Şimdi Ara

DC Universe Online (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.437
Cevap
10
Favori
168.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Dk Stormy E

quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

ben oynuyorum

hocam nickinizi verin Hazirandan sonra beraber oynayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

quote:

quote:

ben oynuyorum

sınav nedeniyle bilgisayarı kaldırdım seçim olmasa forumada girmem zaten neyin kafası bu "muhahaha.gif"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

quote:

quote:

ben oynuyorum

sınav nedeniyle bilgisayarı kaldırdım seçim olmasa forumada girmem zaten neyin kafası bu "muhahaha.gif"

8 ay sonrası için konuşuyosun ona güldüm

• Bu oyunda gemide takilma sorununu nasil cozcez da disarda en az 120 fps e dusuyor gemide ara sira takiliyor saniselik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda kaç tane karakter oluşturabiliyorsunuz?
  • slyman_b kullanıcısına yanıt
    1 hesapta 2 karakter
  • Hazırlıksız Batman kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, oyundaki lig olayı nasıl oluyor ne işe yarıyor onu anlamadım, iletişime de geçemedim ligdekilerle
  • Oynayan var mı ?

• Var.

Oyundaki ismim Cehennem Tohumu. Nasıl ekleniyor bilmiyorum isteyen arkadaş ekleyebilir.

Oyun çok zevkli. En güzel tarafı da kahramanınızın görüntüsünü sürekli değiştirebiliyor istediğiniz hale getirebiliyorsunuz yeni itemlerle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slyman_b -- 9 Şubat 2016; 14:20:24 >
  • dostum oynuyodum eskiden şimdi legendary alıp tadını çıkarmak istiyorum. Şuan indirmede bu legendary işi nasıl bi bilgin var mı ?
  • Arkadaşlar ben çok zaman öncesi bir karakter açmıştım Us serverında.
    Neyse geçenlerde indirdim oyunu karakteri 30 Level yaptım ama server sürekli sorun yaratıyor, eu serverına geçmeye çalışıyorum karakterim görünmüyor tekrar karakter oluşturma ekranı açılıyor. Uzun lafın kısası Eu serverına geçmek istiyorum ne yapmam gerekiyor? Bu arada free to play oyuyorum bir yardım edin lütfen!!!
  • Hala oynayan var mi arkadaslar ben baslayacagimda tekrar 3 sene once oynadigimda azicik adam vardi simdi hic yok gibime geliyor bosa indirmeyelim oynayan varsa svler nasil kalabalik mi

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Haklisin ya dun yukledim devasa bir map toplasan polis karakolu vardi onun icinde bile 10 kisi anca vardi 3-4 yil once en azindan kapisininin onunde icinde filan 100-150 kisi oluyordu simdi yalniz kovboy gibi tum map senin :D

• Arkadaşlar merhaba ben berk oyunu neredeyse tamamen çözdüm diyebilirim yeni gelen combat rating sistemi ile cr 103 kendim kastim oyunu ps3 ten oynuyorum ps3 ten oynayan varsa beni eklesin lütfen beraber oynarız nasıl indircem diosaniz da yardım ederim psn hesap açarken ülke Amerika veya Almanya gibi yabancı ülke secmeniz yeterli psn ismim Tetra_90 bu nicki se nasıl değişirtircem bilmiyorum lise2 giderken koymuştum her neyse :D dedim gibi oynamak isteyen varsa mutlaka bekliyorum kardeşlerim kendinize iyi bakın

• Merhaba arkadaşlar ben eskiden oynuyordum bu oyunu bırakıştım aradan 1-2 yıl geçti tekrar indirdim eski hesabıma girdim eski karakterimde bir hatayla akrşılaştım yardımcı olurmusunuz movement mode um flying benim aam şimdi karakter bilgilerinde stat geliştirme bölümünde filan super speed gösteriyor ama uçuyorum hızlı koşamıyorum speed statlarını arttırmanın birşeye etkisi yok ne yapacağımı bilemedim yardımcı olurmusunuz
  • us serverinde oynuyorum oynayan varsa eklesin TRZoone veyahttps://steamcommunity.com/id/xenaacommander vyea burdan yazın :D
  • Hala oynayan var mı? Kalabalıksa ve oynanabilir gibiyse başlayacağım da
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.