Şimdi Ara

Evde telefon çekmiyor? bir yöntemi var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
49
Cevap
1
Favori
35.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sorun vadofone kaynaklı değil, daha önce tt kullanıyordum yine sorun oluyordu. Ev bahçe katı öyle çok alçakta da değil.

Telefonda, operatörde sıkıntı yok. belli periyatlarda evden çalışacağım bu nedenle ulaşmada ve ulaşıldığında konuşmada sıkıntı olmaması lazım.

Bunun için bir yöntem olabilir mi? aliexpressde fiyatı uygun görünüyor. Bana 8-18 arasında lazım olacak. sonrasında cihazı kapatırım. Artık zararlı falan yapacak bir şey yok işe yarasa yeterli.

• Bizim bina da daha gelişmişi antenleri büyük olanı vardı pek yararrını göremedik ya takan kişiler bağlayamadı ya da gerçekten işe yaramıyor anten kablosu o kadar uzun görünmüyor duracağı yerde sinyal varsa işini görebilir .

İşine yaramaz ise iade edersin

• VoWiFi daha mantıklı değil mi? Evinizde eğer wifi varsa.
  • vowifi

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Evin dışına falan çıktığınız zaman telefon çekiyorsa Eğer bu cihazı kullanabilirsiniz.2 tane anteni bar birisi içer diğer dışarı kurulmak şartıyla.Telefonun iyi çektiği bölgeye dış anteni koyup içeride kullanabilirsiniz.Ben kullanıyorum memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Bizim bina da daha gelişmişi antenleri büyük olanı vardı pek yararrını göremedik ya takan kişiler bağlayamadı ya da gerçekten işe yaramıyor anten kablosu o kadar uzun görünmüyor duracağı yerde sinyal varsa işini görebilir .

İşine yaramaz ise iade edersin

aliexpress gibi bir siteden 200 Tl 'lik bir cihaz alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

VoWiFi daha mantıklı değil mi? Evinizde eğer wifi varsa.

ücretli bir hizmet mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: netlife32

Evin dışına falan çıktığınız zaman telefon çekiyorsa Eğer bu cihazı kullanabilirsiniz.2 tane anteni bar birisi içer diğer dışarı kurulmak şartıyla.Telefonun iyi çektiği bölgeye dış anteni koyup içeride kullanabilirsiniz.Ben kullanıyorum memnunum

Aynen dediğiniz şekilde. Kapıyı açıp bir adım attığımda hiçbir sorun olmuyor çekimde. O zaman alıyorum. Videodaki yorumlardan anladığım kadarıyla operatörden operatöre alınacak cihaz farklı oluyor.

Hocam öperatörden ziyade alacağınız cihazların band desteği var.Siz hangi hattı kullanıyorsanız ve operatörünüz hangi frekanslardan yayın yaptığı önemli.Bunu öğrenmek için ise çeşitli programlar var hangi marka model telefon kullandığınızı öğrenebilirmiyim acaba ? Ve evde herkes aynı hattı mı kullanıyor ?
    Tarifendeki dakika ve sms den gidiyor hocam ben bizzat denedim.
  • Vodafone vowifi ve volte sorunsuz çalışıyor,wowifi wifi varsa evinizden çekmediği durumlarda konuşma yapabilirsiniz,mevcut paketinizdeki dakikadan düşüm yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netlife32

Hocam öperatörden ziyade alacağınız cihazların band desteği var.Siz hangi hattı kullanıyorsanız ve operatörünüz hangi frekanslardan yayın yaptığı önemli.Bunu öğrenmek için ise çeşitli programlar var hangi marka model telefon kullandığınızı öğrenebilirmiyim acaba ? Ve evde herkes aynı hattı mı kullanıyor ?

Evde tekim hocam, vodafone kullanıyorum telefonum huwaei p9 lite

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Tarifendeki dakika ve sms den gidiyor hocam ben bizzat denedim.

Wifi üzerinden görüştür müyor mu neden tarfime yansıtıyor ki? faturalı değil tarifem

• quote:

Orijinalden alıntı: nostalji16

Vodafone vowifi ve volte sorunsuz çalışıyor,wowifi wifi varsa evinizden çekmediği durumlarda konuşma yapabilirsiniz,mevcut paketinizdeki dakikadan düşüm yapar.

wi-fi araması diye bir şey var telefonda onu seçtim. Sanırım dediğiniz özelliği açmış oldum.

Uçak modunu açıp, wifiyi de açtığınızda aktif olur
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt

Vodafone sorunsuz mu  

sms olayını napcaz  

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLiberator

Bu mesaj silindi.

Dolar ile konunun ilgisini anlamadım?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.