Şimdi Ara

BKM Express ile 30 TL Alışverişinizin 20 TL'si İade (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.275
Cevap
34
Favori
41.064
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşlem sayfasında gmaile geçinceye kadar geldi. Mail ile...
  • Avantajixle birleştirirsek sorun olmaz herhalde ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reiwasa37

Arkadaşlar babamın üzerine bkm Express kayıt açsam fakat babamın üzerine kredi kartı yok kendi kredi kartımı eklesem olur mu 20 tl gelir mi iade kartıma

Ayni durumdayım bilen var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bkm'de kredi kartı ekleme işlemleri tc kimlik nosu baz alınarak yapılır. Yani bkm kimin adına kayıtlıysa sadece onun kartları eklenebilir.
  • hobo06 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam

• ARKADAŞLAR axess kart diye birşey yazmıyor anlaşmalı bütün bankaların hem kredi kartı hem banka kartı ile alışveriş yapabilirsiniz yazıyor
    axess diye birşey görmedim
  • Benim kartim maximum ben az once 60 liralik alisveris yaptim hemen mail geldi 20 lira iade kazandiniz diye. Anlasmali bir banka olmasi yeterli Axess olmasina gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesakin95 -- 21 Kasım 2015; 1:58:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesakin95

Benim kartim maximum ben az once 60 liralik alisveris yaptim hemen mail geldi 20 lira iade kazandiniz diye. Anlasmali bir banka olmasi yeterli Axess olmasina gerek yok.

hocam bkm ile alışveriş yap kısmına tıklayınca bkm ye yönlendiriyor falan o esnada taksit yapılıyormu
  • Bende kiyapyurdundan Yaptım , iade Mesajı veya maili gelmedi. Alamayacak muyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BKM Express (bkmail@bulten.bkm.com.tr)   Mailin gelme saati: 02:57 

Tebrikler AD SOYAD, 20TL iade kazandın!

21.11.2015 02:55:48 tarihinde, D&R işyerinde, 30,83TL tutarında yaptığın alışveriş ile sayıları 1 milyonu aşan BKM Express üyelerinden biri de sen oldun ve hoş geldin hediyesi olarak 20 TL iade kazandın! İaden 31 Aralık 2015 tarihine kadar alışveriş yaptığın kartına yüklenecek.

daha d&r "tamam, siparişinizi aldık" demeden iade şeysi geldi. belkide gecenin bu saatinde işlem yaptığım için.

ayrıca belirteyim ki;
    1-bkm hesabım çok daha önceden vardı, ne bu diye açtığım.
    2-bir iki ay önce ise ilk defa kart ekledim, neme lazım diye.
    3-ilk alışverişim bu oldu, anında iade sözünü verdiler.
    4-kartımın ne akbankla, ne axess ile hiç ilgisi yok.

bunları niye yazdım? şimdi bir araba insan doluşacak, illa deneyen var mı şöyle mi böyle mi diye soracak. peşinen okuyun da, içiniz rahat olsun yani.

• Bana niye gelmedi hala n11den aldm dun gece ??? İs bankasıyla aldm

• N11 den vodafone tl yuklesek olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: VyS1994

quote:

Arkadaşlar babamın üzerine bkm Express kayıt açsam fakat babamın üzerine kredi kartı yok kendi kredi kartımı eklesem olur mu 20 tl gelir mi iade kartıma

Bende merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: golespor

quote:

Orijinalden alıntı: 1984

hocam mesaj ne zaman geldi size? bir de cebe mi geldi mail olarak mı geldi?

işlemi yaptıktan hemen sonra mail geldi....Tebrikler MURAT, 20TL iade kazandın!

20.11.2015 12:28:44 tarihinde, Migros işyerinde, 62,97TL tutarında yaptığın alışveriş ile sayıları 1 milyonu aşan BKM Express üyelerinden biri de sen oldun ve hoş geldin hediyesi olarak 20 TL iade kazandın! İaden 31 Aralık 2015 tarihine kadar alışveriş yaptığın kartına yüklenecek.

Islemi yaparken iade alacaginiz belirtiliyor mu malum kota var bosuna alusveris yapmis olmayalim

• Arkadaşlar Enpara kampanyaya dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

quote:

Orijinalden alıntı: VyS1994

quote:

Bende merak ettim

"İade için TC kimlik numarası esas alınacak ve her kişi kampanyadan bir kere faydalanabilecektir."

Kartınızı kaydederken zaten TC yazacaksınız.
  • bkm express üye olamadım sistemde arıza mı var acaba yeni üye olan var mı ?
  • bugün üye oldum bkmye ve hiçbir sıkıntı yaşamadım.Kitapyurdundan yaptığım 32 tllik alışverişe 20 tl iade verdi.Tabiki kart ve tc bana ait.Ayrıca bazı arkadaşlar soruyor enpara kampanyaya dahil.

• Aquess kullanıcısına yanıt
    Dahil.

• Biletall.com.uzerinden bilet almak.istiyorum bkm uyesi olarak.gozukuyor. bir sknti olmaz dimi.iadede?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.