Şimdi Ara

Gamekeystore.Net Battlefield 3, Fifa, Black Ops 2, Hitman Absolution, Assassins Creed 3, Xbox Live (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.030
Cevap
79
Favori
256.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ACND

Hocam ACDN değil ACND

Kusura bakma dostum. Göz yanılgısı işte:) Düzelttim.
  • MW2 aldım çok hızlı bir şekilde cevap veren nuclear arkadaşa teşekkür ediyorum, tamamen güvenebilirsiniz.
  • şuan olmayan bütün oyunların crackleri çıkıyor zamanla zaten, çoğuda hemen bulunabiliyor...

neden alayım neden gerekli anlamış değilim ben...
    sizin sunduğunuz + olarak nedir? oyunu da gönderiyormusunuz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: caver
    şuan olmayan bütün oyunların crackleri çıkıyor zamanla zaten, çoğuda hemen bulunabiliyor...

zihniyet farki :) sizin icin oyunlar crackten sp den ibaret oldugu icin size artisi yok. devam edin hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 26 Mart 2010; 11:03:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oCa

quote:

şuan olmayan bütün oyunların crackleri çıkıyor zamanla zaten, çoğuda hemen bulunabiliyor...

zihniyet farki :) sizin icin oyunlar crackten sp den ibaret oldugu icin size artisi yok. devam edin hocam :)

anladım arkadaş orj cd key satıyorda hayırlı satışlar,, yanlış anlamasın herşeyin bir alıcısı vardır, ben bilmediğim için sordum yeni bir uygulama bu sanırım sonuçlar keyler hep paylaşırız herkesle.. ancak crack beklemek istemeyen veya online dalmak isteynleri anlarım ,,,

orj. key alana kadar ekran kartınızı yukseltin keyfiniz artsın ,,, ben oynadığım her oyuna 30tl key parası verene kadar (hele ki bir tık kadar uzağımda iken keyler ) ekran kartımı upgrade ediyorum 1gb hıs turbo 4890 kullanıyorum..

alanlara bakarsak ONLINE için almışlar orj. umurlarında değil yanii , aynen alsam arkadaştan battle field veya mw2 alırım o da online için ki çoğu kişide o yuzden almış...

crack için zihniyet sorgulaması yapıyoruz enteresan milletiz suraya ilan açsam 100 tl birşey satsam 5tl'lik pazarlık için 10 takla atarlar,,,

• işin ozu; uc kurusa bes kofte olmuyor arkadasim, sen bul bir tikla keyleri 4-5 saat oyna sp ni sonra kaldir rafa oyunu, yeni oyunlarin keyleri pesine dus... Yeni kart alma mantigina da bittim :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 26 Mart 2010; 11:38:11 >
  • burda cracklı kullanmam triplerine girip ben çok, elitim işte şöyle böyle oyunlara para verip alıyorum
    moduna girmeye gerek yok, arkadaşım sen devam et böyle, nekadar crack aradığımı söylemiyim
    bir site var kullandığım sende araştır gir bak bu kadar basit download da içinden çıkıyor ilacı..

crack-mp3-divx-spot ürünler evinizde kullanırsınız 16 tane rakama kaynağı belli olmayan sanki firmadan+kdv ödeyerek alıyorsun, bu şekilde 3 kuruş para verince birşey mi oldu o mantığı hayatında uygularsan -kaybettiklerini de düşünürsek- baya bi pc upgrade ederdin

.........Buarada İlan sahibi arkadaş kusura bakmasın, böyle kendini özel hissedip mantıksız yorumlara cevap vermeden olmuyor rahatsız olursa Mesajlarımı SİLERİM,, Battle Field online için Orj.key alabilirim........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caver -- 26 Mart 2010; 12:15:01 >

• quote:

burda cracklı kullanmam triplerine girip ben çok, elitim işte şöyle böyle oyunlara para verip alıyorum
    moduna girmeye gerek yok, arkadaşım sen devam et böyle, nekadar crack aradığımı söylemiyim
    bir site var kullandığım sende araştır gir bak bu kadar basit download da içinden çıkıyor ilacı..

crack-mp3-divx-spot ürünler evinizde kullanırsınız 12 tane rakama kaynağı belli olmayan sanki firmadan alıyorsunuz,, bu şekilde 3 kuruş para verince birşey mi oldu o mantığı hayatında uygularsan -kaybettiklerini de düşünürsek- baya bi pc upgrade ederdin

Bu bir trip falan değil ki, dediğim gibi oyun benim için 4-5 saatten ibarettir, daha sonrada aynı şeyleri tekrar oynayabilirim diyorsan zaten lafım yok. %100 de eminimki bu dediğin triplerde şu forumda kimse bulamazsın, herkes illaki kenarından köşesinden illegal yöntemlere başvurmuştur. Adamlar önlemini almışlar; Oyunun yenisi çıkana kadar sıkılmadan oynamak istiyorsan elini biraz cebine atacaksın diyorlar. Alırsın almazsın sana birşey diyemem ama alan arkadaşlara da akıl verme...

• ben çok oyun oynamam yeni bir oyun çıkınca güzel ise yuksek kalitede oynarım-bitiririm silerim, budur benim için önemli olan;; 1 tane oyun yokki 1 sene oynıyım ...
    gerçi en başında da DEDİM Online için ve crack beklemek istemeynler için ideal keza bende online düşündüğümde verip alırım 20-30 neyse size iyi oyunlar..
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mpossible -- 7 Kasım 2010; 22:15:58 >
  • @caver arkadaşim. Sattığımız keylerin amacı oyunları Online oynamak için zaten. Oyunlarin orjinal alınmasının en büyük sebebide odur. Assassin's Creed 2 ise kırılamamış ve kırılması zor bir oyun. Bi okadarda güzel oyun olduğu için beklemek istemeyenlere dışarıdan mağazadan bi dvd bi kutuya 80 TL vereceklerine sadece keyine 30TL vererek oyunu orjinale çevirip rahatla oynama imkanı sunuyoruz. Kötümü ediyoruz? Bence hayır. Yani hepimiz crackli oyun oynuyoruz. Keza her oyunu almaya kalksak para yetmişmez. Burda amaç ayrı...
  • dostum ben modern warfare istiyorum rusca olanından nasıl irtibata gececez
  • rusça modern warfare ı ingilizce yapabilen oldumu nasıl yardım edermisiniz
  • Ben hiç denemedim. ama bulduğum yöntem yukarıda yazan şekilde.
  • kardeş ben bad company 2 yi almayı düşünüyorum sadece maile cd-key mi gelcek cd kutusu yokmu yane?
  • Arkadaşa parayı yatırdıktan hemen sonra keyi vermiştir.Benim bir problemim olmadı teşekkürler.
     Gamekeystore.Net Battlefield 3, Fifa, Black Ops 2, Hitman Absolution, Assassins Creed 3, Xbox Live
  • hemen cd keyi gönderdi cok yardımcı oldu güvenilir kişilik saol dostum
  • BENDE PES 2010 UNUNKINI ALABILIRIM VARSA !!!!!!! YARDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: pence01

BENDE PES 2010 UNUNKINI ALABILIRIM VARSA !!!!!!! YARDIM

Merhaba arkadaşım. araştırdımda malesef PES 2010 keyi satan biyer bulamadım.
  • Merhabalar.

nucLear arkadaşımızdan bir adet Assassin's Creed 2 keyi almış bulunmaktayım. Kesinlikle en ufak şüpheniz olmasın. Gerek satış öncesi gerekse satış sonrası göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ayrıca ucuza oyun oynama imkanı verdiğinden dolayı teşekkür ederim kendisine. Bu ilk alışverişimiz oldu, umarım son olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.