Şimdi Ara

Biri Yanlışlıkla Hesabıma 500 TL Göndermiş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ForYouKill

quote:

Orijinalden alıntı: 60kc3

quote:

Orijinalden alıntı: ForYouKill

Ulan bana göndermezlerki yanlışlıkla.

fenerlı

ağır fanatik liseli

• quote:

Orijinalden alıntı: Psychiatrist

quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

quote:

Bu sabah beni iş bankasından müşteri temsilcisi aradı ve hesabınıza yanlışlıkla 500 tl para havale edilmiş ... ... adlı kişiden,paranın iadesini istiyormusunuz? dedi başta afalladım kim bu adam niye bu parayı yollasın diye tamda paraya sıkışık olduğum zamanlardayım.sonradan düşündüm parayı yollayan kişiyi tanımıyorum parada beklemiyorum biyerden... tamam iade edebilirsiniz dedim kapattım telefonu. daha sonra internet şubesinden hesap özetine baktım gerçektende adam 2 gün önce yollamış hesabıma. aradan bi 15 dk geçti tekrar baktığımda para iade edilmiş görünüyordu adama.İnsanlığın halen ölmediğini ve hakkı olmayan paranın daha sonradan birşekilde çıkacağını bilen birilerinin var olduğunu bilin istedim.Bol güneşler

Hemen kendini öv çakalll

Hacı insanlık ihtiyacı işte ressam yaptığı resmi başkasına da göstermezse bi anlamı kalmaz

ressammısın bilader

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

quote:

Orijinalden alıntı: baraks35

500 TL Yenin 100 tl si ile 3x kola 3x fanta 3x meyve suyu 5x doritos 5x fıstık fındık cerez 2x zor zamanlarda yemek için ton balığı alırdın.

200 tl sini çeker cüzdana atardın

200 tl de hesebında kalırdı.

Vs

İnsanlık

İnsanlık mı kazandı şimdi nasıl olur lan ?????????????????

Mesajın ciddiyse git geber

Sen geber , köpek havlamaya başladı gene
  • başlığı okudum hemen hayal ettim zaten cevapları
  • quote:

Bu sabah beni iş bankasından müşteri temsilcisi aradı ve hesabınıza yanlışlıkla 500 tl para havale edilmiş ... ... adlı kişiden,paranın iadesini istiyormusunuz? dedi başta afalladım kim bu adam niye bu parayı yollasın diye tamda paraya sıkışık olduğum zamanlardayım.sonradan düşündüm parayı yollayan kişiyi tanımıyorum parada beklemiyorum biyerden... tamam iade edebilirsiniz dedim kapattım telefonu. daha sonra internet şubesinden hesap özetine baktım gerçektende adam 2 gün önce yollamış hesabıma. aradan bi 15 dk geçti tekrar baktığımda para iade edilmiş görünüyordu adama.İnsanlığın halen ölmediğini ve hakkı olmayan paranın daha sonradan birşekilde çıkacağını bilen birilerinin var olduğunu bilin istedim.Bol güneşler

takdir ediyorum seni. övünmekte haklısın, zira zor bır karar vermıssın. bravo.

• Belki bilerek gondermistir. Patronun maasina zam yapmayi dusunmustur ama ilk ihtiyaci varmi diye denemistir. Bakmis ihtiyaci yok. Zamda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay Away From Me

iyilik yap denize at demişler ama sen her dhlı gibi ilk once buraya konu acmayı gerek gordun buda biseydir.

İyilikten de maraz doğar demişler hangisine inanalım
  • 500 tl seni zengin etmez ki zengin etseydi de farketmezdi insanların amaçları farklı kimisi G.t büyütür kimisi Ruh büyütür(olgunlaştırır). insanın o manevi hazzı paha biçilemez...
  • bunu buraya yazmakla bana göre yaptığın şeyin hiç bir anlamı kalmamıştır kimse yanlış anlamasın sadece benim için geçerlidir bu fikrim budur
  • Bende Telefon almak için Bi arkadaşlın hesabına para aktarcaktım.250-300 tl kadar.Hesap numarasını yazdım Başka isim Çıktı.Tam göndere bascaktım Seyan Dürttü Sonra dedim Bi kez daha arıyım belki yanlıştır dedim dogrumu diye Aradım Yanlısmıs İyikide Göndermemişim.Yoksa PAra Cuf Cuf olcaktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewel123 -- 18 Mayıs 2011; 23:56:54 >
  • banada 4 milyarcık gelmişti...ahh şeytan ne dürtüyo böyle zamanlarda
  • güzel hareket karşı tarafın duasını almışsın bence artı karşı taraf netten havale yaptıysa nasıl bu hatayı yapar ilginç son aşamada gönderilenin adı çıkıyor çünkü. hadi bakmadı desekl mümkün değil insanın gözü kayar yaw yukarıdaki yazılanla pes baya dalgın yada dikkatsizmiş ama eminim akıllanmıştır artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Mayıs 2011; 0:59:35 >
  • rahat ol panpa
  • doğru olanı yaptın genç internetini 20mbit yapıyorum ücreti telekoma yazıyorum
  • quote:

• yapılması gerekeni yapmışsın helal
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

500 iman points kazandınız

Açılan itemler

18 lik huri 250 iman points
    25 lik huri 375 iman points

şarap nehrinin kenarından tek kat prefabrik 750 iman points

yapmiyim dedim ama tutamadım kendimi.Cezayı yedik Alkolog

• hanene 40 günah points yazdım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.