Şimdi Ara

HTC One X bataryalı kılıf video inceleme 'Ek pil mi? Yoksa Kılıf mı iyi?' Galaxy S3, One X'e karşı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
1
Favori
29.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ridvan79

Mesut bey inceleme için teşekkürler.ben sizden bir şey rica edicem şu s3 kullananlar için şaşali bol bol övülen bir inceleme yapsanız hatta one 'ten dha iyidir harikaydı desenizde artık bu her konuya atlayan gereksiz yorumlar yapıp can sıkan yorumları artık gormesekte sizde bizde rahat etsek valla bana gına geldi bunlardan bu hazimsizlik çok canımı sıkıyor :)

One'ten bunu nasil okuyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TelefonManyağı

Bu HTC One X'e yapılan inceleme hiç bir telefona yapılmamıştır herhalde . "HTC One X Video İnceleme", "HTC One X ROM 1.28.401.9 Video İnceleme", "HTC One X Fotoğraf ve Video Performansı Video İnceleme", "HTC One X ile Samsung Galaxy S3 Karşılaştırma", "HTC One X ve Samsung Galaxy S3'de Miku Miku Benchmark'ı Denedik" ve son olarak "HTC One X Bataryalı Kılıf Video İnceleme" (6 tane). Hadi amiral gemisi diye iki üç kere inceleseniz neyse de altı kere incelenir mi ya? Madem amiral gemilere böyle yapılıyor Samsung Galaxy S3'ün niye bu kadar incelemesi yok?

Ayrıca HTC One X açık bir şekilde kayırılıyor. Mesut Bey kendisi bu telefonu kullandığı için sürekli öne geçirmeye çalışıyor. Yapmadığı kalmadı bunun için: 100 - 200 kişinin indirdiği testle amiral gemilerini karşılaştırmak, Çin malı kılıfı 11 dakikada incelemek, karşılaştırmada haksız yere puan vermek vb...

Umarım bu mesajı eksileyecek kadar düşmüş HTC hayranları ve sahipleri yoktur.

Neden one x bu kadar battı size anlamadım. İPhone çok inceleniyor one x çok inceleniyor bırakın sacmalamayida yaslanın arkanıza keyfini çıkarın. Olmadı gidin de bı sizide incelesinler.

• quote:

Bu HTC One Xe yapılan inceleme hiç bir telefona yapılmamıştır herhalde . HTC One X Video İnceleme, HTC One X ROM 1.28.401.9 Video İnceleme, HTC One X Fotoğraf ve Video Performansı Video İnceleme, HTC One X ile Samsung Galaxy S3 Karşılaştırma, HTC One X ve Samsung Galaxy S3de Miku Miku Benchmarkı Denedik ve son olarak HTC One X Bataryalı Kılıf Video İnceleme (6 tane). Hadi amiral gemisi diye iki üç kere inceleseniz neyse de altı kere incelenir mi ya? Madem amiral gemilere böyle yapılıyor Samsung Galaxy S3ün niye bu kadar incelemesi yok? Ayrıca HTC One X açık bir şekilde kayırılıyor. Mesut Bey kendisi bu telefonu kullandığı için sürekli öne geçirmeye çalışıyor. Yapmadığı kalmadı bunun için: 100 - 200 kişinin indirdiği testle amiral gemilerini karşılaştırmak, Çin malı kılıfı 11 dakikada incelemek, karşılaştırmada haksız yere puan vermek vb... Umarım bu mesajı eksileyecek kadar düşmüş HTC hayranları ve sahipleri yoktur.

aynı yorumlar iphone haberlerinde de var. Sadece samsung mu incelensin ?

• Birde sunu soylemeden gecmek istemiyorum DH yi gercekten cok severim ama en son incelemeyi hep DH yapar oldu. Bundan baska takip ettigim sitelerde var ancak DH hep bu sitelerde sonra basladi incelemeye. Hatta blog tarzi bir sitede bile insanlar kendi cabalariyla temin edip incelemeye aliyorlar ve gayette acik ve net bir sekilde. Artik bir telefon hakkinda bilgi sahibi olmak istemiyorsam dh den inceleme beklemiyorum direk o blog tan bekliyorum. Benim icin DH anasayfa haberi olarak artik bitmistir. Forum olarak ise arkadaslarima diyecek lafim yok DH yi de ayakta zaten forum yoksa ana sayfa haberi olarak eskisi gibi degiller.

• mesut abi gibi adeletliş editörü bulmussunuz laf ediyosunuz adam sorulan sorulara bile tasarım ve kameradan gerisi s3 diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

mesut abi gibi adeletliş editörü bulmussunuz laf ediyosunuz adam sorulan sorulara bile tasarım ve kameradan gerisi s3 diyor

en önemlisini unutmuşsun ekran tasarım ve kamera diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

mesut abi gibi adeletliş editörü bulmussunuz laf ediyosunuz adam sorulan sorulara bile tasarım ve kameradan gerisi s3 diyor

en önemlisini unutmuşsun ekran tasarım ve kamera diyor

doğru
  • quote:

Bu arada şunu da anlayamadım ilk mesajım +30 olmasına rağmen "En Çok Beğenilen Yorumlar" arasında değil ancak Mesut Çevik'in mesajı +12 ile "En Çok Beğenilen Yorumlar" arasında.

bende bunu baya merak ettim. en beğenilen yorumlar beğenilme sırasına göre sıralanmıyor galiba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Mesut bey inceleme için teşekkürler.ben sizden bir şey rica edicem şu s3 kullananlar için şaşali bol bol övülen bir inceleme yapsanız hatta one 'ten dha iyidir harikaydı desenizde artık bu her konuya atlayan gereksiz yorumlar yapıp can sıkan yorumları artık gormesekte sizde bizde rahat etsek valla bana gına geldi bunlardan bu hazimsizlik çok canımı sıkıyor :)

bir sıkıntınmı var ? t9 un azizliği bu yazıda göre göre onumu gördün samboy :)))
  • quote:

Birde sunu soylemeden gecmek istemiyorum DH yi gercekten cok severim ama en son incelemeyi hep DH yapar oldu. Bundan baska takip ettigim sitelerde var ancak DH hep bu sitelerde sonra basladi incelemeye. Hatta blog tarzi bir sitede bile insanlar kendi cabalariyla temin edip incelemeye aliyorlar ve gayette acik ve net bir sekilde. Artik bir telefon hakkinda bilgi sahibi olmak istemiyorsam dh den inceleme beklemiyorum direk o blog tan bekliyorum. Benim icin DH anasayfa haberi olarak artik bitmistir. Forum olarak ise arkadaslarima diyecek lafim yok DH yi de ayakta zaten forum yoksa ana sayfa haberi olarak eskisi gibi degiller.

"tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanıdır" arkadaşım yine bekleriz...
  • İnceleme sırasında cihazda ekran koruyucusu kullanıldı mı?

• quote:

quote:

quote:

bir sıkıntınmı var ? t9 un azizliği bu yazıda göre göre onumu gördün samboy :)))

Sen rahat ol ben samboy olsam evde htc sensation nokia n9 ve iphone4 olmazdi ;)

• quote:

quote:

Birde sunu soylemeden gecmek istemiyorum DH yi gercekten cok severim ama en son incelemeyi hep DH yapar oldu. Bundan baska takip ettigim sitelerde var ancak DH hep bu sitelerde sonra basladi incelemeye. Hatta blog tarzi bir sitede bile insanlar kendi cabalariyla temin edip incelemeye aliyorlar ve gayette acik ve net bir sekilde. Artik bir telefon hakkinda bilgi sahibi olmak istemiyorsam dh den inceleme beklemiyorum direk o blog tan bekliyorum. Benim icin DH anasayfa haberi olarak artik bitmistir. Forum olarak ise arkadaslarima diyecek lafim yok DH yi de ayakta zaten forum yoksa ana sayfa haberi olarak eskisi gibi degiller.

"tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanıdır" arkadaşım yine bekleriz...

Ben dh forumdan memnunum dedim zaten anasayfa haberleri eskisi gibi degil. Kim ne derse desin htc ye dogru bir kayma var bu belli bisey

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sen rahat ol ben samboy olsam evde htc sensation nokia n9 ve iphone4 olmazdi ;)

sorun yok o zaman :))

• Galaxy s3 ünüz de problem var herhalde, Wakelockları kontrol edin benim telefon gayet devam data açık olarak senkronizasyon yaprak rahat ertesi sabahı buluyor.

• Samsungun dgistirilebilir cozumunu herzaman takdir etmisimdir her ust segment telefonda olmali bu olay cunku gercekten suan icin en iyi cozum.S3 bu konuda galip cunku yaninizda kucuk bir pil tasiyorken one xde hem kullanicilar tasarimi guze kullanisli diye aldiklari tlefonu agirlastiriyor buyutuyor ve zorluk yasatiyor ayrica basit hatalarlada lisansli vir urun olmadigida belli oluyor stand mesela yani tamam adaptor tasimiyoruz yanimizda bu konuda bir gelisme var ama artik o olayida birakip degistirilebilir pile gecmeleri samsung gibi iyi olacaktir htc kendi kendini bu hale getordi hem degistirilebilir pil imkani koymadi ama zaten tegra 3 lu bir telefonda samsungdan bile islemcide yuksek nmye sahip telefona daha az batarya koydu ve bu cozumlerde basarisizi olunca insanlari almaya mahkum ediyor ama ne eski tasarimi kaliyor nede tasinabilirligi tabiri caizse takoz oluyor.Samsungun tasarimi kullanisi ayni tek yapacaginiz kucuk bir pil tasimak.

• inceleme için teşekkürler

• kilifla kullanıcaksak o tasarımın, inceliğin ne anlamı kalıyor?

• bir şeyi merak ettim bu samsungun bataryaları sadece telefondamı doluyor yoksa ayrıca aparatı varmı? eger yoksa ozaman sarj etme süresi iki katına çıkmış oluyor yanı normalde 2 saatte şarj olan telefon 4 saatte şarj oluyor demektır buda bence dez avantaj. ama tabı kullanım süresi 2 katına çıkıyor buda güzel bi avantaj :)

• iphone 4s- gs3- ve htc oneX pil değerlendirmesinde beraber karşılaştırılmalıydı.....

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.