Şimdi Ara

Assassin's Creed III (ÇIKTI) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
4
Favori
19.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

arkadaşlar silah çeken adamlara karşı başka bir adamı tutarak kendini kollama, siper etme nasıl . bilmem anlatabildimmi ama =)))

Silahlarını doldurunca A'ya basıyordun sanırım savaşırken.

Uzerlerinde sari bir uyari cikiyor topuklarina sıkmadan once o sirada en yakindaki dusmana yaklasip a ya basiyorsun vee kendibadamlarini vuruyor moloz yiginlari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

15 üstü

Benim 30 saat surdu ve hala devam ediyor epiloge dayim.

Ana senaryo 15 tüm yan görevleri vs yaparsan sürer tabi
  • AC hastası olarak şunu söylemek istiyorum ki serinin en sarmayan oyunuydu. Connor'a hiç ısınamadım nedense, bir Ezio değil. Hele bir Altair hiç değil.

İlk defa Desmond'ın bölümleri daha çekici geldi.

Şehirler de yavandı. AC 2'deki şehirleri aradım resmen, çatılarda gezmeyi, damdan dama atlamayı özledim.
  • Beyler oyunda yapay zeka diger ac oyunlari gibi zayifmi? Yoksa biraz ilerleme varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Beyler oyunda yapay zeka diger ac oyunlari gibi zayifmi? Yoksa biraz ilerleme varmi?

Dövüşlerde aynı. Hepsi sıraya giriyor, teker teker pataklıyorsun. Bazen birine dalarken arkadan diğeri vuruyor o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Party Shaker

quote:

Beyler oyunda yapay zeka diger ac oyunlari gibi zayifmi? Yoksa biraz ilerleme varmi?

Dövüşlerde aynı. Hepsi sıraya giriyor, teker teker pataklıyorsun. Bazen birine dalarken arkadan diğeri vuruyor o kadar.

Dovusler cok sorun degilde su adamin dibinde geziyorsun seni gormuyor falan bu tip seyler devam ediyormu?? Acb ve acr ile kiyaslarsan ne durumda mesela yapay zeka?

• quote:

quote:

quote:

Dovusler cok sorun degilde su adamin dibinde geziyorsun seni gormuyor falan bu tip seyler devam ediyormu?? Acb ve acr ile kiyaslarsan ne durumda mesela yapay zeka?

Düşmanları soruyorsan onlarda gelişme var. 10-15 metre uzaktan bile farkedebiliyorlar.

Çatıdaki düşmanlar aşağıyı görüyor, farkedebiliyorlar.

Koşarak kaçmak da eskisi kadar kolay değil.

ACB ve ACR'ye göre geliştirmişler yani.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Düşmanları soruyorsan onlarda gelişme var. 10-15 metre uzaktan bile farkedebiliyorlar.

Çatıdaki düşmanlar aşağıyı görüyor, farkedebiliyorlar.

Koşarak kaçmak da eskisi kadar kolay değil.

ACB ve ACR'ye göre geliştirmişler yani.

O zaman iyi sagol, birkac gune baslamayi dusunuyorum bende bakalim..

• Yine anlaşılması zor bir finaldi
  • Ee oyunu bitirdim special edition almıştım ek olarak bir görev hediye ettiler reedem codla okuttum nerden oynuycam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeC@ -- 1 Aralık 2012; 16:02:03 >
  • bu arada online onuyan varsa pc den uplay adlarını yazsın wolfpack kuralım
  • Arkadaşlar LB'ye basılı tuttuğumuzda orda bizim suikastçiler çıkıyor ya.Bende 1 tane görünüyor.Yan görevlerdende hangisini yaptıysam 2.si gelmedi bir türlü.Nasıl suikastçi sayımı arttıracağım?
  • Oyunun baslarindayim yalniz acayip video bollugu var devamli ara videolar giriyor.

• Büyük spoiler bitirmeyenler bakmasın.

Oyunun sonunda Desmond ölüyo mu sanki.Kadın sen oyununu oynadın sıra bende gibi bir cümle kurdu.Birde dokunarak dünyanın sonunu getirdik galiba.Biri biraz açıklasın
  • Oyunun en güzel yanlarından biri öldürme sahneleri çok güzel olmuş, çok sağlam kombolar yapıyoruz valla karizma bir şekilde deşiyoruz milleti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Büyük spoiler bitirmeyenler bakmasın.

Oyunun sonunda Desmond ölüyo mu sanki.Kadın sen oyununu oynadın sıra bende gibi bir cümle kurdu.Birde dokunarak dünyanın sonunu getirdik galiba.Biri biraz açıklasın

Tam belli değil ama büyük ihtimal Desmond öldü. Dokunarak dünyanın sonunu değil, dünyayı kurtardık. Eğer dokunmasaydık, güneş dünyayı yakıp sadece mağaradaki elemanlarımız hayatta kalacaktı ve insanlık 0'dan başlayacaktı. Ama Desmond bunun yerine kendini feda edip, bütün dünyayı kurtardı.

• Oyunla ilgili ilk izlenimlerim:

1. Çok fazla ara video var ve neredeyse ilk başlarda oyun oynamaktan çok video izledim. Umarım ilerleyen görevlerde değişir bu.
    2. Nesnelerin üzerinden RT'ye basarak hızlıca atlama güzel olmuş. Daha önce varmıydı hatırlamıyorum.
    3. İnsanlardan para çalma olayı daha mantıklı bir hal almış. Eskisi kadar kolay değil ama bence daha zevkli olmuş.
    4. Karda yürürken karın yoğunluğuna göre adam batıp daha ağır ve ya daha hızlı yürüyor. Bunu da güzel düşünmüşler.

Şimdilik bu kadar. Aklıma geldikçe devam ederim.
  • quote:

quote:

Tam belli değil ama büyük ihtimal Desmond öldü. Dokunarak dünyanın sonunu değil, dünyayı kurtardık. Eğer dokunmasaydık, güneş dünyayı yakıp sadece mağaradaki elemanlarımız hayatta kalacaktı ve insanlık 0'dan başlayacaktı. Ama Desmond bunun yerine kendini feda edip, bütün dünyayı kurtardı.

Peki Desmond'a dokunmasını söyleyen kadın neden şimdi sıra bende gibi bir cümle kurdu.Sanki kötü birşey yapacakmış gibi

• quote:

quote:

quote:

Peki Desmond'a dokunmasını söyleyen kadın neden şimdi sıra bende gibi bir cümle kurdu.Sanki kötü birşey yapacakmış gibi

Mağara içinde konuştuğu o kadının hologram görüntüsüydü. Desmond dokununca kendi bedenine kavuştu. Diğer iki tanrı (adlarını bilmediğim için tanrı diyorum) hala bedenlerine kavuşamadılar. Juno tek başına kaldığı için benim sıram diyor ama kötü bişey yapıp yapmayacağı bilinmez.

• Oyun oldukça uzun gemi savaşları üzerine bir oyun çıkarsalar keşke bi sürü yan görev var bitmez bir oyun gibi oldukça uzun soluklu
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.