Şimdi Ara

Bölgesel Engel Yüzünden İndirlemeyen Xbox360 İçeriklerini İndirmek (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
14.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

IP adresimiz US olmasi gerek

The code cannot be redeemed because the offer is not available in your region, or the offer has expired.

AVRUPADAKILER INSAN DEGIL MI NIYE GEOW2 DLC LERI SADECE US ICIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 1 Ocak 2011; 17:02:41 >
  • ben de denemeliyim en kısa zamanda. dead rising için bir yığın beleş kıyafet var indiremediğim.
  • Beyler bende bu yolu deniyorum şu anda ancak olmuyor 360'ı Laptop'a bağladım kablo ile Laptop'ta Wireless ile bağlanmakta 7 kullanıyorum Ağ Bağlantılarında "Kablosuz Ağ Bağlantısı"nı paylaşımlı yaptım bağlanabildim 360 ile Live'a ama sadece My Xbox ve Friends var..Bu sorun teşkil eder mi?

Neyse asıl sorun VPN bağlantı oluşturmaya çalışıyorum vpn1.usaip.eu ve vpn4.usaip.eu adresleri çalışmıyor yani onları yazıyorum denilenleri yapıyorum ama bağlantı kurulamıyor..UK hesap kullanıyorum bu arada bazıları bu sadece US'te çalışıyor demiş UK'ta uygulamak mümkün değil mi bunu?

Yardımlarınızı bekliyorum GeOW ve GeOW 2 Map Pack'lerini indireceğim..
  • Demo VPN adresleri çalışıyor merak etmeyin.

Önemli olan modeminiz 4 portlu olsun. Aynı anda modeme XBOX360'da PC'de bağlı olmak zorunda.

Ben Free VPN ile de yapıyorum bu yöntemi paralı VPN ile de yapıyordum.

Ayarları aklımda zaten bu VPN olayının. Yukarıda yazılanları doğru yaparsanız oluyor. Konuda gayet sade bir anlatım var zaten. :)
  • Şimdi arkadaşlar demo vpn yapıyorum ingiltereden bağlanıyorum yalnız paylaşıma gelince local connection seçince hata veriyor xbox360 bağlanmıyor
    Ağ Paylaşım merkezinde wiressla local connection köprüleyincede paylaşıma izin vermiyor tam orası problemli yoksa vpn yapıp pc üzerinden kendini ingiltere ipden göstermek basit yani hem köprüleyip hem vpn den nasıl paylaşıma açacağım?
  • Bu yöntemi kullanarak Sky Player ve türevlerini kullanma şansımız var mı?
  • bende indiremedim vpn calismiyor
  • ben şuan vpn bağlantı ile black ops paketini indirmeye çalışıyorum şuan %99 da kaldı baya bi süredir bekliyorum bi gelişme yok .1200 point kesildi hesaptan ne olacak bakalım sanırım yabancı forumlardada böyle bir konu geçiyordu %99 da kaldığıyla ilgili. 1200 pointin üstüne su için gibisinden.sanırım puan gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Demin Gears Of War'ın 2 harita paketini indirdim tekrardan. (:

Geceye Gears Of War 2'nin tüm paket olan haritalarını indiricem. :)

dostum nasıl indirdiğini anlatırmısın yukarda yazılanlarla ilgili.sayfanın başındaki olayı yaptım yani ağ bağlantılarından vpn bağlantı açtım baştaki vpn1 adresinide girdim.xboxu laptopa bağladım indirme başladı,sonra normal bağlandım %98 e kadar indirdim sonra tekrar pcye bağladım %99 da kaldı napcam şuan kaldı %99 da?
  • xbox'ı kapatın, vpn'e bağlanın xbox'a kabloyu takın, xbox'ı açın. kaldığı yerden devam eder.
  • dostum bana bi yardımcı olurmusun black ops first strike paketini indiremiyoduk bölgesel engel nedeniyle forumdada bu konu vardı vpn bağlantıyla ilgili laptoptan vpn ağ açtım xboxa bağladım indirme başladı dedim bu iş tamam ama malesef %99 da kaldı ilerlemiyor.99 a kadar normal modeme bağlayarak getirdim %98 de pcye taktım lan kablosunu.%99 oldu kaldı.bende modeme bağladım location hatası verdi şimdi ne yapmam lazım gene %99 da hızlı bir şekildemi kabloyu değiştirmek gerekiyor nedir olay?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesx

dostum bana bi yardımcı olurmusun black ops first strike paketini indiremiyoduk bölgesel engel nedeniyle forumdada bu konu vardı vpn bağlantıyla ilgili laptoptan vpn ağ açtım xboxa bağladım indirme başladı dedim bu iş tamam ama malesef %99 da kaldı ilerlemiyor.99 a kadar normal modeme bağlayarak getirdim %98 de pcye taktım lan kablosunu.%99 oldu kaldı.bende modeme bağladım location hatası verdi şimdi ne yapmam lazım gene %99 da hızlı bir şekildemi kabloyu değiştirmek gerekiyor nedir olay?

yukarıda söylediğimi yapın.
  • first strike paketini bu şekilde indiren varmı arkadaşlar belkide bu yöntem diğer paketlerde sorunsuz olabiliyor ama bende % 99 da kalıyor ilerlemiyor?
  • "807B01F4 herşey tamam sıstem çalışıyor ama dlc ındırmeye gelınce bu hatayı verıyo çıldırmamak elde deyıl yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemblack -- 14 Şubat 2011; 1:06:17 >
  • server sorununu belirten bir kod o, beklemekten başka çareniz yok gibi. yarın sabah deneyin bi daha.
  • bu arada ben sorunumu hallettim arkadaşlar normal demovpn ile bu iş olmuyor başka bir siteden alırsanız vpn adresi bu işi halletmiş olursunuz.
  • On Demand'den Halo Wars'u almak istiyordum. Buy dediğimizde hem fiyatı hem de MS karşılığı çıkıyor. Alınmıyor mu On Demand'deki oyunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lp_meteora

On Demand'den Halo Wars'u almak istiyordum. Buy dediğimizde hem fiyatı hem de MS karşılığı çıkıyor. Alınmıyor mu On Demand'deki oyunlar?

İyi ya işte ya kredi kartını kullanarak ya da points ile satın alabilirsin.
  • 807B01F4 bu hata kodunu gorupte olayı çozen arkadaş yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemblack

807B01F4 bu hata kodunu gorupte olayı çozen arkadaş yokmu ?

gamertag'i recover yaparak çözenler olmuş, bi deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.