Şimdi Ara

Dark Evopad M7200 3g Tablet (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
12
Favori
41.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende bucadanım kardeş takım :D neyse memnunmusun tabletten ? internet çekimi nasıl ? biraz anlat bakalım benim tablet ne zmn gelecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: carterwannashow

bende bucadanım kardeş takım :D neyse memnunmusun tabletten ? internet çekimi nasıl ? biraz anlat bakalım benim tablet ne zmn gelecek :)

memnunum dostum 10 numara tablet n11 çeki olanlar buradan alıp daha uyguna getirebilir. Satan mağaza aynı fiyat da eniyi fiyat n11de.
    http://www.n11.com/dark-evopad-m7200-8gb-3g-bluetooth-gps-wi-fi-7-ips-tablet-ucretsiz-kargo-P16609802

• bu tableti araçda GPS olarak kullanmak istiyorum. Performansı nasıldır? Deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huysuzcocuk -- 14 Kasım 2013; 9:09:05 >
  • arkadaşlar logitech wireless keyboard + touchpad satılır ikinci el sadece 1 kez kullandım 1 saatlik isteyen olursa 50 tlye vercemm (normal fiyatı 100tl-80tl) isterseniz foto flnda koyarım bide direksiyon setide var oda 2. el 1 2 kezde onu kullandım kutusunda herseyile birlikte isteyen olursa onuda 40 50 tl (normal fiyatı (79tl - 69tl) civarı düşünüyorum ama kargolar alıcıya ait.. iyi akşamlar...
  • elektronics E kullanıcısına yanıt
    ya arkadaşlar bende cihazın batarsayını çıkarmam gerek arka kapağı acınca batarya gözüküyor mu ? yani orda mı batarya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

3G li tabletlerin ucuzlamasıyla ve aynı zamanda akıllı telefon olarak kullanım avantajlarından dolayı ilgilenmeye başladım .Piranha aristo II aynı özelliklerde ve 299tl gibi çok iyi kampanya yaptılar.4.1 jb android kullanıyor.Ancak şöyle bir sorunu var uygulamalar için 503mb lık alan kalıyormuş kartta yer olsa bile bu alan en fazla 503mb mış dark da durum nedir ??

Piranha da telefon olarak kullanılıyormuş tel.rehberi msj alma gönderme ,konuşma ,radyo ,navigasyon (zaten navigasyonları ünlü),bluetooth ,3d ekran kartı 4 çekirdekli hepsi.Şu an dark a göre ufak tefek eksileri olsada pili 3000mA ve 299 tl gibi fiyatı var

Kullananlar olarak aristo II mi Dark EvoPad M7200 mi??

bu sorunun cevabını alabildiniz mi? ürünü aldığımızda ayrılmış bellek de ne kadar boş alan oluyor?

• Android işletim sisteminde kullanılan belleğe müdahele etmek mümkün değil. Ama müdür şöyle söyleyim sana 803mb sabit kullanılan ram miktarı tabletimde kalan 200mb olmasına rağmen donma ve kasma gibi bişey asla olmuyor ki bu konuda çok hassas birisiyim. Yıllarca P3 600mhz işlemci kullandığım için en ufak bi donma olayında cinnet geçircek gibi oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kitaphaber

quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

3G li tabletlerin ucuzlamasıyla ve aynı zamanda akıllı telefon olarak kullanım avantajlarından dolayı ilgilenmeye başladım .Piranha aristo II aynı özelliklerde ve 299tl gibi çok iyi kampanya yaptılar.4.1 jb android kullanıyor.Ancak şöyle bir sorunu var uygulamalar için 503mb lık alan kalıyormuş kartta yer olsa bile bu alan en fazla 503mb mış dark da durum nedir ??

Piranha da telefon olarak kullanılıyormuş tel.rehberi msj alma gönderme ,konuşma ,radyo ,navigasyon (zaten navigasyonları ünlü),bluetooth ,3d ekran kartı 4 çekirdekli hepsi.Şu an dark a göre ufak tefek eksileri olsada pili 3000mA ve 299 tl gibi fiyatı var

Kullananlar olarak aristo II mi Dark EvoPad M7200 mi??

bu sorunun cevabını alabildiniz mi? ürünü aldığımızda ayrılmış bellek de ne kadar boş alan oluyor?

Evet bu tablette de aynı sorun varmış.Piranha da sorunu root yaparak aşmışlar.Link2sd ile sıkıntı kalmamış.Piranha aristo II mini inceleme sayfalarında çözümü var.

http://forum.donanimhaber.com/m_77459622/mpage_3/tm.htm

Bende piranha aristo II tab 7 3g aldım.İlk izlenimlerim çok iyi ekran kalitesi iyi.wireless çekimi laptop ile aynı bu çok güzel .

Kliksa dan 298tl ye kargo dahil aldım.Araç kiti-kılıf-ekran koruyucu-usb-otg kablosuna kadar hepsi var.Başarılı ve fiyatı çok uygun.Ayrıca kliksa da 500 tl ye 50tl worldpuan hediyesi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 20 Kasım 2013; 21:05:00 >

• alfa-x kullanıcısına yanıt
    Piranha'yıda düşündümde IPS ekran farkını tam kestiremiyorum. Ben padopia power7 kullanıyordum, gayet memnundum ekranı kırıldı dokunmatikle beraber, servisi ikisine 190 istedi. sıfırı zaten 290 lira. Bende yeni alayım diyorum. O kıran tablet IPS ekrandı, görüntü gayet güzeldi. Hemen hemen her açıdan görüntü iyiydi. En iyisi ürünleri mağzada incelemek.
    Piranha'yıda güle güle kullanın, internet 3g'den ne kadar dayanır acaba, Padopya internette 3 saat filan gidiyordu, ama yeterli olmuyordu tabiki. birde telefon konuşması yaptınız mı?
  • kitaphaber kullanıcısına yanıt
    evet
  • merhaba sitedeki arkadaşlarım.. bir sorum olacaktı.. ben bu tableti aldığımdan beri tlf sim kartımı takarak internete giriyordum.. bugün data sim kartımı taktım ama sim kartın pin kodunu soruyor giriyorum.. ondan sonra hiçbir bağlantı kuramıyorum internete girmiyor.. daha sonra ara kabloyla gireyim dedim onu takıncada sd kart hatası diyor.. bu problemi nasıl çözeceğim.. yani normal tlf simi ile çalışan tablet data hattı ile çalışmıyor.. hatta sorun yok vınndada sorun yok bilgisayarımdan şu anda data hattımla vından giriyorum.. ayrıca bu yorumu okuyan arkadaşlardanda yorum bekliyorum.
  • merhaba sitedeki arkadaşlarım.. bir sorum olacaktı.. ben bu tableti aldığımdan beri tlf sim kartımı takarak internete giriyordum.. bugün data sim kartımı taktım ama sim kartın pin kodunu soruyor giriyorum.. ondan sonra hiçbir bağlantı kuramıyorum internete girmiyor.. daha sonra ara kabloyla gireyim dedim onu takıncada sd kart hatası diyor.. bu problemi nasıl çözeceğim.. yani normal tlf simi ile çalışan tablet data hattı ile çalışmıyor.. hatta sorun yok vınndada sorun yok bilgisayarımdan şu anda data hattımla vından giriyorum.. ayrıca bu yorumu okuyan arkadaşlardanda yorum bekliyorum.
  • sy1907 kullanıcısına yanıt
    merhaba sitedeki arkadaşlarım.. bir sorum olacaktı.. ben bu tableti aldığımdan beri tlf sim kartımı takarak internete giriyordum.. bugün data sim kartımı taktım ama sim kartın pin kodunu soruyor giriyorum.. ondan sonra hiçbir bağlantı kuramıyorum internete girmiyor.. daha sonra ara kabloyla gireyim dedim onu takıncada sd kart hatası diyor.. bu problemi nasıl çözeceğim.. yani normal tlf simi ile çalışan tablet data hattı ile çalışmıyor.. hatta sorun yok vınndada sorun yok bilgisayarımdan şu anda data hattımla vından giriyorum.. ayrıca bu yorumu okuyan arkadaşlardanda yorum bekliyorum.
  • Data Sim şifreli mi bilgisayardan sim şifresini kaldırıp denemeniz mümkün mü
  • yok şifreli değil.. sifreyi denediğim gün kaldırdım.. ne olur başka önerilerinizi bekliyorum.. sözleşmeli hat.. tablet boşuna kenarda duracak :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronics

evet

bu tableti aynı telefon gibi kulağınıza götütüp konuşma yapılabiliyor mu? (yoksa kulaklık mı takmak lazım)
  • quote:

quote:

evet

bu tableti aynı telefon gibi kulağınıza götütüp konuşma yapılabiliyor mu? (yoksa kulaklık mı takmak lazım)

Evet ama büyük eniyisi BTkulaklikla kullanmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bu piranha ile aynı.

bütün özellikler aynı. sadece pili 3000 yazmışlar. o da hikayedir. bence 2 cihazda aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

quote:

evet

Evet ama büyük eniyisi BTkulaklikla kullanmak

tabiki BT kulaklık daha iyi ama, kulaklık yanımızda olmadığı zaman veya şarjı biter, ozaman Telefon gibi Kulağımıza Götürüp konuşabililmek güzel.
    (Başka bir model için duymuştum eğer kulaklık takmazsan sesi hoperörden veriyormuş herkes duyuyor konuşmayı diyordu.)

• slm. ben de bu tabletten aldım. fakat ekranın sol üst köşesinde sanki sararma, sarı bi ışık var gibi. bu normal mi yoksa ekran mı problemli mi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.