Şimdi Ara

Gamekeystore.Net Battlefield 3, Fifa, Black Ops 2, Hitman Absolution, Assassins Creed 3, Xbox Live (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.030
Cevap
79
Favori
256.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir sorgu, sorup soruşturma olmadan SanalPazar'a girerek CD-Key'i almış bulunuyorum. Arkadaşımıza çok güveniyorum. CD-Key'i beklemekteyim. Tekrardan kolay gelsin. E-Mail adresimi ve ödendiğine dair bilgi gönderdim arkadaşa. Acaba doğru mu yaptım ?
  • keşke bu hizmet tüm oyunlarda olsa örneğin episodes from liberty city nisanda çıktığı zaman 45 lira verip kutulu almak yerine 20 liraya cdkey alsak daha mantıklı olmazmı?
  • Arkadaşımız gerçekten çok iyi bir satıcı. Özel iletişim adresi ile görüştüm. Yarını sabırsızkla bekliyorum.
  • s.a kardeş bende bir key almak istiyorum nasıl irtibata geçecez söyleyebilirimisn istersen msn falanda veririm yalnız acil istiyorummm nasıl yapcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyit2010

s.a kardeş bende bir key almak istiyorum nasıl irtibata geçecez söyleyebilirimisn istersen msn falanda veririm yalnız acil istiyorummm nasıl yapcaz

PM Gönderdim arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

keşke bu hizmet tüm oyunlarda olsa örneğin episodes from liberty city nisanda çıktığı zaman 45 lira verip kutulu almak yerine 20 liraya cdkey alsak daha mantıklı olmazmı?

oyun çıktığı zaman bakarız yine eğer varsa stoklara gelirse neden olmasın arkadaşım :)
  • Kendisinden chaos rising'i aldım.Hemen gönderdi sağolsun.Uygun fiyata orijinal kullanma fırsatı sunuyor.Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz arkadaştan.
  • BC2'yi aldım. Hemen yolladı arkadaşımız. Çok teşekkür ediyorum arkadaşa. Alacaklara da öneriyorum.
  • nuclear hocam pm gönderdim bakmadın galiba.. parayı yatrdımm.. ancak cevap alamadım senden.. ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: cell34

nuclear hocam pm gönderdim bakmadın galiba.. parayı yatrdımm.. ancak cevap alamadım senden.. ??

• tamamdır nuclear arkadaşım şimdi acreed 2 keyini werdi.. şuan açıyorumm.. geç vermesinin sebebi görmemiş mesajımı yoksa şuan gördüğu anda aldımm sorun yok .. arkadaş güvenilirdir ondan alablirsinz tekrardan saol hocam
  • quote:

nuclear hocam pm gönderdim bakmadın galiba.. parayı yatrdımm.. ancak cevap alamadım senden.. ??

Kusura bakma arkadaşim. dediğim gibi görmemişim PM yi. şimdi görür görmez gönderdim. Gecikme için özürümle beraber iyi oyunlar dilerim.
  • Sonunda Ac2'me kavustum teşekkürler nuclear iyi satıslar hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

quote:

Kusura bakma arkadaşim. dediğim gibi görmemişim PM yi. şimdi görür görmez gönderdim. Gecikme için özürümle beraber iyi oyunlar dilerim.

yok hocam sorun diil.. sonuçta bn şuan sorunsuzca oynuorm teşekkür ederm..

• nucLear nickli arkadaştan bir adet assassins creed keyi satın aldım anında gönderdi keyi sağolsun .
  • Nuclear profilinde msn adresini güncellersen sana daha kolay ulaşılır. pmlerle tek tek uğraşmazsın. bu arada banada adresini yollarsan sevinirim.
  • Bfbc2 aldım şu anda iniyor,güzel iş arkadaşlar herkese öneririm
  • Arkadaşlar sonunda bende Assassin's Creed 2 aldım. herhangi bir problem yaşamadım. Emeği geçen arkadaşım Soner DEMİREL'e(nuclear) teşekkürlerimi borç bilirim. Güveninizi boşa çıkarmayacaktır.

herkese iyi oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 1 Nisan 2010; 13:13:43 >
  • Battlefield Bad Company 2 - 2 tane aldım biri bana birinide arkadasa hediye olarak aldım. Soner arkadasa cok teskkurler odeme sonrası Hemen keyleri bana ulastırdi ve oyun ile ilgili bazı problemlerde yardımcı oldu. Kesinlikle guvenilir biri . Oyun almaya dusunenlere Tavsiye ederim ..
  • Nuclear nickli arkadaştan Assassin's Creed 2 oyunun keyini online olarak aldım, güvenli bir alışveriş oldu, bir sıkıntı yok. Tavsiye ederim.
    Kendisinede teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.