Şimdi Ara

Dark Evopad M7200 3g Tablet (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
12
Favori
41.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3g'nin derken telefonun çektiği her yer anlamında, şöyle düşün mesela Turkcell Türkiyenin %99'unda çekiyo. Bu tablete Turkcell hattını taktığında Edirne'den Kars'a internete her daim girebilirsin.
  • carterwannashow C kullanıcısına yanıt
    ya o konuda haklısın pekte 5 gibi değil bence ama günlük fotolarda kullanılır standart tablet kamerası değil görenler güzel çekiyor desede sanırım bu durum biraz göreceli bence yeterli değil mega piksel ölçemiyorum ama samsung s3 s4 daha güzel geldi bana
  • deniz kardeş beklediğim cevap buydu destek için çok teşekkürler hemen bitane sipariş vereyimm eyvallah electronics yardım için teşekkürler...
  • carterwannashow C kullanıcısına yanıt
    eyvallah müdür ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu vatan bilgisayarda çalışırken de böyleydim ben yardım etmeyi seviyorum ya :)
  • arkadaşlar bu tableti alan ve bu yorumları okuyanlara soruyorum.. benim tablette ram 500 küsür dahili hafıza 6000 küsür yani toplam 6500 civarında ama bu tableti almadan önce 1 ve 8 gb olarak okudum bütün tanıtımlarında gelen kutudada öyle yazıyor peki benim hafıza neden az sizinkilerde öylemi.. bu arada yazdığım hafıza bilgileri dolu ve boş olanların toplamı..
  • abii zaten satış personelii satış elemanı dediğin böylee olacak valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: carterwannashow

abii zaten satış personelii satış elemanı dediğin böylee olacak valla

deniz kardeşim siz dark damı çalışıyorsunuz yoksa benim bi derdim var ben m7200 aldım kullanıyorum iyi hoş güzelde arka kapağı kırdım ne yapcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronics -- 6 Kasım 2013; 10:44:29 >
  • yok müdür ya dark firmasında çalışmıyorum asgari ücretle garsonluk yapıyorum bıktım satış yapmaktan biraz farklı bi iş olsun dedim.

bi ara sor numaralarını yardımcı olurlar illaki ya
  • hala şu antenle ilgili denme yapan olmadı mı ,
    analog TV özelliği olan evotab modelinin APK sını deneyebilsek aslında çok iyi olacaktı
  • ereyon da bu üeünde kampanya yapmış

LİNK
  • arkadaşlar birazda benim sorunlarıma cevap verirmisiniz.. daha önce hafızası ile ilgili yanlış yazmışım. tekrar belirtmek istiyorum benim ram dahili bellek toplam 503 mb, telefon belleği 5.71 gb.. sizlerin tablette hafıza ne kadar.. sonuçta ben bunu almadan önce bu özelliklerine bakıp alıyorum.. neden 8 gb değilde 5.71 ve neden ram 1gb değilde 503mb.. zaten şarjı az gidiyor diye kafama takmıştım hadi dedim neyse böyle idare edelim çok kullanıyorum az dayanıyor dedim.. ama bu hafıza durumuda neyin nesi.. bizimi kandırıyorlar.. az hafıza isteseydim gider 4 gblik tablet alırdım.. arkadaşlardan muhakkak cevap bekliyorum.. darktanda bekliyorum.. eğer benimkinde problem varsa geri iade edicem.. parayı sokakta bulmuyoruz yada enayi değiliz..
  • bu cihazda gps kullabilmek için internet şart mı acaba?
  • değil
    dahili gps i var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cerenada C kullanıcısına yanıt
    Müdür şöyle bir durum var. Ram olayı kullanılabileni görüyorsun şuan. ayarlar + uygulamalar + üst sekmede indirilenler telefon belleği ve çalışıyor var sen çalışıyor'a tıkla orda mavi kullanılan ve gri kullanılmayan var topla rakam 1gb edecek.

Hafıza olayıda depolamada yazan toplam rakam, iki adet var ikisinin toplamı senin kullanılabilir alanın. Geri kalan göremediğin ise Android'in kendi için ayırdığı kullanıdığı kullanıcıya görünmeyen bölüm. cpu z tarzı programlarla tam değerleri görebilirsin sanırım
  • teşekkür ederim denizvurgun.. daha ayrıntılı inceleyeceğim.. ve çok güzel açıklama yapmışsın sağol..
  • denizvurgun ben dediğin gibi inceledim ram hafızasını buldum o göremediğim hafıza tabletin kendi yüklediği uygulamalarmış... fakat 8gb olan telefon hafızasını bulamadım orayıda bulsam rahatlıyacam.. birde araştıran arkadaşlar için bilgi olsun dark tablet akortek firmasına ait bir marka ve şikayet var sitesinde baya bir şikayet var toplam üç sayfa var ben bir sayfa okudum akortek yetkillileri hiç yardımcı olamış.. telefonla ulaşmak bile çok zormuş meillere cevap yazmıyorlarmış.. ben şimdiden dua etmeye başladım inşallah bir iki ay içinde tabletim bozulmaz.. gerçi ben bu konularda çok şanslıyımdır hep bilindik markalar alırım ve her zaman arkasında dururlar.. bu markayı bilmiyorum inşallah bu firmada ürünlerinin arkasında durur.. sonuçta o kadar insan mağdur olmuş ben o kişiler adına gerçekten üzüldüm.. burdan dark yetkili servisine ve müşteri temsilcilerinede bir duyuru olsun size ulaşabileceğimiz karşımıza telefonlara cvp veren temsilciler ve ulaşabileceğimiz numaralar bulunsun lütfen.. tablet konusuna gelince ben tabletimden gerçekten memnunum özellikleri çok güzel ve kaliteli belli bir süre kullandıktan sonra problem yaşamazsam gözüme kestirdim bir tane onuda diğer çocuğuma alacağım..

• arkadaşlarr bende bir tane evopad aldım teşekkürler denizvurgun kardeşim sorularımı cevapladı yardımcı oldu bugün ereyon diye bi site buldum orda diğer sitelere göre 20 tl kadar daha ucuzz ben izmirde oturuyorum şansıma ereyon izmirdeymişş gittim ama orası sadece depoymuşş bende internetten aldım umarım 1 2 gün içersinde gelir :) ve bende size görüşlerimi bildiririm... teşekkürler...
  • quote:

arkadaşlarr bende bir tane evopad aldım teşekkürler denizvurgun kardeşim sorularımı cevapladı yardımcı oldu bugün ereyon diye bi site buldum orda diğer sitelere göre 20 tl kadar daha ucuzz ben izmirde oturuyorum şansıma ereyon izmirdeymişş gittim ama orası sadece depoymuşş bende internetten aldım umarım 1 2 gün içersinde gelir :) ve bende size görüşlerimi bildiririm... teşekkürler...

evet hocam ben de oradan aldım 2 gün sonra kargoya verdiler. Tablet 10 numara aynı zamanda telefon olarak kullanılıyor belirtilmese de

• rudolfo3639 kullanıcısına yanıt
    sendemi İzmirlisin :))
  • quote:

sendemi İzmirlisin :))

Ksk logomuz var hacı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.