Şimdi Ara

Buried (2010) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
5.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur*

Ryan Reynolds varsa kesin izlerim. Favorilerimdendir.
    Film tabutta mı geçiyor acaba?

Bende zamanında telefon kulubesı dıe bı fılm varı ona bu yorumu yapmıstım Izledıkten sonra kendımden utandm Resmen fılmın yapımcı yonetmene karsı sucluluk duymustum Bence takılma ona

• quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Ryan Reynolds varsa kesin izlerim. Favorilerimdendir.
    Film tabutta mı geçiyor acaba?

Bende zamanında telefon kulubesı dıe bı fılm varı ona bu yorumu yapmıstım Izledıkten sonra kendımden utandm Resmen fılmın yapımcı yonetmene karsı sucluluk duymustum Bence takılma ona

Telefon kulübesi filmi derken bahsettiğin oyuncu Colin Farrell ise o filmide izlemiştim.Bence oda çok güzel bir filmdi.

• Benimde umduğumdan iyi bir film çıktı, bu tür değişik konulu filmleri severim. Tek mekan filmlerinden Man of Earth ve Küp filmlerinden sonra iyi geldi. Senaristin bir sonraki filmide ATM de mahsur kalanlar ile ilgili olacakmış. Tek mekana takmış.
  • Harika bir film olmuş.Sıkılmadan izledim 10/9
  • Yorumlar iyi, yarın çeker izleriz.
  • İzledim beklediğimden çok daha iyi bir filmdi 10/7 zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorsunuz

Beğenmediğim şeyler filmdeki mantık hatası tabutun içinde ateş yanıyor ve hala oksijen kalıyor. Ve senaryosu çok sağlam değildi. Yani tabuta konma nedenini daha i,yi kurgulaybilirlerdi. Başka da sevmediğim yanı yok
  • Buried.2010.720p.BluRay.DTS.x264-HiDt

General Information:

RUNTIME........: 1h 35mn 27s
    SIZE...........: 4.2 GB
    VIDEO CODEC....: x264 (L4.1)
    RESOLUTION.....: 1280x546 (OAR)
    BITRATE........: ~ 4.7 Mbps
    FRAMERATE......: 23.976 fps
    AUDIO..........: English DTS 5.1 1536 Kbps

indiriyorum
  • tek mekan filmleri güzel olur bende severimde bunda mekan çok dar yahu :) fb falanda yokmuş sıkar gibi gözüküyor
  • Oyunculuk ve mekan anlatımı çok iyiydi.İzlerken oturduğum yerde pozisyon değiştirdim habire bende adam gibi.Film boşmuş gibi duruyor ama birşeyler anlatıyor.Yalnız, bazılarına 'bir adamın, bir tabutun içinde telefon konuşmaları' anlamına gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tEmh@ -- 25 Aralık 2010; 19:32:37 >
  • filmi izleyeneler bakabilirmi?

sonunda ekipler ellerinde tuttuklari esirin tabutu gosterdigini seni almaya geliyoruz dediler sonra yanlis tabuta geldik mike white'mis bu dediler adam gitti gumburtuye orda acaba adam tabuta mike white yazdi o tabutun parcayi gorup gerimi gittiler yoksa mikein cesedimiydi
  • Bu akşam izleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekeriyahoca

filmi izleyeneler bakabilirmi?

sonunda ekipler ellerinde tuttuklari esirin tabutu gosterdigini seni almaya geliyoruz dediler sonra yanlis tabuta geldik mike white'mis bu dediler adam gitti gumburtuye orda acaba adam tabuta mike white yazdi o tabutun parcayi gorup gerimi gittiler yoksa mikein cesedimiydi

Mark'ın cesetini buldular. Bizimkinin tabuta gitselerdi, tek yazı yazıyor diye çekip gitmezlerdi.

• bu filmi çok merak ediyordum, indirdik bakalım merakımıza değecek mi??
  • dün gece izledim.. tamamen karanlık ortamda iyi izleniyor...

sürükleyici filmdi... tek kişi, tek mekan olan başka film izlememiştim.

8 / 10 puan
  • izleyelim bakalım
  • Bu filmdeki telefonun markasını bilen var mı ?
  • blackberry tipinde birşeydi ama tam çıkartamadım...
  • bana da blackberry gibi geldi
  • blackberry nin ta kendisi zaten ayrıca film çok iyi herkeze tavsiye ederim
  • Güzel filmdi.Film ufak bir tabutta geçmesine rağmen sürüklüyor. Kötü bir durum gerçekten kimse diri diri gömülmek istemez,bu durumu yaşatıyor size Tavsiye ederim 10/7,2
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.