Şimdi Ara

Biri Yanlışlıkla Hesabıma 500 TL Göndermiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 500 TL Yenin 100 tl si ile 3x kola 3x fanta 3x meyve suyu 5x doritos 5x fıstık fındık cerez 2x zor zamanlarda yemek için ton balığı alırdın.

200 tl sini çeker cüzdana atardın.

200 tl de hesebında kalırdı.

Vs

İnsanlık

İnsanlık mı kazandı şimdi nasıl olur lan ?????????????????
  • Ulan bana göndermezlerki yanlışlıkla.
  • Bugünde nokia 3310 telefonum cebimden çıkmış otobüsün koltuğuna düşmüş. İnsanlık ölmemiş demekki yanımda oturan bu senin sanırım dedi ve verdi. Teşekkür ettim 3 kulfu 1 elham okudum gittim.
  • 500 tl ne seni zengin yapar nede başkasını, belki ihtiyacı olan birisi yalnışıkla atmıştır en iyisini yaptın, liseli yorumlarına aldırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus

500 tl ne seni zengin yapar nede başkasını, belki ihtiyacı olan birisi yalnışıkla atmıştır en iyisini yaptın, liseli yorumlarına aldırma

+1
  • parayı iade etmek ilk etapta sizin insiyatifinizde olsa da, yollamasanız bile sebepsiz zenginleşme davası açıldığı zaman yasal faizi, mahkeme ve avukat masraflarıyla sizden tahsil edilirdi. çok zeki bana yanlışlıkla gelirse iade etmezdim diyebilecek arkadaşların bilgisi olsun diye yazıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

Bugünde nokia 3310 telefonum cebimden çıkmış otobüsün koltuğuna düşmüş. İnsanlık ölmemiş demekki yanımda oturan bu senin sanırım dedi ve verdi. Teşekkür ettim 3 kulfu 1 elham okudum gittim.

iphone düşeydi de göreydim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForYouKill

Ulan bana göndermezlerki yanlışlıkla.

fenerlı
  • aferin
  • bi sabah telefonumu açtım baktım 100 kontr yüklenmiş. telefonu açtıktan 10 dkka sonrada biri aradı kardeş avea bayisinden kontr yukletmıstım yanlışlıkla sana atmış kız dedi. geri atıyım sana dedım. ama 100 kontr yukleyınce 100 sms verıyodu ozamanlar onlar kalıyo mecbur hakkını helal et dedım 30 30 30 3 günde atmıştım galıba nıye oyle yaptım lımıt 30 du demekkı :D
  • Zamanında adana'da bir şirketten hesabıma 14000 tl aktarılmıştı. Hesabıma baktığımda öğrendim adamın haberi bile yoktu. Bankadan numarasını aldım adamı aradım yanlışlıkla oldu geri gönder dedi. Gönderdim sonra adamı aradım bir teşekkür bile etmedi tamam dedi kapattı keşke göndermeseydim dedim.
  • Böyle küçük hesapların peşinde koşmayın,
  • Helal hocam, insanlık budur.Bazı denyolar,para gözler direk yerdi haram maram demeden. Yukardaki yorumları okudum gene liseliler basmış. Keşke gece açaydın yada sabahın köründe. Daha olgun insanlar oluyor
  • İyi yapmışsın hocam, o kişinin sana ulaşıp, teşekkür etmesi gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Zamanında adana'da bir şirketten hesabıma 14000 tl aktarılmıştı. Hesabıma baktığımda öğrendim adamın haberi bile yoktu. Bankadan numarasını aldım adamı aradım yanlışlıkla oldu geri gönder dedi. Gönderdim sonra adamı aradım bir teşekkür bile etmedi tamam dedi kapattı keşke göndermeseydim dedim.

İşte o adamın parasını alıp çatır çatır harcayacaksın. Hiç sevmem böyle ibişleri.
  • 500 tl ise gönderirdimde.ne bileyim bir 8.000 tl + filan olaydı göndermezdim
  • merak ediyorum. yanlışlıkla 1 milyon lira yatsa, yine kul hakkı falan der misiniz
  • helalsin reyisss.
  • 499,99 TL'sini bana yolla
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.