Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1412. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • L triptofan amino asidi anafranil gibi antidepresanalrla etkileşime giriyormuş.antidepresan kullana arkadaşlar doktorlarına bi danışmalı.gümbürtüye gitmeye gerek yok
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Sovereign -- 6 Ağustos 2014; 22:32:10 >
  • montevo kullanıcısına yanıt
    @montevo sen merak ediyordun. bugün özel hastane dahiliye bolumunde total testo-serbest testo-e2 ostrojen prolaktin d vitamini bir kaç hormon için kan verdim. 37tl tuttu. aile hekimine ve birde devlet hastanesine sordum önce para ödememek için ama bu testler yaygın olmadığı için bakamıyorlar.endokrinoloji veya üniversite hastanelerine gitmek lazım ücretsiz baktırmak için. sonuçlar cumartesi günü çıkcak bakalım ne alemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 6 Ağustos 2014; 14:28:01 >
  • iş yeirnde kan testi yapılıyordu o arada testo testinide yapı verin dedim.ücetsiz yaptırdım.değerler normal dedi doktor.ama bi kaç değerin alt sınırın azııck üstünde.gazeteye ilan vericem bedava internet+yol+harçlık+kalıcakyer+ssk diye.bi hatun bulup birde o kafayla çalışacam 37 tl çok para değilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

iş yeirnde kan testi yapılıyordu o arada testo testinide yapı verin dedim.ücetsiz yaptırdım.değerler normal dedi doktor.ama bi kaç değerin alt sınırın azııck üstünde.gazeteye ilan vericem bedava internet+yol+harçlık+kalıcakyer+ssk diye.bi hatun bulup birde o kafayla çalışacam 37 tl çok para değilmiş.

Hocam yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama galiba siz voit istasyon alacaktınız, ne oldu o iş?

Bu arada 1 ay idarelik bi Salon buldum. Tam fiyasko... Salonda bacak namına sadece press var. Hocaya sordum ne ayak diye. Bacağı ne yapacaksın, yavaşlatır seni hem kalın bacak hoş durmaz diyor. Salonda 3-5 tane dumbell ancak var. Adamda galiba dumbell fobisi var. Makineler var ya dumbella ne gerek var, dumbelllar eskide kaldı diyor.

2 ay sonra kendi evime salonumu kuracam kafaya koydum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    aldım ben istasyonu.çalışmalara başladım.bi kaç eşya var onları vericne tamemn spor odam olacak.bi yardım ettik elimizde patladı.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Nasıl elinizde patladı hocam, anlamadım? Önerir misiniz bu istasyonu? İşimizi ne derece görür? Eksik yanları nelerdir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    bi tanıdığımın eşyalarını aldım.güya şunnacık minnacıktı.odanın birisi full doldu.bende istasyonu alınca yatak odasına koydum.şimdilik biraz sıkışık.bu istasyonlar dağınık kişiler ve çok aman aman vücut istemeyenler için uygun.birazda hayal gücüyle her hareket yapılaibliyor.ancak sen serbest çalışmaya alıştı isen biraz zorlanıyorsun.bence aleitn ön kısmındaki kısa bar biceps çalışmak için uygun değil.bi makara daha koysalarmış süper olurdu.öte yandan sırtr için gayet güzel.ancak ben alete biraz küçük geliyorum orası ayrı konu
  • Beyler antremandan sonra bir şeyler yiyeceksek protein tüketeceksek ne kadar beklememiz lazım 30 dk filan mı yoksa direkt mi almalıyız bilgili bir varsa yardımcı olursa sevinrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Beyler antremandan sonra bir şeyler yiyeceksek protein tüketeceksek ne kadar beklememiz lazım 30 dk filan mı yoksa direkt mi almalıyız bilgili bir varsa yardımcı olursa sevinrim

Fazla takılmayın bu süre olayına. Whey kullanıyorsan duşunu falan aldıktan sonra karışımını hazırlar içersin. Sonra da eve gidip yemeğini hazırlayıp yersin bu kadar basit. Şu dakika şu saniye olacak diye bir şey yok. Tabii abartmamak şartıyla. Tutup 5 saat sonra da yemek yeme yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Beyler antremandan sonra bir şeyler yiyeceksek protein tüketeceksek ne kadar beklememiz lazım 30 dk filan mı yoksa direkt mi almalıyız bilgili bir varsa yardımcı olursa sevinrim

illa idman sonrası protein içmekte olmazsa olmaz değil , ben idman öncesi 1/2 ölçek creatin + kompleks amino - idman sonrası 1/2 ölçek creatin + bcaa alıyorum, eve gelincede kızarmış 1 tavuğun içini soğumadan yemeye başlıyorum. Çeşitli alternatifler üretebilirsiniz. Eğlenceli hale getirin antreman öncesi , anını ve sonrasını. Keyif almaya bakın , gelişim er yada geç oluyor zaten. Siz "A" yolundan ben "B" yolundan gidiyorum, hepsi bu.
  • İdaman için (eğer cardio yapmıyor iseniz) bence çok uygun ayakkabı

http://www.decathlon.com.tr/artengo-ts710-tenis-ayakkabisi-id_8237913.html

Asıl şunnların numarası olsa kesin alacağım ama malesef yok bu tip ayakkabı gören duyan ?

http://www.decathlon.com.tr/gym-light-jimnastik-ayakkabisi-id_8201069.html
  • ilginç ve uygun fiyatlı ürünler

@M`Shinoda kompleks amino dedin de önceki mesajımda söylemiştim bazı ainoasitler kullandığımız ilaçlarla etkileşime girebiliyor.ilaç kullananlar ,hasta oldum ilaç aldım değil uzun süreli kullanımda, doktora mutlaka danışsın.
  • Arkadaşlar soğuma harektlerini yapıyor musunuz sizce önemli mi
  • Tşk ederim bilgi için, bende sağlıkçıyım canım sıkıldıkça arkadaşlara test yaptırıyorum burada. Şimdilik birşey gözükmedi, temkinli olmakta fayda var tabi.
  • tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak . protein tozu , aminoasit vs. kullanmadan iyi bir kas kütlesine ve şekline ulaşmamız mümkün müdür?

değil ise kaç aydan itibaren protein tozu kullanılmaya başlanmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patience

Asıl şunnların numarası olsa kesin alacağım ama malesef yok bu tip ayakkabı gören duyan ?

Deadlift için biçilmez kaftan resmen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patience

İdaman için (eğer cardio yapmıyor iseniz) bence çok uygun ayakkabı

http://www.decathlon.com.tr/artengo-ts710-tenis-ayakkabisi-id_8237913.html

40 giyiyorum belki 39 olur. Yolum düşünce deniyeyim bi
  • Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt
    kaç ay değil yapına göre kullanmalısın.80 kilo birisi toz almadan da protein ihtiyacını karşılayabilir.yarışmaya giren insanalra baakrsan sııntı çıkar.adamlar disiplinel yapıyor bu işi.ayrıca bi zaman sonra o vücudun bakımı zor gelebilir.harcamalarını saymıyorum bile.ben3 seneyi bitiriyorum nerdeyse bi kaç kere tozk ullandım.oda cahillikten.yoska kullanamdanda yetiyodu protein alımım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

kaç ay değil yapına göre kullanmalısın.80 kilo birisi toz almadan da protein ihtiyacını karşılayabilir.yarışmaya giren insanalra baakrsan sııntı çıkar.adamlar disiplinel yapıyor bu işi.ayrıca bi zaman sonra o vücudun bakımı zor gelebilir.harcamalarını saymıyorum bile.ben3 seneyi bitiriyorum nerdeyse bi kaç kere tozk ullandım.oda cahillikten.yoska kullanamdanda yetiyodu protein alımım.

kilo olarak pek yeterli olduğumu düşünmüyorum. 180cm 61 kilo , az mı sizce?
  • 
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.