Şimdi Ara

Bölgesel Engel Yüzünden İndirlemeyen Xbox360 İçeriklerini İndirmek (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
14.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun yok kardeşim. Herkese her zaman saygıyla kapımız açık.
  • Eğer nasip olursa sınavlardan vakit bulabilirsem bir rehberde ben hazırlicam. Ve bana yardım etmek için uğraşan tüm arkadaşlar sağolun varolun Saygılar, sevgiler...
  • Konuyu hortlatıyorum ama kusura bakmayın.
    Bu ücretsiz Vpn yöntemi ile downloadı başlatıp %98'e kadar normal hattıma bağlayarak indirdim. Daha sonra tekrar notebooktan Vpn yoluyla bağladığımda %99'a geliyor ve "can't download ..." diyor. İşin kötüsü 2-3 kere denememden sonra 0ladı downloadımı tekrar başlatmaya kalktı %1'den. Neyi atlıyorum acaba ?
  • Tamamını VPN ile indirmezseniz daha çok hata mesajı alırsınız. Tavsiyem tamamını VPN bağlantısı ile indirin. En sağlıklı ve güvenilir olanı bu.
  • Arkadaşlar bende ilk Türkce rehberi hazırlamıştım.......Buraya yazım ihtiyacı olan bunada bakabilir....

http://forum.donanimhaber.com/m_29344361/mpage_1/f_/key_sonunda%2Ccozdum//tm.htm#30894164
  • Yalnız harika bir rehber olmuş, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesk

Tamamını VPN ile indirmezseniz daha çok hata mesajı alırsınız. Tavsiyem tamamını VPN bağlantısı ile indirin. En sağlıklı ve güvenilir olanı bu.

Eve kesinlikle hepsini vpn ile indirmen gerektigini biliyorum ama emin değilim.......
  • Teşekkürler bir de öyle deneyelim :).
    Peki illa ücretlisini mi almak lazım yoksa 7-20 dakikalıklarda tekrar bağlanarak devam etmek mümkün mü? Bu konuda tecrübeli olanlar var mı ?
  • arkadaşlar tamamını VPN ile indirmeniz gerekmiyor %99 yerine %95 te vpn ye gecin ve basta da %1 degil %5 te yapın aynı işlemi.Ben böyle denediğimde olmuştu,paylaşım için teşekkürler GOW 2 nin eklentisini ben de bu yolla indirdim
  • Bir de öyle denerim, gerçi baktım uğraşılacak gibi değil bu ücretsizlerle acevpn diye bir siteden az önce aldım. Mail bekliyorum artık ne zaman yollarlarsa onunla çekecem. Teşekkürler
  • cok zor be karisik

bolgesel engel yuzunden Geow 2 haritalarini indiremiyorum...

UK uyelik alsam indirebilirmiyim ?
  • cok zor be karisik

bolgesel engel yuzunden Geow 2 haritalarini indiremiyorum...

UK uyelik alsam indirebilirmiyim ?

edit: -Wireless Modem/Router olmadan olmuyor mu ?
  • Hort.

Geow 2 GOTY almıştım içerisinden çıkan kodla malesef bu hata yüzünden içeriği indiremedim,

Bu yöntem hala çalışıyormu bu birinci sorum ikincisiysehttp://www.usaip.eu/en/index.php sitesinden bir günlük IP alsam bu yöntemdeki demo yerine girsem 7 dk kesinti olmadan indirebilirmiyim?

MS neden böyle saçma birşey yapıyor anlamıyorum hadi tüm eklentilerde olsa anlarımda Avrupada resmi olarak satılan bir konsolun içerikleri sadece Amerikadan indirtmesi çok çok saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Hort.

Geow 2 GOTY almıştım içerisinden çıkan kodla malesef bu hata yüzünden içeriği indiremedim,

Bu yöntem hala çalışıyormu bu birinci sorum ikincisiysehttp://www.usaip.eu/en/index.php sitesinden bir günlük IP alsam bu yöntemdeki demo yerine girsem 7 dk kesinti olmadan indirebilirmiyim?

MS neden böyle saçma birşey yapıyor anlamıyorum hadi tüm eklentilerde olsa anlarımda Avrupada resmi olarak satılan bir konsolun içerikleri sadece Amerikadan indirtmesi çok çok saçma.

Bu Ms in yaptığı birşey değilki paramı kazanmak istemiyor? Her bölgenin kuralları var Ms de bu kurallara uyup vermiyor.

• 1 günlük usa ip aldım ilk mesajda yazılanların tamamını düzgün bir şekilde yaptım fakat test connection bölümünde ikinci aşamada hata veriyor.Oyundan çıkan kodla rezil oluyoruz ya işe bak saatlerdir uğraşıyorum beynim sulandı artık.

Edit:

Bölgesel Engel Yüzünden İndirlemeyen Xbox360 İçeriklerini İndirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 23 Ağustos 2010; 19:16:30 >
  • Bu yöntemle iniyor location sorunu veren DLC'ler ama ben asıl aşağıda linkini verdiğim yöntem ile yapmıştım zamanında.

Gerçi sonradan linkini verdiğim konu ile bu konuyu birleştirdim ve yine location sorunu veren DLC'leri indirebildim.

Şu konuya bak derim: TIKLA

Sonra yine bu konuya dön ve yazılanları uygula. (benim de mesajlarım var linkini verdiğim konuda zaten)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Bu yöntemle iniyor location sorunu veren DLC'ler ama ben asıl aşağıda linkini verdiğim yöntem ile yapmıştım zamanında.

Gerçi sonradan linkini verdiğim konu ile bu konuyu birleştirdim ve yine location sorunu veren DLC'leri indirebildim.

Sonra yine bu konuya dön ve yazılanları uygula. (benim de mesajlarım var linkini verdiğim konuda zaten)

Aaah ah az mı uğraştık zamanında yavuz abiyle bu konu için Şimdi ise konsolu sattık işte nasip

• quote:

Orijinalden alıntı: DeadIrony

quote:

Bu yöntemle iniyor location sorunu veren DLC'ler ama ben asıl aşağıda linkini verdiğim yöntem ile yapmıştım zamanında.

Aaah ah az mı uğraştık zamanında yavuz abiyle bu konu için Şimdi ise konsolu sattık işte nasip

• quote:

O konuyu buradan önce okudum ama modemim tek portlu olduğu için o yöntemi yapmam mümkün değil Geow 2 GOTY yi sırf şu çıkarılan sahneler için aldım geçen hafta multi haritaları içinde değil ama olmadı kod kağıdı bana bende ona bakıyorum öylece lanet olsun.

• Konu hordlamış ama çok güzel bir alışma olmuş herkeze lazım bilgiler sabit bile olabilir.Çok büyük bir sorunun üstesinden geliyor arkadaş. bu yolla film filanda izlenir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.