Şimdi Ara

Buried (2010) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
5.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 720p sini edindim bu akşam olmazsa yarın kesin izliyeceğim yorumumu ona göre yapacağım,
  • Çok iyi filmdi.Bir an bile yeryüzü gösterilmemiş,iyi de olmuş.95 dakika boyunca derin nefesler aldım diyebilirim.Sisteme de güzel göndermeler mevcut.
  • Güzel filmdi doğrusu.Mekan tek olmasına rağmen işlenme tarzı sürükleyiciydi.Özellikle filmin sonları çok başarılıydı.
  • @seralim
    Spoiler içine alsan daha iyi olurdu sanki
  • Haytmda ilk kez bi filmn sonnda gözmden yaş geldi diebilirim.Birazda klastrofobim olmasına bağlıyorm ancak mükemmel bir filmdi.Gece tek başıma soluksuz izledim ve cidden ekran başnda nefesim daraldı.

Ayrıca bu bir şeyi daha kanıtlıyor.Türklerin bütçeleri olmadığı için film yapamadığını iddia edenlere tokat gibi bir cevap.Bir cep telefonu bir tabut ve 1 aktör le mükemmel bir film yapılmış.Fikrin paradan önemli olduğunu görüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoreHowl
    Haytmda ilk kez bi filmn sonnda gözmden yaş geldi diebilirim.Birazda klastrofobim olmasına bağlıyorm ancak mükemmel bir filmdi.Gece tek başıma soluksuz izledim ve cidden ekran başnda nefesim daraldı.

Ayrıca bu bir şeyi daha kanıtlıyor.Türklerin bütçeleri olmadığı için film yapamadığını iddia edenlere tokat gibi bir cevap.Bir cep telefonu bir tabut ve 1 aktör le mükemmel bir film yapılmış.Fikrin paradan önemli olduğunu görüyoruz.

Katılıyorum harika bir filmdi ayrıca sonu benide etkiledi.
  • Şu söz bitiriyor beni,

Amerika Teroristlerle Pazarlık Etmez,

Güzel filmdi beğendim,

Edit:Ama dün bu konuda münafığın biri sonunu çart diye söylemiş ve spoiler içine almamış filmi izlediğim yerde ne olacağını bildiğim için şaşırmadan izledim sonunu,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson_Crusoe -- 30 Aralık 2010; 10:46:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Şu söz bitiriyor beni,

Amerika Teroristlerle Pazarlık Etmez

Hangi armut demiş bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadron

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Şu söz bitiriyor beni,

Amerika Teroristlerle Pazarlık Etmez

Hangi armut demiş bunu?

Bir sürü lahana var onlarda üstadım hangisi denk gelirse o söylüyor filmde de söylediler yine,

• Filmin konusunu ilk okuduğumda, "1.5 saat tabutun içinde film mi olur, sıkılırım lan ben" dediğim ancak zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir film olmuş..

Filmde tek takıldığım yer, telefon tekrar nasıl titreşime geçti... Ben mi kaçırdım orasını acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtsutu

Filmin konusunu ilk okuduğumda, "1.5 saat tabutun içinde film mi olur, sıkılırım lan ben" dediğim ancak zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir film olmuş..

Filmde tek takıldığım yer, telefon tekrar nasıl titreşime geçti... Ben mi kaçırdım orasını acaba ?

Bir ara yine kendisi aldı titreşime basılı tutarak tuşa

• Dünyanın en ucuz fimidir herhalde .

Ne kadar karlı bir iş aslında, düşünsene getiriyi dünya genelinde. 3 kişi toplaşşsak bizde çekeriz şu filmi.
  • Tek mekanda geçen en iyi film.Sonuda güzeldi.
  • Öyle böyle değil çok abartı bir film. Hele şu yorumları filmi izlemeden önce okusaydım heralde müthiş bir film beklerdim.
  • Tek mekanda geçen filmler arasında beni en etkileyeni oldu diyebilirim.

Son sahne vurucuydu,Bir anlık şaşırdım ve üzüldüm.
  • hamilton saat takan kamyon şoförü

sürükleyici film, 7/10

• Çalıştığı şirketin müdürü ile konuştuktan sonra , "Beni buraya siz mi gömdünüz?" gibi bir soru sordu. Adam da , "Üzgünüm" dedi. Telefon kaydını aldıktan sonra bunu demesinin sebebini anlayamadım. Adama tazminat vermemek için mi gömmüşler oraya?

Bir de Brenn'di sanırım. Paul'e , Mark White'tan bahsederken kurtardıklarını söylememiş miydi? Tıp öğrencisiymiş çocuk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadistic Magician

Çalıştığı şirketin müdürü ile konuştuktan sonra , "Beni buraya siz mi gömdünüz?" gibi bir soru sordu. Adam da , "Üzgünüm" dedi. Telefon kaydını aldıktan sonra bunu demesinin sebebini anlayamadım. Adama tazminat vermemek için mi gömmüşler oraya?

Bir de Brenn'di sanırım. Paul'e , Mark White'tan bahsederken kurtardıklarını söylememiş miydi? Tıp öğrencisiymiş çocuk...

dediğin gibi bende müdürün üzgünüm demesinden sonra onların gömdüğünü düşündüm bir an ama daha sonra filmin son vuruşuyla unuttun gitti orayı, ayrıca Mark White ın kurtarıldığını söylemesi yalanmış..

• quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

quote:

Çalıştığı şirketin müdürü ile konuştuktan sonra , "Beni buraya siz mi gömdünüz?" gibi bir soru sordu. Adam da , "Üzgünüm" dedi. Telefon kaydını aldıktan sonra bunu demesinin sebebini anlayamadım. Adama tazminat vermemek için mi gömmüşler oraya?

dediğin gibi bende müdürün üzgünüm demesinden sonra onların gömdüğünü düşündüm bir an ama daha sonra filmin son vuruşuyla unuttun gitti orayı, ayrıca Mark White ın kurtarıldığını söylemesi yalanmış..

Diğer ilginç olan da , adam hiç kurtulmayı denemedi(Tabut delindikten sonra.) Aslında denese , belki bir şekilde kurtulabilirdi. Sonuçta yukardan net bir şekilde sesler geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightwatchersking -- 2 Ocak 2011; 15:30:36 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

quote:

Diğer ilginç olan da , adam hiç kurtulmayı denemedi(Tabut delindikten sonra.) Aslında denese , belki bir şekilde kurtulabilirdi. Sonuçta yukardan net bir şekilde sesler geliyordu.

Hocam nasıl kurtulsun ? adam doğrulamıyor bile doğrulsa hadi kas gücüyle filan yapar bir şeyler dersin ama diğer türlü imkansız ayrıca ses geliyor dediğiniz dde bomba ve uçak sesleriydi sanırım

O üzgünüm olayına ben de takıldım açıkçası. Üzgünüm tazminat veremiyoruz hadi bye tarzı bi üzgünüm değil gibiydi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.