Şimdi Ara

Gamekeystore.Net Battlefield 3, Fifa, Black Ops 2, Hitman Absolution, Assassins Creed 3, Xbox Live (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.030
Cevap
79
Favori
256.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendisine Teşekkür ederim Öncelikle Güvenilir bir Satıcı. Tereddüt edemeden alabilirsiniz CD key'lerinizi arkadaşlar. 2 Adet BFBC2 cdkey'i aldım arkadaştan sorunsuz bi şekilde oynuyorum. Şiddetle Tavsiye etmekteyim gidip 75 Tl yatırmayın DVDsine. gelin Burdan dilediğiniz 2 Oyunu alın dha kârlı çıkarsınız.
  • GTA IV: Episodes From Liberty City rus keyi ile aktif ettiğimzde oyun rusçamı oluyor birde banka hesap numaralarını öğrenebilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaioyu -- 17 Nisan 2010; 21:02:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

Hocam Bir kaç sorum olucak

ptt den yatırabilirmiyiz parayı ?

gta iv episodes i yüklü oldugu varsayalım sadece keyini girip orjinal yapıp birde multi oynayaiblirmiyiz ayriyetten birde normal gta da oynayaiblirmiyim bu keyle ?

PM ile geri dönüş yapılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaioyu

GTA IV: Episodes From Liberty City rus keyi ile aktif ettiğimzde oyun rusçamı oluyor birde banka hesap numaralarını öğrenebilirmiyim.

PM ile geri dönüş yapılmıştır.
  • Arkadaşlar ben kararsız kaldım bi yardımcı olurmusunuz
    Ben şimdi online oynamak için ya Modern Warfare 2 yada Battlefield Bad Company 2 alıcam bana bi fikir verebilecek varsa çok sevinirim.
  • modern warfare 2 yi öneririm ikisinide oynadım ve mw 2 daha eğlenceli geldi bana ayrıca special ops görevleri filan da oynarsın
  • Assassin's Creed II alışverişi yaptık. Çabucak ve sorunsuz oldu. Hesaba parayı yatırdıktan sonra hemen CD-Key'i direk fotoğraf şeklinde yolluyor. Hemen girip oynuyorum. Darısı sizlerin başına.
  • 10 numara bir alışveriş. Gözünüz kapalı istediğiniz oyunu alın. Para daha hesabına geçmeden key'i göndermişti.
  • Dün gece gözüm kapalı aldım L4D2 yi arkadaştan. Alırken gözümü bile kırpmadım inanın o kadar güven verdi bana nuclear.
  • ark.lar hangisini alim sizce ?

1-GTA IV: Episodes From Liberty City
    2-modern warfare 2
    3-bad company 2
  • hepsi oynanabilir güzel oyunlar, GTA IV oynamadim gerci ama cok tutuldu cok oynayani var ayni diger 2 oyun gibi. tercih sana kalmis nasil bir oyun tarzini sevmene bagli yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mymurat123

ark.lar hangisini alim sizce ?

2-modern warfare 2
    3-bad company 2

Bana kalırsa hepsini al derim ama :)

COD MW 2 ve BFBC2 Fps seviyorsan öncelik ver derim.
  • Soner abi, bu GTA 4 ve diğer eski oyunlarda yazan "Retail" ifadesi ne oluyor acaba? Ve bu GTA 4 Steam üzerinden mi yoksa normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoxical_boy

Soner abi, bu GTA 4 ve diğer eski oyunlarda yazan "Retail" ifadesi ne oluyor acaba? Ve bu GTA 4 Steam üzerinden mi yoksa normal mi?

Retail key demek parekende satış key demek. yani parekendeciden aldığın bi cd nin üstünden çıkan key demek. retail key yazan oyunlar bir platforma bağlı olmayan oyunlar. mesela modern warfare 2 steama bağlı steam olmadan oynanmıyor onun için Steamworks. Bad company 2 EA oyunu olduğu için EA hesabına bağlı. EA hesabına kaydedip oynuyorsun o olmadan oynanmıyor. Retail yazan oyunlara keyi oyunun içine griyosun öyle oynuyorsun...
  • quote:

ark.lar hangisini alim sizce ?

2-modern warfare 2
    3-bad company 2

şuan en çok rağbet gören ve en çok oynanan oyun bad company 2. bence onu dene derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucLear -- 20 Nisan 2010; 2:46:33 >
  • Merhaba.Yorumları okudum referans listesinede baktım Cs:Source alan olmamış.Cs:Source sorunsuz,steam üzerinden oynayabilirmiyim?Garanti hesap bilgilerini ulaştırırmısın bana.
  • CS:Source da sorun cikmaz, hem arkadastan bende alisveris yaptim bir cok key aldim hic birisinde problem yasamadim
  • hayırli işler ayrıca teşekkürler ucuz orjinal oyun keyfi için
  • merhaba bir sorum olucaktı.
    sımdı yazılanların hepsını okudum fakat kafam karıştı
    nuclear kardeş ben The Settlers 7: Paths to a Kingdom key almak ıstıyorum
    fakat elımde oyun cd sı falan hıc bır sey yok.
    sız bana key i gonderdıkten sonra neler yapmam gerektıgını acıklarmısınız.
    hemde kafasında soru olupta almak ısteyen arkadaslara yardımcı olmus olursunuz.
    saygılar. gereklı acıklama geldıgınde siparıs werecegım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornak1

merhaba bir sorum olucaktı.
    sımdı yazılanların hepsını okudum fakat kafam karıştı
    nuclear kardeş ben The Settlers 7: Paths to a Kingdom key almak ıstıyorum
    fakat elımde oyun cd sı falan hıc bır sey yok.
    sız bana key i gonderdıkten sonra neler yapmam gerektıgını acıklarmısınız.
    hemde kafasında soru olupta almak ısteyen arkadaslara yardımcı olmus olursunuz.
    saygılar. gereklı acıklama geldıgınde siparıs werecegım.

Arkadaşa ulaştım msn ile görüştük.. The Settlers 7 veya diğer oyunlarda SteamWorks oyunları olmayan oyunlarda oyunu siz kendiniz internet üzerinden herhangi bir siteden download ediyorsunuz. alacağınız key ile orjinale çevirip orjinal olarak multiplayer oynayip oyunun orjinallik avantajlarından faydalanmış oluyorsunuz. Örneğin Ubisoft oyunlarındaki DRM koruması ile uğraşmıyorsunuz. UPlay puanlarından faydalanıyorsunuz... Multiplayer oyunlarda orjinal Multiplayer serverlera girebiliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.