Şimdi Ara

DC Universe Online (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
10
Favori
168.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yada sey olabilir yolda giderken doomsday in superman i harcadığını görüyoruz gidip yardım ederiz adama olabilir yane mümkündür
  • Raven varsa bende varım aybaşı deniycem
  • bu oyunun cıktığına eminmisiniz sitesine baktım ne download ne trial bölümü var hiç bişi yok zatende benim sistem kaldırır mı acaba oyunu
  • Kasım ayında çıkıyor! Facebook sayfasında görmüştüm.
  • adamlar zahmet edipde bi sistem gereksinimlerini yazaymış
  • Eee Temmuzdan Beri Çıkmadımı Bu Oyun :D Hemde 1 Yıl Geçmiş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snifer97

Eee Temmuzdan Beri Çıkmadımı Bu Oyun :D Hemde 1 Yıl Geçmiş :D

güzel insan azcık yukarıyı okusan anlıcan durumu saçma sapan yorumlar atma suraya ayrıca bi oyun için 1 yıl beklemek fazla bişi diğil diablo3 ü 3 yıldır bekliyoruz
  • 10 $ cd key pre-order var ne kadar güvenilir vs bilgisi olan varmı gameloot diye bi site
  • farklı türde online oyunlara her zaman açığım. birde dc online da hoşuma giden hero ları büyük büyük yapmışlar. çoğu online oyunda charlarımız futbol oyundakileri kadar küçük oluyor.
  • Cinematic trailer:Kime Güveneceksin?

Uzun bir video fakat tamamını izlerseniz oyun hakkında daa çok ayrıntıyı görmüş olursunuz.PvP sistemi Combat sistemi Görev sistemi İtem sistemi vs.

Ayrıca bir kaç küçük bilgi

İki şehir olucak bunlar Gotham ve Metropolis

bunun dışında karakter oluştururken 3 şeyi ayarlayacağız bunlar;

- silah(yay,kılıç vs.)
    - özel yeteneğiniz(buz,supernatural vs.)
    - ve movement(uçmak,superspeed vs.)

Bunun dışında Ace of Clubs(Sinek Ası)adı verilen bar gibi mekanda bulunucak sosyalleşmek için felan sanırsam bilgi buldukça paylaşmaya devam edeceğim

• şey türü bişi varmı oyunda mesela bazen normal hayatta gitdiği kıyafetleri bzende super hero kıyafetlerinin falan giyme bide 1. video daki kel robot zırhı giyen herif ''Lex Luther'' mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAndromeda

şey türü bişi varmı oyunda mesela bazen normal hayatta gitdiği kıyafetleri bzende super hero kıyafetlerinin falan giyme bide 1. video daki kel robot zırhı giyen herif ''Lex Luther'' mı ?

Evet o kel lex .Bomba oyun olucak bence.
  • Oyun paralı sanırım dimi? Kesinleştimi ? Gerçi bu tarz oyunlarıda paralı yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears of ice -- 13 Ocak 2011; 22:42:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears of ice

Oyun paralı sanırım dimi? Kesinleştimi ? Gerçi bu tarz oyunlarıda paralı yapalar

evet oyun paralı olcak bun bu kasım ayında cıkıcak diye biliyordum ama hala beklemedeyiz
  • Oyun bugün çıktı. Oynayanlar daha çok konsol tarzı olduğunu söylüyor. Non target tarzına bir de özel combolar eklenince mouse klavye kalmıyormuş :)
    Bu arada oyunun tarzı şöyle; karakterinizi oluşturuyorsunuz sonra level atladıkça bazı powerları satın alıyorsunuz. Uçma stealth gibi. Yani kahramanı siz oluşturuyorsunuz gibi birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 11 Ocak 2011; 20:04:24 >
  • D&R da kutusu satılıyomudur yoksa steamda falan varmıdır
  • quote:

D&R da kutusu satılıyomudur yoksa steamda falan varmıdır

D&R'a gelir. Steam'de de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

D&R da kutusu satılıyomudur yoksa steamda falan varmıdır

D&R'a gelir. Steam'de de var.

D&R ne kadar sürede gelir acaba? Steam almak mantıklı mı ? Yoksa kutulu olarak beklemek mi gerek?
  • ben kutuyu beklicem uzun sure gelmezseD&Ra steam den alirim
  • var mı oyunu oynayan?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.