Şimdi Ara

Dark Evopad M7200 3g Tablet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
12
Favori
41.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elektronics

arkadaşlar bu cihazdan aldım anteni var ne işe yarar içini açtım gerçi kapağını kırdım ama japon yapıştırıcı sağolsun,anten var içinde anlayamadım wireless içinmi ?

Tv izlemene olanak sağlıyor internet olmadan da. Google playde bununla alakalı uygulamalar var.
    Wi-Fi ile bir alakası yok o antenin
  • ya kardeş nerden biliyorsun sen yaptınmı, ben servisi aradım alakası yok dediler, birde içini açtım diye garantim bitti galiba servisi yardımcı olacağını söyledi ama galiba garanti uçtu birde gece aradım gece bile cevap verdiler bayramda da çalışıyorlar garipler

ya bu arada isim nedir kardeş benim ahmet
    senden rica etsem nasıl çalışır bu tv
  • ben de aldım hepsiburadadan 2 hafta oluyor soruunsuz sıkıntısız jet in hattnı taktım.. çatır çatır 10 numara tablet. darkevopad 7200 tavsiye ederim. guvenlkte çalışıyorum soran oldunuz telefonum diyorum. bana göre parasını hakedenmodel. ufak defek rötuş gerekli. klavye programı felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android markette dialer olarak arat çıkan programlar ile kullanabilirsin destekliyorsa
  • TV olayı geröekten var mı analog Tv fonksiyonu da varsa gercekten harika olur yazılımla
  • Sy1907 arkadaşımız attı ortaya bir şey sonuç yok bende ondan cevp bekliyorum heveslendim
  • dark tabletlerde bu durumu bilen varsa bana bilgi verebilirmi arkadaşlar bende m7200 var hepsi burada dan almıştım cihaz özelliklerinde yazmamışlar ama arkadaş var demiş neye dayanarak var dedi bilemiyorum varsa süper olacak
  • büyük ihtimal tv özelliği yoktur wifi antenidir.
  • selam arkadaşlar, ben de bundan sipariş vereceğim az sonra, şarj konusunda biraz eksik ama olsun.
    Asıl merak ettiğim, grafik işlemcisinin performansı?
    Biraz oyun oynamak biraz da hd film için, sorun yaşayan oldu mu acaba?
    HD videoları benim leptopum açmıyor çünkü de, arm işlemcilere güvenemiyorum (:
  • bende almayı düşünüyorum telefon görevini tam yapıyormu acaba edge ve 3g de kaliteli konuşma yapılıyormu şebeke çekimi nasıl bi yandanda telefon olarak kullanıcamda
    kullanan arkadaşları yorumlarını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeyat -- 21 Ekim 2013; 21:10:07 >
  • zeyat kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar oyunda ve telefon görüşmesinde süper ama büyük olduğundan kulaklık ile kullanmak gerek,gerçi blututu var ama en çok merak ettiğim tv ve radyo varmı ?üzerinde anteni var anlayamadım

SY1907 arkadaşımız ortaya bir laf attı gitti kimdir nedir bilmem ama böyle cevap yazılmadan ortaya bir şeyler atıp gitmek pekte yakışık almayan bir durum birde fenerli olacak :) meraktan çıldırttı öylece ağzımızı açık bıraktı

neyse sy 1907 arkadaşımızı boş verelim arkadaşlar elde olanı kullanan biriyim ve çok güzel istediğim yerde istediğim gibi kullanıyorum ama batarya biraz kafama takıldı hevesimi kursağımda bırakıyor az gidiyor en fazla 2 film izleyebiliyorum ,internette dolaşmaya gelince orda biraz daha iyi dolaşma hızı güzel görüntü kaliteside güzel ama pil ömrü sırf internette dolaşma (face,mace) 4-5 saati geçemedim böyle bir makinenin 8 saati devirmesi gerek diye düşünüyorum

gerçi bir konuda servisi bunuda merak ediyorum aman inşallah bozıulmasında :)

• Bu tablette Asphalt 8 Airborne oynanabiliyor mu? google play de var mı?
  • valla denemedim
  • Evet beklenen adam geldi.

Tv özelliği yok, telefon özelliği telefondan daha iyi denebilir. Şarj olayını kafaya takmayın çok fazla uygulama açık kalmazsa optimizasyonu iyi yaparsanız pil süresi yeterli gelecektir. Gold'dan aldım ben tableti tüm bayram boyunca denemediğim şey kalmadı Asphalt 8 süper akıcı görseller, sıfır takılma aklınıza gelen oyunlar varsa sorabilirsiniz. Ayrıca cihazda titreşim var :D Dener gerekirse videosunu çeker yüklerim :))

Hadi sağlıcakla
  • ya zaten sy1907 arkadaşımız bilip bilmeden konuşuyor galiba ,ama yinede üzerindeki anten kafama takıldı neden koymuşlarki bunu bide merakdan kapağıda kırdım elektronikci arkadaş varmı aramızda bi açıp baksın ya :)
  • ya deniz kardeşim titreşim var demişsin nasıl devreye giriyor ,bide bişe sorcam bu anten ne ya ,aklıma bişey geldi bu anten ekran kalem gibi kullanılmak üzere olabilirmi biraz kuvvetli çeksemmi anteni elimde kalırmı acaba belkide ekran kalemidir ben arka kapağı kırdım sende anteni dene sıra sende :)

ha bu arada sy1907 sana yazıyorum kardeşim bu cihazın bir özelliğinden bahsedicem sana beni kaç gündür bi laf atıp gittin yolunu merakla gözlettin ama ben sana doğruyu söyleyeyim ve bir özelliğinden bahsedeyim

önce bir tv programı yükle sonrada evinin balkonuna çık türksat uydusuna çevir tableti sonrada kanal arama yap bu alet aslında uydu yayınlarını çekiyormuş arkadaşlardan biri söyledi ama bak sadece türksat 1d yi çekebiliyor başkasını çekmiyormuş ben denedim süper bak denepişman olmazssın

::)))))))))))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizvurgun

Evet beklenen adam geldi.

Tv özelliği yok, telefon özelliği telefondan daha iyi denebilir. Şarj olayını kafaya takmayın çok fazla uygulama açık kalmazsa optimizasyonu iyi yaparsanız pil süresi yeterli gelecektir. Gold'dan aldım ben tableti tüm bayram boyunca denemediğim şey kalmadı Asphalt 8 süper akıcı görseller, sıfır takılma aklınıza gelen oyunlar varsa sorabilirsiniz. Ayrıca cihazda titreşim var :D Dener gerekirse videosunu çeker yüklerim :))

Hadi sağlıcakla

antenin işlevi nedir tüner radio ve tuner TV programı bulursak görebiliriz
  • Dahili GPS var,onun anteni olabilirmi?
  • QuadPad V8 Rugged diye bir marka varmış onlar full +full bir ürün getirecekmiş üstelik su altında bile çalışıyormuş üstelik cihazın her yeri güneş pili doluymus ve her ortamda şarj olabiliyormuş
  • potentus P kullanıcısına yanıt
    bi ihtimal.
    ama ben yine de şuhttp://shiftdelete.net/evotab-x97-3g-video-inceleme-47231.html tabletin radio ve analog tv apk ları ya da buna benzer varsa tabletlerin bu uygulamalarını apk olarak elde edip bu tablette denemekte fayda var derim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.