s3 ün hangi özelliğine ak iken kara denilmiş ?adamlar batarya performansında s3 demiş buda mı kesmedi seni ?

• Güneş Enerjili Sarj Aletlerini İnceleseniz Ne Güzel Olurdu Hem Her Türlü Telefonu Hemde Usb Girişi Olan Tüm Ciazları Sarj Ediyorlar Ve Işık Olan Her Yerde Önce Kendi Pillerini Sonrada Cihazları Sarj Etmeye Başlıyorlar

Güneş Enerjili Şarj Aletlerini İncelemenizi İstiyorum...

• 2000 tl para ver 1 gün şarj gitmesin, ferrarinin içinde 1 litrelik benzin deposu gibi olmuş telefonlar :D

• ben daha oncede sölemistim iphone ve one x fanboyları insan içine cıkamıcak hale geliceksiniz bunun bir kısmını bu vidoeda gordum cok sacma bir kartıslastırma insanı gulduruyor resmen takoz gibi kılıf takıyosun sarj oluyomus kapagı acılsa yedek batarya taksan daha mantıklı yani gercekten gülüncek bir olay

• quote:

adam zaten bunları videoda söylemiş neden bu kadar abartıyorsnuzki ben iki telefonuda kullanmıyorum fakat bence alacaklar için almadan her ayrıntılarını bu şekilde bilmeleri bence çok güzel. Bu eleştirilere tek konuda katılıyorum S3 de orda batarya için duruyor ama konu mankeni olarak kalmış one x ten çok söz edilmiş. Yani sadece samsunga ilgi az kalmış o kadar. o konuda eleştiriler haklıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

bu gün itibari ile Samsung S III için ikinci güncelleme geldi HTC için her güncellemede video gelmesine alışmıştık S III te hiç bir kıpırtı yok...

ayrıca Google Galaxy Nexus'u android 4.1 sürümüne güncellemeye başladı bakalım ne zaman birinden temin edilip android 4.1 li galaxy nexus incelenecek.

eskiden video incelemelerini izlerken bir heyecan oluyordu hani kalite kokuyordu buram buram şimdilerde o kokuyu pek hissedemiyorum...

konuya dönersek S III için harici bir batarya 75 lira ve orijinal onuda geçtim Galaxy S II için genişletilmiş 2000 lik batarya ve arka kapak paketi 80 lira Note için 2100 lük batarya 80 lira ve Galaxy nexus için genişletilmiş 2000 lik batarya ve arka kapak 80 lira... bunlar varken bu kılıflar hiç mantıklı gelmiyor...

Not: SBS nin solar enerji destekli 1500 lük harici seyahat şarj kitini kullanan biriyim...

Arkadaşım s3 te yazılımlarla bir sorun yok ama öne x te ilk çıktığı günden beri yazilimsal sorunlar var o yüzden çıkan guncellemelerle ilgili açıklamalar yapılıyor sorun olmayan bir telefon için ne incelemesi yapılmasını istiyorsunuz çözebilmiş değilim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan79 -- 14 Temmuz 2012; 9:54:14 >

• Editorleri htc yi kayiriyor diye suclayamazsiniz gecen sene bu zamanlar bi aksam aklimda sensation almak varken yatmak uzereydim ve sabah kalkip sensation alacaktim fakat herkes bilir aksam saatlerinde s2 ve sensation un karsilastirma videosu yayinlandi ve sabah aldigim telefon s2 oldu ;) insanlari karalamak bu kadar kolay deilki karalayamiyosunuz zaten gulup gecilesi fikirlerinizden vazgecin ;)

• Mesut bey inceleme için teşekkürler.ben sizden bir şey rica edicem şu s3 kullananlar için şaşali bol bol övülen bir inceleme yapsanız hatta one x'ten daha iyidir harikaydı desenizde artık bu her konuya atlayan gereksiz yorumlar yapıp can sıkan yorumları artık gormesekte sizde bizde rahat etsek valla bana gına geldi bunlardan bu hazımsızlık çok canımı sıkıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan79 -- 14 Temmuz 2012; 12:03:09 >
  • Bu arada şunu da anlayamadım ilk mesajım +30 olmasına rağmen "En Çok Beğenilen Yorumlar" arasında değil ancak Mesut Çevik'in mesajı +12 ile "En Çok Beğenilen Yorumlar" arasında.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.