Şimdi Ara

Bölgesel Engel Yüzünden İndirlemeyen Xbox360 İçeriklerini İndirmek (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
14.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Allahtan GOW3 de vpn'ye gerek kalmadı...
  • Beyler biri bana hızlı bir vpn söylesin. Bende kart falan yok parayla alamıyorum. Çok pahalı olmuyacak şekilde bana alabilecek ya da ücretsiz varmı ? Hızı çok düşürmeyen
  • Ücretsiz VPN'ler oldukça azalmış şu anda Xbox Live'da sorun yapmayan tek ücretsiz VPN olarak şunu buldum.

www.ibvpn.com

Güzel bir site şansınız varsa 2 saatlik ücretsiz vpn alabiliyorsunuz ve otomatik kurulum programıyla VPN i kendisi ayarlıyor.

Call of Duty DLC'leri indirime girmişken hortlatalım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Ücretsiz VPN'ler oldukça azalmış şu anda Xbox Live'da sorun yapmayan tek ücretsiz VPN olarak şunu buldum.

www.ibvpn.com

Güzel bir site şansınız varsa 2 saatlik ücretsiz vpn alabiliyorsunuz ve otomatik kurulum programıyla VPN i kendisi ayarlıyor.

Konuyu bildiğin hortlatmışsın gardaşım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Ücretsiz VPN'ler oldukça azalmış şu anda Xbox Live'da sorun yapmayan tek ücretsiz VPN olarak şunu buldum.

www.ibvpn.com

sağol realvpn dolmuştu
  • bu ayarı xp de yapma imkanı var mı? bulamadım bir bilgi bu konuda.
  • arkadaşlar günlerdir soru soruyorum kimse cevap bile vermiyor bu site eskiden böyle değildi kim ne sorsa cevap verilirdi. benim sorunum euro 2012 yi full sürümünü indirdim oynadım daha sonra makinayı kapattım başka bir oyun taktım sonra tekrar fifayı takıp euroyu açtım içinden ama full oyun gitmiş trial versiyon gelmiş. oyunu sildim triali birdaha yükledim bu sefer oyun yine full oldu oynadım denem yapmak için tekrar başka cd takıp çıakrttım euroya bir daha girdiğimde yine full oyun yok oldu ben bu oyuna para verdim full sürmüne bu ne saçmalıktırki oyun devamlı kayboluyor yardımcı olursanız sevinriim. kahraman elktroniğe açtım ilgilenmediler bile ama oyun satarken gayet iyi ilgileniyorlar çıkarları olunca
  • Bence deneyen xbox'ının bozulmasını göze alıyor.Konuyu açana lafım yok ancak bence riskli iş bunlar.Oluyorsa da ne mutlu size
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Lapacı-

Bence deneyen xbox'ının bozulmasını göze alıyor.Konuyu açana lafım yok ancak bence riskli iş bunlar.Oluyorsa da ne mutlu size

Alakası yok abicim, hiç bir zararı yok bu işlemin. Bir fikrin yoksa en azından susmak lazım ki ihtiyacı olanın kafası bulanmasın.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.