Şimdi Ara

Assassin's Creed III (ÇIKTI) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
4
Favori
19.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nefret ediyorum soyle uzun oyunlardan nasil bir oyuncuyum anlamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nefret edecegim son oyun AC serisi olur herhale.

3 gun once oyunu bitirdim 700G actim toplam 25 saatimi aldi genel olarak serinin en vasat oyunuydu resmen diger AC oyunlarina gore baya bir kırpılmış bir oyun senaryo cok iyidi ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ne diyim ilk başta bende sevmedim karakterlerin yüzleri filan çok kötüydü ama tabanca kullanmayı sevenler için güzel bir oyuna benziyo
  • Bir sürü yenilik eklemişler, güzel yan görevler koymuşlar ama oyun olmamış ya. Ana görevlerin akışı çok sıkıcı, hiç Assassin gibi hissedemedim kendimi hala.
    Zaten caddeler geçiş, çatı tepesinde tüm şehri katedemiyorsun. Sokaklarda gezinen Assassin mi olur arkadaş.
    Son olarak silah icad oldu mertlik bozuldu.
  • Hikaye modunu bitirdikten sonra oyuna tekrar girebiliyor muyuz yan görevleri yapmak için?
  • Serinin grafik bakımından kesinlikle en iyisi olmuş benim çok hoşuma gitti orman sahneleri.. Henüz kostümü giymedik ama Sequance 5'deyim ve gerçekten oyun olmuş dedim..

Assassin's serisinin en sevdiğim yanı her seride çıtayı biraz daha yükseltmeleri oluyor gerçekten her seri çok daha iyi ama elbette AC 1 ile AC 2 arasındaki kadar büyük bir farklılığı maalesef göremiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Hikaye modunu bitirdikten sonra oyuna tekrar girebiliyor muyuz yan görevleri yapmak için?

Evet.

Oyunu bitirdim şimdi, hayal kırıklığı oldu benim için. Yan görevlerle oyun baya uzuyor ama ana görevler çok kısa ve dediğim gibi pek iyi de değil. Eski saray basma olaylarını özledim oynarken.
    GOTY oldu mu bu oyun?
  • Bu arada aklıma geldi şimdi Brotherhood'un sonunda Lucy'yi öldürdükten sonra Warren Vidic "put him back to machine" diyordu. Hangi machine? O ara animuse bağlı değildik ki?
    Truth konusunda bir arkadaş bence Desmond da animuse bağlı başka biri tarafından yönetiliyordu demiş, inception hesabı. Doğru olabilir mi sizce?
  • DLC falan mı geliyor acaba tam anlayamadım.
    February 19th is the date to circle on your calendars for those of you keeping track. For more info follow the links.
    Europe:http://ubi.li/StkkW
    North America:http://ubi.li/xD7NU
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.