Şimdi Ara

DC Universe Online (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
10
Favori
168.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o zaman ben iade edeyim oyunu en iyisi.

acaba steam de iade seçeneği var mı?
    para iadesi yapıyorlar mı?

ben ne anladım bu işten
    bu resmen hırsızlık
    hem 50 dolar al hemde üstüne aylık al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilelma

hadi ya
    o zaman ben iade edeyim oyunu en iyisi.

acaba steam de iade seçeneği var mı?
    para iadesi yapıyorlar mı?

ben ne anladım bu işten
    bu resmen hırsızlık
    hem 50 dolar al hemde üstüne aylık al.

Steam'de sadece pre-order iadesi var.
    Valla bilmiyorum ama DC UO Steam sayfasına uyarı olarak belirtmemişler. Sadece Purchase'in altına küçük görünmeyen yazıyla not etmişler aylık ücret için kredi kartı istiyor diye.
    Mesela Fallen Earth'da herkesin görebileceği şekilde not olarak yazmışlar orada. (http://store.steampowered.com/app/40000/?snr=1_5_9__13 )
    Bu yöntemi kullanarak belki geri ödeme alabilirsin.

>https://support.steampowered.com/newticket.php
    kolay gelsin..

• evet ayne öyle ufacık bir yazı yazmışlardı ve benim gözümden kaçtı.
    yani bence bu ahlaksızlık resmen
  • quote:

evet ayne öyle ufacık bir yazı yazmışlardı ve benim gözümden kaçtı.

Bir çok defa burda söylendi pay to play diye. Almadan önce biraz araştırıp okusaydınız. Kaldıki devasa online oyunların -hepsinde olmasada genelinde- aylık bir ücreti olur bu bilinen birşey. Hırsız demeden önce tekrar düşünün.
  • arkadaşım
    almadan önce araştırmak zorunda değilim.
    sayfasında bunu açıkça belirtmesi lazım

senin tüketici haklarından haberin yok heralde
    hangi çağda yaşıyorsun sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

quote:

evet ayne öyle ufacık bir yazı yazmışlardı ve benim gözümden kaçtı.

Bir çok defa burda söylendi pay to play diye. Almadan önce biraz araştırıp okusaydınız. Kaldıki devasa online oyunların -hepsinde olmasada genelinde- aylık bir ücreti olur bu bilinen birşey. Hırsız demeden önce tekrar düşünün.

Bence bu durumda kizilelma haklı. Forum, site takip etmeyen Steam'de rastgele video izleyip beğenen birisi ne yapacak peki?
    Ki her P2P oyunun sayfasına Notice: olarak yazıyor. Bunda ise Purchase DCUO yazısının altına küçük yazı olarak yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 29 Ocak 2011; 19:03:56 >

• Arkadaşlar
    Destek kısmına aşağıdakileri yazıp gönderdim. Benim gibi iade yapmak isteyen olursa yazıp gönderebilir.
    Artık böyle ucuz numaralara izin vermeyelim. Ayrıca madem Türkiye den para kazanıyorlar, artık Türkçe
    seçeneğini de eklemeleri gerekir. Biz mozambik değiliz. 70 milyonluk Türkiyeyiz.

quote:

Hello,
    I just bought DC Universe Online via my Steam account paying $50 with my credit card. But I found out that this game also requires a monthly fee other than $50. Because you do not have a satisfiying explanation on DC Universe Online page when puchasing it. Normally you should put an explanation on your site. Like you do for Fallen Earth: Blood Sports for example : This game requires a monthly fee to play. The first 30 days of this fee are included in the purchase price of this package. You must provide a valid credit card to register and play.
    But on DC Universe Online page this is written which is not very clear: A valid credit card is required to play this game and additional, recurring subscription fees apply.
    Now, I wnt you to cancel my purchase and refund me the $50 I paid to you with my credit card.
    Unless otherwise, I will sue you to the Consumer Court in Turkey which means that you will not be able to sell online games here in Turkey anymore.
    On the contrary, you sell online games in Turkey but you do not have a Turkish options which is hard for us to understand what is written. If you want to sell online games here in Turkey, you should also make the pages in Turkish. I will also submit this situation to the Turkish Consumer Court.
    I have screenshots of your pages which lack the information for monthly fees. This is a proof for my claim.
    I am waiting for a quick respond from you ASAP.
    Regards

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilelma -- 29 Ocak 2011; 22:35:43 >

• Diğerlerinde Notice var.
    DC UO da yok.

DC Universe Online
  • Unless otherwise, I will sue you to the Consumer Court in Turkey which means that you will not be able to sell online games here in Turkey anymore.

sakin ol şampiyon
  • A valid credit
    card is required to play this game and additional, recurring subscription fees apply.

Bu cumle yeterli oyunun p2p mmo oldugunu anlamaya. Steam refund yapmaz zaten bosa ugrasma.
  • Oyunu şuan ücretsiz olarak deneme imkanımız var mı?
    http://www.youtube.com/watch?v=BJL8b64558o
    güzel gözüküyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 31 Ocak 2011; 19:00:09 >
  • Oyuna sonunda bugün başladım.Şuan gerçekten çok güzel gidiyor.Grafikleri gerçekten mükemmel.Zaten daha oyuna giriş görevinde superman size eşlik ediyor.Çok hoşuma gitt.Combat sistemi gayet iyi.Birçok combo var oyunda.Bazen ne yaptığımı bilmeden çok şaşırdığım bir hareketi yapabiliyorum.Hareket kısıtlamasıda yok oyunda.Ben çok beğendim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Çok güzel olmuş oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Oyuna sonunda bugün başladım.Şuan gerçekten çok güzel gidiyor.Grafikleri gerçekten mükemmel.Zaten daha oyuna giriş görevinde superman size eşlik ediyor.Çok hoşuma gitt.Combat sistemi gayet iyi.Birçok combo var oyunda.Bazen ne yaptığımı bilmeden çok şaşırdığım bir hareketi yapabiliyorum.Hareket kısıtlamasıda yok oyunda.Ben çok beğendim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Çok güzel olmuş oyun.

İyi iyi oyna sen . Senden yorumlar ve ss ler bekliyoruz :) Triali varsa bi deneyebilsem belki bende başlarım.
  • quote:

Oyuna sonunda bugün başladım.Şuan gerçekten çok güzel gidiyor.Grafikleri gerçekten mükemmel.Zaten daha oyuna giriş görevinde superman size eşlik ediyor.Çok hoşuma gitt.Combat sistemi gayet iyi.Birçok combo var oyunda.Bazen ne yaptığımı bilmeden çok şaşırdığım bir hareketi yapabiliyorum.Hareket kısıtlamasıda yok oyunda.Ben çok beğendim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Çok güzel olmuş oyun.

Biraz erken değil mi süper, mükemmel demek için ? Belki ilerde sıkılırsın ?
  • quote:

quote:

Zaten çoğu kişinin sıkıldığı da forumlarda gözüküyor. Tabi HC oyuncular için geçerli bu durum.

• quote:

quote:

Ben dikkat edersen oyuna girer girmez anlaşılıcak şeylere çok güzel , çok beğendim gibi şeyler demişim.Ki zaten ben pvp oyuncusuyum.Yıllarca GuildWars oynadım sıkılmadım.Bu oyundan sıkılıcağımıda pek sanmıyorum.Sonuçta GuildWars'ında pek bir farkı yok.Oyunu bitirmek çok kısa sürüyor.Sonrası için ise yapıcak tek şey pvp.Zaten pvp serverda başladım.Doya doya gang olsun , world pvp olsun , arena olsun pvp yaparım.
    Ki az önce GuildWars hakkında söylediğim şey Warhammer içinde geçerli.Oyunda Land Of The Dead eklenmeden önce yapılıcak tek şey pvp idi.Ki Lotd de pek bişey ekledi denilemez.Beni pvp yapmak bunaltmıyor açıkçası.Hele bu oyunda bi kaç kere kapıştım birileriyle çok değişik ve eğlenceli bir combat sistemi var.Levelden çok comboları iyi kullanmak ve oyuna alışmış olmak önemli sanırım.İzlediğim videolarda da 12 level adam 30 level birini yenebiliyordu.Benim istediğimde bu.Warhammer'da adam gibi rr sahibi olmadan sürekli ezilmeme rağmen sıkılmadıysam bunda hayatta sıkılmam.

Bu videoda oyunda ne kadar özgür bir hareket çeşitliliğinden bahsettiğimi anlayabilirsiniz.Videodaki şarkılarda çok güzel .
    I want to ride my bicycle.I want to ride my bike...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 1 Şubat 2011; 19:53:26 >

• Player housing türü birşeyde eklenseydi keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Oyun hakkında pek çok bilgi edinememiş olsamda şu an bildiklerimle sınırlı bir kaç şey söyliyim ;

Eminim herkesin sevdiği olmak istediği fantastik kahramanlar olmuştur . Öyleyse gözlerinizi açıp iyi okuyun çünkü hayalleriniz gerçekleşiyor .
    Fantastik kahraman dediğimiz de hepimizin aklına bilindik , tanındık , popüler kahramanlardan olan Batman , Süperman , Hulk gelmiştir mutlalaka , ee tabi ki her Süperkahramanın bir de düşmanı vardır şu an bu tarz bir oyunda da olmazsa olmazından bahsediyoruz bu da Joker hayranlarına müjdem olsun.

Anlatım İçin Saol [ Bu Arada Hulk DC 'de Deil Marvel'da

• quote:

Orijinalden alıntı: 0kanxokan

quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Oyun hakkında pek çok bilgi edinememiş olsamda şu an bildiklerimle sınırlı bir kaç şey söyliyim ;

Eminim herkesin sevdiği olmak istediği fantastik kahramanlar olmuştur . Öyleyse gözlerinizi açıp iyi okuyun çünkü hayalleriniz gerçekleşiyor .
    Fantastik kahraman dediğimiz de hepimizin aklına bilindik , tanındık , popüler kahramanlardan olan Batman , Süperman , Hulk gelmiştir mutlalaka , ee tabi ki her Süperkahramanın bir de düşmanı vardır şu an bu tarz bir oyunda da olmazsa olmazından bahsediyoruz bu da Joker hayranlarına müjdem olsun.

Anlatım İçin Saol [ Bu Arada Hulk DC 'de Deil Marvel'da

Arkadaş orda sadece örnek vermiş.Gidip Dc'de bunlar var dememişki.Başka yönlere çekmeyelim insanların laflarını.Orda hayalinizdeki süper kahraman olmak istemişsinizdir demeye çalışmı.Dalga geçilicek bişey yok.

• Oyunda benim ilgimi çekti.D&R'ye geldiği zaman alıp denemek isterim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.