Şimdi Ara

Asus Gtx 980 Strix Sıcaklık Problemi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
4.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Monitörün G Sync li olduğunu baştan söylesene Görmemişim evet büyük ihtimal debebi odur. Sonuç olarak yazılımsal tahmin ettiğim gibi.

Karta zarar gelmez merak etmeyin. Küçük şeylere de takılmayın , çözülecek şeylere üzülmeyin

Edit: Bug rapor edilmiş zaten. Bir de NVIDIA (büyük ihtimal Freesync çıkışına yakın o da bu ay yada gelecek ay) G-Sync için geliştirmeler içeren sürücü yayınlayacak (akıcılık geliştirmeleri içeren)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 28 Kasım 2014; 13:51:35 >

• turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    NVIDIA her şeyi birdenbire çıkarınca biraz tökezlemeye başladı.Kendisini toplaması lazım.

Öncelikle CW sorunlarını bitirmeli, daha sonrasında bu G-SYNC olayını halletmeliler.En sonunda ise AMD'den gelen cevaplar neticesinde yine bizim çekik gözlü arkadaşımız çıkar bakın GTX 980Ti'ı sunuyoruz piyasaya (artık adı ne olursa) der geçer.
  • Sistem özellikleri imzada yazılı diye sistem özelliklerini yazmadım hocam da g-sync olduğundan bahsetmiştim :)

Hocam 144 hz de g-sync i açık ve kapalı olarak test etmiştim gpu-z den ama sonuç gene değişmemişti sanırım problem 144 hz de akşama eve geçince 120hz ve 60 hz de deneyecem bakalım sonuç ne olacak inşallah problem odur da derin bir oh çekerim :)
  • Arkadaşlar sorun 144 hz ve G-Sync ten olduğunu teyit ettirdim çünkü arkadaşımda da gtx 980 ve Asus Rog Swift var değerleri aynı benim gibi masaüstünde yüksek başka bir arkadaşta da gtx 980 var ama monitörü normal 120 hz değerleri düşüyor boştayken ve doğal olarak kartı 30 derecede nvidia nın acilen bu konuyu çözmesi lazım nese tüm herkese teşekkür ederim kafayı yemekten kurtardınız beni
  • dimitrixxx kullanıcısına yanıt
    Rica ederiz.

Dediğim gibi sorun 144Hz'de de değil, sorun direkt olarak G-SYNC'de. Buna da ilerleyen günlerde bir fix gelecektir.
  • dimitrixxx kullanıcısına yanıt
    Falla züpermişti, sefindim çözüldüğüne.
  • G-Sync'i kapattım, monitörü 60Hz'e aldım. Kart masaüstünde 150Mhz civarına düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propus

Güç tüketimi az 970in.Sizin power 970 sli bile kaldırır yani.

kardeşim çok teşekkür ederim moralin için sağolasın herşey gönlünce olsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.