Şimdi Ara

Biri Yanlışlıkla Hesabıma 500 TL Göndermiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tebrik ederim güzel bir hareket yapmışsın ama iadesini reddetseydin bile dava açarak parayı alırdı, sebebini yukarıda arkadaş açıklamış zaten.
  • Ibretlik davranış.
  • Hocam olgun bir davranış sergilemişsin; o kişi adına teşekkür ederim.
  • Biliyorum konu ile çok alakasız olacak ama bir yakışıklı hesabıma para yolladı diye okudum forumda ilk kez böyle bir yorum yapıyorum ben bile şaşırdım nasıl öyle okudum diye
  • 500 iman points kazandınız
  • Bu zaten yapman gereken bişey herkesin yapması gereken bişey.. Ne diye yazıyorsun yapman gerekeni yapmışsın zaten.Sanki çok büyük bişeymiş gibi yazmış bide
  • Sen kabul etmeseydin bile gerekli hukuki yolları izleyerek çok rahat alabilirdi. Paranın miktarının fazla olmadığını düşünürsek bunla uğraşmak gereksiz olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

500 iman points kazandınız

Açılan itemler

18 lik huri 250 iman points
    25 lik huri 375 iman points

şarap nehrinin kenarından tek kat prefabrik 750 iman points

yapmiyim dedim ama tutamadım kendimi.Cezayı yedik Alkolog
  • o tarz fırsatları kaçırmamak lazım
    bana hiç 500tl gibi bir para gelmedi ama ara sıra bakkal falan 5-10 tl fazla veriyor üstünü
    kaçırmıyorum bende öyle anları
    önemli fırsatlar çünkü herzaman başına gelmez insanın iyi değerlendirmek lazım
    500tl değil 500000000tl ile karşılanmayacak bir hayır işlemişsin
  • yalnız benim hesabıma giremezki kim olursa olsun . telefonda ki ben değildim belki. iyi o zaman bankacı oluyum milletin parasını cukkalayım kaçayım anasını satayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: baraks35

500 TL Yenin 100 tl si ile 3x kola 3x fanta 3x meyve suyu 5x doritos 5x fıstık fındık cerez 2x zor zamanlarda yemek için ton balığı alırdın.

200 tl sini çeker cüzdana atardın.

200 tl de hesebında kalırdı.

Vs

İnsanlık

İnsanlık mı kazandı şimdi nasıl olur lan ?????????????????

Mesajın ciddiyse git geber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe
    Böyle küçük hesapların peşinde koşmayın,

Yanlis gonderilen 5lira da olsa o adamin hakkidir.

Babamda aidat yatirirken yanlis yatirmis sagolsun geri yollamisti adam. 1 2 bin liraydi herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER
    merak ediyorum. yanlışlıkla 1 milyon lira yatsa, yine kul hakkı falan der misiniz

Ben gönderirim.

@Konuyu Açan Kişi
    Tebrikler kardeşim , bende olsam aynısını yapardım.
  • Konuyu illaki dine imana vuruyorsunuz bu insanlık namına birşey sonuçta belkide belki ülkemin bir fakirinin zarzor kazandığı parasıdır bunu bilemezsinizki onun veya ailesinin rızkını nasıl harcayabilirim.Türkiye,Bayrak vs diyince herkez böyle bir böbürleniyo ama demiyorki benim insanım benim memleketimin insanı onu zor durumda bırakmak benim kanımda yok demiyor...bu işi gücü dalga geçmek olan liselileri de takmıyorum zaten büyücek daha onlar abileri amaç burda aynı bi durumla karşılaştığınızda ciddi anlamda ne yapacağınızdır.benim şahsi olarak felsefem ne edersen onu bulursun.o enayi diyenlerin görüşleri beni hiç ilgilendirmiyor büyüyünce onlarda anlar hayatın işleyiş biçimini.

• Normal olanı yapmışsın zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 60kc3

quote:

Orijinalden alıntı: ForYouKill

Ulan bana göndermezlerki yanlışlıkla.

fenerlı

ağır fanatik liseli
  • gider boğaza karşı bir yemek ısmarlardım arkadaşlarıma .))
  • Helal olsun senin gibilerin hala var oldugunu gormek guzel
  • Parayı yeseydin suçlu durumuna düşerdin bir gün gittin bankamatiten para çekeceksin mesela 100 lira ama bankamatik sana 500 lira verdi ses çıkarmadan parayı alıp bankaya bildirmezsen suçlu oluyorsun eninde sonunda ortaya çıkıyor yakalanıyor cezanı çekiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 18 Mayıs 2011; 17:24:43 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.