Şimdi Ara

KİM GB İSTER APP, 3 operatör de internet fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
5
Favori
7.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bildiğiniz gibi bip içerisinde Kim 1 gb ister yarışması vardı. Aynı yarışmanın app versiyonu çıkmış ve uygulamayı ilk kez indirenlere 1 GB internet değerinde 1000 metabyte puan, uygulamaya yıldız verenlere de yine 1 GB değerinde 1000 metabyte puan veriyor. 3 operatörde de geçerli 2 GB değerinde 2000 metabyte'ımız oluyor burası cepte. Şimdi gelelim diğer noktaya. Uygulama içerisinde yer alan 3 çizgili menüde paylaş seçeneği var, burada uygulamayı whatsapp veya diğer kanallar aracılığıyla yakınlarımıza vs önerebiliyoruz ve bunu yaparken de davet linkimiz gidiyor. Link üzerinden indiren her kullanıcı için 250 Metabyte puan oluyor ve yine 1000 olduğunda dönüştür seçeneği ile 1 GB internete dönebiliyor. Uygulamanın bir diğer yanı ise bu biriken puanların cüzdanda saklanabilmesi ve istediğiniz zaman aktif hale getirebilmek. Ek olarak günde 10000 metabyte sınır olacak şekilde tanıdığınız numaralara da yine metabyte paylaşımı yapabiliyorsunuz.

Totalde elimizde 3 operatörde geçerli istediğimiz zaman aktif hale getirebileceğimiz 2 GB internet ve davet başına alabileceğimiz 4 kişi de 1 GB eden 250 Metabyte puanımız mevcut.

Ref linki yasak olduğu için kaldırıldı.

ek olarak herhangi bir sorun yaşarsanız yardımcı olabilirim.

eklemeyi unutmuşum, uygulama içerisinde kazan kazan diye bir servis var 5 liraya doğru cevap karşılığı 1000 puan veriyor 10 liraya 2 GB ama bu ücretli tabi onu tekrar hatırlatayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternetAvcısı -- 15 Nisan 2022; 14:21:19 >

• ref yasak

• Uygulamaya yildizi nereden veriyoruz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oz_Webster O kullanıcısına yanıt

uygulamayı ilk kez indirdiysen içeride dolanırken kendisi uyarı gibi çıkartıyor bizi beğendiysen puan ver diye.

• Teşekkürler.
    1GB aldık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nick konu uyumu

• Uugulama linki var mi?

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

cihazınının uygulama mağazasına kim gb ister yazınca çıkıyor. o şekilde bulabilirsin.

• 1 haftalık mı ?

• paketler günlük olarak tanımlanıyor bildiğim kadarıyla ama puan olarak geldiği için istediğin zaman dönüştür seçeneğinden dönüştürebiliyorsun, hatta paylaş seçeneği ile birine de gönderebiliyorsun.

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    KİM GB İSTER APP, 3 operatör de internet fırsatı

• iki saat deli danalar gibi uygulamada dolaşmak yerine kendim yıldız verip yorum yaptım; bakalım bu şekilde gb gelecek mi görecez

• Haftalik olsa iyiydi peki bipte her hafta yarisilip haftalik fayda aliniyordu sanirim burda da her hafta mi yarışıliyor yoksa ayda 1 kez mi
    Bu arada bipteki ucretli mi hic kullanmazken ben bir turlu yarisamadim direk ucret onayi istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 15 Nisan 2022; 15:13:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

bipteki versiyon önceden ücretsizdi, şimdi ücretliye dönmüş ama puan kurgusu var orada da ay sonunda ilk 10 20 gb ilk 20 ye 10 gb veriliyor aylık. bu uygulama da yaani üzerinden katılırsanız ödülünüzün yüklendiği uygulama, aslında bu uygulama amacı cüzdan gibi interneti biriktirmek.

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    Artık Haftalık Fayda bitti. Ayrıyeten FREE GB devri de bitti. Daha önce evet alıyorduk. Sonra ücret istemeye başladı. Bu yeni bir uygulama elbet buda ücretli olur ilerde. Şimdi ne alabilirsek. Bana göre artık BİP saçmaladı.. S. Nokta uygulaması bile Günde 1 sefer işlem yaptırıyor. Daha önce günde 3 haktı..

• uygulama bu mudur hocam?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidict.catalog4p

• Forumdaslar yaaniden yarismak da ucretli olmuş sanirim baktim 5 soru icin 5tl diyor son soruya atla 3 gb al 9tl diyor
    Bipteki de ucretli bunun ucretsizi nerede peki elde bipte bil kazan mi kaldi sadece ucretsiz
    Turkcelli olarak nerelerden internet alabilirim dergilik vs bitti mi?
    Hediye yarisi falan da yapilmiyor sanirim hilesiz artik gerci hic yapip almisligim yok ugrasamadim ben bi tek salla kazan bip yildizi yapıyorum baska nereler var yazar misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 15 Nisan 2022; 20:54:2 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim, uygulamayı yükledim

• Sürpriz nokta saatlik dk, internet falan veriyor artık çöp olmuş

Zaten bip çok fazla veri kullanıp telefonu kasıyor silmenin vakti geldi

• recplayer kullanıcısına yanıt
    Aynen. Uygulama felaket kasıyor. Ayrıyeten Pil Düşmanı. En güzeli silmek. Daha önce Bip Dk lar için kullanıyordum ama, çekilecek dert değil.
    S. Nokta dan ödülü alıp Siliyorum sonra. Gerçi bir şey verdiği yok ama neyse..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.