Şimdi Ara

Dark Evopad M7200 3g Tablet (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
12
Favori
41.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar tablete hangi oyunu yüklersem yükleyeyim tablet belli bir süre sonra donuyor ve her seferinde reset atıyorum sorun ne olabilir yada sorunu nasıl tespit edebilirim.
  • arkadaşlar antutu benchmark programı ile tablet performnsını ölçtüm ölçüm sonucu 7832 puan verdi ve Cpu: kötü Büyük uygulamaları çalıştırmaz Ram: Genel 2D ve 3d Grafik Kötü ve Çoğu oyunu oynayamazsınız diyor bu benim tablette sorun olduğu için mi böyle genelde tablet performansı mı bu?
  • siz bu tabletten çok şey bekleyenler grubundansınız.

Arkadaşlar,
    300 tl civarı değeri olan bir tabletten beklentilerinizi sorgulayın.
    bu aletle internete girer, maillerinze bakarsınız,
    basit oyunları oynar, fotoğraflarınıza bakarsınız.
    ayrıca gps ve telefon özellikleride cabası.

hepsi bu.

abartmayın.

EK:
    1ghz hızında, 1gb ram li Androis işletim sistemli cihazdan ne beklenir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 3 Şubat 2015; 16:41:10 >
  • Ben cok şey beklemiyorum. Internete girer demişsiniz ama sürekli 3g bağlatisi koparken internete girilmiyor. Oyun demişsiniz bir saat sonra donuyor. Günde defalarca reset atıyorum. Launger diye ata veriyor. Ve siz beklentisi yuksek diyorsunuz. Kipadan 100 tl ye aldığım tablette oynadığım oyunu bunla oynayınca dönüyor. Servis derseniz verdigim kargo paralarını üst ışte koysanız yeni bir tablet daha alırdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gps zaten yok hükmünde. Çünkü elimdeki desire C bile 10 kat hızlı bağlanıyor.

• http://www.hepsiburada.com/liste/dark-evopad-m1042-16gb-101-ips-3g-tablet/productDetails.aspx?productId=bd601318&categoryId=3008012 bunda telefon özelliği kullanılabiliyor mu, artısı eksisi var mı arkadaşlar ve bilen varsa açıklayabilir mi şimdiden saolun
  • Bunun bi muadili falan var mı? Batarya yükseltmesi yapmam lazım. Garanti doldu.
    Teknik servis hiç memnun edici değil, aklınızda olsun.
  • siyah batarya yeni sonradan eklenen ben ekledim orijinal batarya tabletin yanında olan şu an memmunum 7000mAh yazıyor o kadar olmasada eskisine nazaran iyi
     Dark Evopad M7200 3g Tablet Dark Evopad M7200 3g Tablet

• quote:

Orijinalden alıntı: _erdal_

siyah batarya yeni sonradan eklenen ben ekledim orijinal batarya tabletin yanında olan şu an memmunum 7000mAh yazıyor o kadar olmasada eskisine nazaran iyi
     Dark Evopad M7200 3g Tablet Dark Evopad M7200 3g Tablet

Ellerine sağlık hocam, ben de aynısını yapmayı düşünüyorum. Yeni batarya gelince, kabloları söküp, yeni bataryanın kablolarını takacağım yerine değil mi? Yapmam gereken başka bir işlem var mı? Şarj koruma pcbsi var üzerinde kendisinin? (bataryanın üzerinde)

• Ben direk bağladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SELAM,
    Dark EvoPad M1042 3G ALMAYI DUSUNUYORUM AMA TELEFONU NASIL CALISTIRILIR, ROM LAR NERDEN BULUNUR?
    daha dogrusu, Dark EvoPad M1042 3g yi telefonunu calistiran varmi?

thanks
  • Arkadaşlar,
    ipad yenileyerek sim kartlı modele geçtiğim için,
    M7200 3g tabletimi satmaya karar verdim.
    Bu forumda da yazdığım gibi benim tablette Radyo ve TV uygulaması var ve çalışıyor.
    Alette hiç bir sorun olmadı bugüne kadar,
    forumda yazdıklarımı inceleyebilirsiniz.
    Yanında OTG kablolu hem deri koruma hem de klavye olan set var.
    detaylarını eve gidince yazarım.

Bu TV-Radyolu tablete ihtiyacı olan varsa bana özel mesaj atsın,
    uygun bir fiyat belirleyelim,
    maksat alet birinin işine yarasın.

iyi forumlar

satış için açtığım konu.

http://forum.donanimhaber.com/m_110080368/f_//tm.htm#110080368

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 16 Eylül 2015; 13:27:31 >

• Dark evopad m7440 alan, deneyen var mı? 269 TL ggden almayı düşünüyorum.
  • doğanbey47 D kullanıcısına yanıt
    Bu tabletin dokunmatik panelini nerden bulabiliriz. Benim dokunmatik çalışmıyor. Baya da çatladı.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.