Şimdi Ara

Vodafone internet çekim gücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıldır?. İsmi Türk kendi yabancı olan telekomdan gına geldi. Geçilir mi

• Up up
  • Dağlar kadar fark yok zeki ikisinin arasında
  • Çekim gücü istiyorsan turkcell e geçmelisin. Vodafone telekomdan bile kötü . Daha yeni telekomdan vodafone a geçtim. 1 ay takıllıp turkcell e geçerim

• tt ile vodafone fark yok
  • tt,vodafone'a göre cok cok daha ii
  • çekim gücü ve hız olarak Turkcell en iyisi dostum

Vodafone hiz konusunda çok iyi değil ancak kapsaması iyi

Türk Telekom, Vodafone kadar kapsaması olmasa da hızı Vodafone'a göre daha iyi
  • Zexeriya kullanıcısına yanıt

Gittiğin gezdigin bulunduğun lokasyonda hangisi iyise odur 🤌 tr geneli Turkcell den vazgeçme derim.

• Vodafone İnterneti rezalet. Ama kapsama alanı telekomdan daha iyi. Telekom un İnterneti Vodafone dan kat kat iyi. Turkcell hepsinden daha iyi :)
  • Bence hiç bir operatörü kötülereyim tamamen konum ile alakali ben vodafone Kullanıyorum evde mobil sabit 60 70 mbs de sürekli düştüğünü hiç görmedim tamamen konum ile alakalı bence
  • Al birini vur ötekine işte
    İstanbul'da geçen senelerde deprem oldu hepsi kitlendi
    Tırt hepsi
  • Bunlar benim yakın zamanda çeşitli bölgelerde yapmış olduğum Vodafone hız testleri. Yeni şehir dışından geldim. Iç Anadolu Bölgesi ve Orta Karadeniz Tokat Ordu Sivas güzergahı. Kapsama alanı olarak şehir merkezi kırsal köy kasaba her yerde 4.5 g şebekesi mevcut. Kapsama alanı olarak hiç bir sıkıntı yok. Ama hız konusunda çok çok yüksek hızlar beklemeyin. Resimlerde ki hızlar kırsal olan yerlerde var ilçe köy de ve İstanbul merkezde var.
    Vodafone internet çekim gücü Vodafone internet çekim gücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardia -- 27 Haziran 2022; 12:42:25 >

• kardia K kullanıcısına yanıt
    MIUI 13 nasıl? Güncellemeye değer mi, siz güncellemişsiniz.
  • Çekim gücünden ziyade internet hızı leş.

• Yani şu ana kadar çok bi sıkıntı yaşamadım. Sadece bir defa klavye de problem oldu. genel olarak stabil ve hızlı. ama şöyle bir şey var, Trendyol satıcı paneli uygulaması yüklü ve uygulamaya giriş yapabilmek için uygulama penceresi açıldıktan sonra tekrar ekrana dokunup giriş yapabiliyorum. Bu her zaman olmuyor arada bazen böyle bir şey oluyor.
  • Vodafone cekim bir tik iyi internet hizi sinir edebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.