Şimdi Ara

BKM Express ile 30 TL Alışverişinizin 20 TL'si İade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
34
Favori
41.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğunluk eklemiştir ama hala eklemeyen varsa bir fırsattır

BKM Express ile daha önce alışveriş yapmadıysanız, 20.11.2015 - 20.12.2015 tarihleri arasında Axess'inizi tanımladığınız BKM Express ile ödeyeceğiniz 30 TL üzeri ilk alışverişinizin 20 TL'si iade.

Alışveriş yapabileceğiniz BKM Express üye işyerlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kampanya detayları:

Kampanya, 20 Kasım 2015 ile 20 Aralık 2015 tarihleri arasında BKM Express’e dâhil olan bankaların kartlarıyla yapılan alışverişlerde geçerlidir.
    Kampanyadan sadece BKM Express ile ilk kez alışveriş yapacak kişiler yararlanabilecektir. Daha önce BKM Express’e üyelik yapmış olup henüz BKM Express ile alışveiş yapmamış kişiler de kampanyadan yararlanacaktır.
    Kampanya öncesinde BKM Express ile ödeme yapmış kişiler kampanyadan yararlanamaz.
    Kampanya döneminde tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışverişe 20 TL iade verilecektir.
    Kampanya, şartları sağlayan ilk 30.000 kişi için geçerlidir.
    İade için TC kimlik numarası esas alınacak ve her kişi kampanyadan bir kere faydalanabilecektir.
    İadeler, ilk alışverişin yapıldığı kartın bankası tarafından 31 Aralık 2015 tarihine kadar yapılacaktır.
    İade döneminde, kampanyaya hak kazanmış kartın kullanıma açık ve BKM Express’e tanımlı olması gerekmektedir.
    İade sürecinin, alışveriş yapılan kartın ait olduğu banka üzerinden takip edilmelidir.
    Alışveriş iptali veya iadesi durumunda kampanya geçerli olmayacaktır.
    Ek kartlarla yapılan alışverişlerden hak edilen iadeler, bankaların ek kart politikasına göre değişiklik gösterebilir.
    Banka tarafında teknik olarak iadenin mümkün olmadığı durumlarda aynı değerde puan yüklemesi yapılabilir.
    BKM A.Ş. , kampanyayı dilediği zaman durdurma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi world67 -- 20 Kasım 2015; 14:57:08 >

• Daha önce Axess dışı kartlarla BKM ile alışveriş yapmış olup, şu an Axess'i tanımlarsak iade alamıyoruz sanırım, doğru mu anlamışım?
  • yeni sanal kart oluştursan iade olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odeabank axees dahil midir acaba benim icin
    Babam icin ise bkm var ama axess hic kayir edilmedi kafamda deli sorular😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhi13

Daha önce Axess dışı kartlarla BKM ile alışveriş yapmış olup, şu an Axess'i tanımlarsak iade alamıyoruz sanırım, doğru mu anlamışım?

Ben de öyle anladım. Saçma sapan kampanyalar yapmaya başladılar.
  • Axessi BKM EKSPRESE daha önce eklemedim. ilk defa ekleyip alışveriş yapsam iadeyi alır mıyım?
  • Daha önce BKM ile hiç uğraşmamıştım. İyi bir tanışma olacak gibi görünüyor.
  • Bence alışveriş yapmaktan kastı axess ile alışveriş normal alışveriş değildir

• Bu kampanya Axess'e özel değil, BKM Express ile hiç alışveriş yapmayanlara özel. Bizim gibi sürekli kullananlar yeni kart ekleselerde birşey elde edemiyor.

Kampanya Bilgisi:
    https://www.bkmexpress.com.tr/20tl-iade.bkm

20.11.2015 -20.12.2015

Kampanya Koşulları :
    Kampanya 20 Kasım 2015 ile 20 Aralık 2015 tarihleri arasında BKM Express üyesi olan bankaların tüm kredi, debit ve ticari kartlarında geçerli olacak.
    Kampanyadan sadece BKM Express ile ilk kez alışveriş yapacak kişiler yararlanabilecektir. Daha önce BKM Express’e üyelik yapmış olup henüz BKM Express ile alışveiş yapmamış kişiler de kampanyadan yararlanacaktır.
    İade için TC kimlik numarası esas alınacak ve her kişi kampanyadan bir kere faydalanabilecektir.
    Kampanya döneminde tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışverişe 20 TL iade verilecektir.
    Kampanya, şartları sağlayan ilk 30.000 kişi için geçerlidir.
    İadeler, ilk alışverişin yapıldığı kartın bankası tarafından 31 Aralık 2015 tarihine kadar yapılacaktır.
    İade döneminde, kampanyaya hak kazanmış kartın kullanıma açık ve BKM Express’e tanımlı olması gerekmektedir.
    İade sürecinin, alışveriş yapılan kartın ait olduğu banka üzerinden takip edilmelidir.
    Alışveriş iptali veya iadesi durumunda kampanya geçerli olmayacaktır.
    Ek kartlarla yapılan alışverişlerden hak edilen iadeler, bankaların ek kart politikasına göre değişiklik gösterebilir.
    Banka tarafında teknik olarak iadenin mümkün olmadığı durumlarda aynı değerde puan yüklemesi yapılabilir.

• Bilmece gibi kampanya yapmışlar.
  • https://www.bkmexpress.com.tr/20tl-iade.bkm

Bu kampanyadan farklı bir kampanya mı?

Çünkü axess ile ilgili bir şey göremedim ondan soruyorum.
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    alırsın
  • birden cok kartım var bkm ile alışveriş yaptım bir tanesini eklememiştim onu ekleyip alışveriş yapsam iade alırmıyım?
  • Koşullar çok açık arkadaşlar. Adamlar yeni bkm müşterisi istiyor. Daha önce farklı bir banka kartıyla da olsa bkm kullandıysanız iade alamazsınız. En azından benim anladığım bu.

quote:

Kampanya öncesinde BKM Express ile ödeme yapmış kişiler kampanyadan yararlanamaz.
  • Daha önce bkm ile alışveriş yaptım ama axess kartımı hiç tanımlamadım bkm ye. Şimdi axess kartı tanımlayıp axess ile ilk bkm alışverişimi gerçekleştirsem iade alırmıyım acaba

Edit. Bkm sitesinde ki ibare Kampanyadan sadece BKM Express ile ilk kez alışveriş yapacak kişiler yararlanabilecektir. Daha önce BKM Express’e üyelik yapmış olup henüz BKM Express ile alışveiş yapmamış kişiler de kampanyadan yararlanacaktır.

Olmuyoruş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 20 Kasım 2015; 11:15:15 >
  • sanki kampanya BKM express in kampanyası gibi geldi bana Axess le ilgisi yok gibi . BKM EXPRESS i ilk defa kullananlara iade gelecek sanırım

https://www.bkmexpress.com.tr/20tl-iade.bkm

axess ibaresi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi çözümü olmali, bkm hesabi silinebiliyormu?

• BKM'nin yeni üye almak için yaptığı kampanyayı axess üstlenmiş
    BKM'si olmayan kaldıysa güzel fırsat...
  • Bkm express'e daha önce üye olmamıştım.Şimdi bkm express'e üye olup kartımı eklesem kampanyadan faydalanabilirmiyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

Bi çözümü olmali, bkm hesabi silinebiliyormu?

he he.. sıcakfırsatçı seni......
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.