Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23372338233923402341
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selam arkadaşlar eskiler belki bilir. Afka9 um. Gerçekten naturel spora devam. 5 6 sene önce de 130 140 kg ile 5 tekrar bench yapabiliyordum bu 2 3 senelik bir gelişim değil

https://www.youtube.com/shorts/Y_n1NVICNNE?si=6QRwav5otp5l9KoW

En son 103 kg da pause 185 kg bench yaptım. Daha fazlası depoda var bence

Daha önce hiç ilaç kullanmamış birisiyim. Ve bundan sonra da kullanmayı düşünmüyorum.Çünkü doğal gelişim bir serüven oldu benim için. Daha ne kadar doğal arttırabilirim onu merak ediyorum ve ilaçla bunu kirletmek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nctnll -- 12 Aralık 2023; 21:53:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rampage kullanıcısına yanıt

İlk sayfadaki mesajımın üzerinden 13 yıl geçmiş. O zamandan beri ara ara spora başlayıp uzun aralar verdiğim zamanlar oldu. Yaş oldu 34 ve hayalimdeki vücuda son 1-1.5 senedir kavuştum diyebilirim. Simdi düşündüğümde ilk zamanlar ne kadar bilinçsiz spor yaptığımın farkına son birkaç senede vardım. Hala almam gereken çok yol var. Birkaç foto paylaşmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 17 Aralık 2023; 13:42:18 >
  • Beyler artık ülkemize musclepharm veye muscletech ürünleri gelmiyor mu?

Eskiden farmatek getiriyordu. Piyasa da ürün kalmamış.

• Kol geliştirmek için ne önerirsiniz ?

• 37 yaşımdayım, 1 ay spor ve diyet yaptım. 1 kilo bile veremedim. endokrine gittim. bi sorun çıkmadı. ancak insülin direnci ile ilgili bi ilaç verdi doktor. şimdi az az da olsa gidiyor kilolar.

• ONY86 kullanıcısına yanıt

Protein miktarı, kilonuz x2 gram alabilirsiniz. İnsülin direncinin düşmesine yardımcı olmak için. Örn. 100 kilo birey 200 gram protein alabilir. Yeni başlamışsınız, ilaç kullanmadan da insülin düzelirdi fazla protein alarak. Basit şekerleri tamamen kesin, kolay gelsin.

• drjacob kullanıcısına yanıt

Z bar curl

Cable hammer curl

Incline dumbell curl

Concentration curl

Alternate curl

3-4 set 8 - 12 tekrar arası yapabilirsiniz.

• arkadaşlar gaza gelip ağır kilolara girmeyin. belinize sahip çıkın. orta yaşlı bir tanıdığım beline platin takmışlar. 25 cm ameliyat kesiği var. ağrıları gitmiş ancak bu büyük kesiğin getirdiği sıkıntılar başlamış.

• Arkadaşlar 5-6 sene öncesinde 2 sene spor geçmişim var fakat uzun bir ara verdim. Salon yok bölgemde. Bencpress sehpam (45 derece açıya da geliyor), z bar t bar ve dumbelllarım var. Bana bu ekipmanlara göre haftada 3 günlük program yazabilecek var mı çok ara verdiğim için hareketlere uzak kaldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23372338233923402341
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.