Şimdi Ara

'Apple gelecek yıl 4 inçlik bir iPhone modeli çıkartma düşüncesinde' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihkan

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: fatihkan

quote:

Orijinalden alıntı: suvari25

yanılıyorsunuz. kullanması çok pratik bir şey. telefonu her aç kapama da şifre gir insan beziyor. Üstelik daha Apple Pay den hiç bahsetmiyorum. TR e de yaygınlaşınca kıymeti anlaşılacak.

Ayrıca gün içerisinde hep kullanılan bir özellik. Flaş ise sadece fotoğraf çekeceğin zaman çok ışıksız ortamlarda çalışıyor.

İşte o donanım o kadar pratik çalışmıyor. Sorun da burda. Bazen 10-20 kere deniyorsun. Donanımın daha geliştirilmesi gerek. Algılama sorunları var. Ben şifre girmeyi daha güvenli buluyorum.

9 aydır kullanıyorum hiç sorun çekmedim, çeken de duymadım.
    Nette videosu var, adam çüküyle bile açıyordu kilidi, bence sizin telefonda sıkıntı var.

Touch İD için kaç tane yazılım düzeltmesi yayınladılar hatırlamıyorum.yine de sorunlu. Güvenlik açıkları da çokmuş. Yani daha yeni çıkmış bir sisteme kredi kartı ya da banka bilgisi emanet eden adam biraz aptal demektir.

İlk çıktığında mutlaka güncelleme oldu ama sorunlu falan değil. Ekran kilidi, appstore uygulama satınalma ve indirme, uygulamalardaki şifre yerine parmak izi okutma vs. artık şifre falan girmiyorum çoğu uygulamada. En basiti turkcell hesabım uygulaması bile parmak izi ile açılıyor. Sizin banka bilgilerinizin güvende olduğunu kim söylüyor ki? Geçen ay HSBC'nin veritabanından milyonlarca kişinin kart bilgilerini çaldılar...Yani Apple en az banka kadar güvenlik açısından güvenilirdir bana göre. Gidipte tüm verilerimi yüklemem ama appstore alışverişinde de hiçbir zaman sıkıntı yaşanmamıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

Tamam işte ben de seni destekliyorum. ilk mesajını bulup okumaya üşendim ama sanki zıddını söylemiştin.

Kardeşim kusura bakma ben aslında yaptığım alıntıda senin de yaptığın alıntıya cevap vermek istedim. Yani sözüm sana değildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

en ideal telefon şahsi fikrim 4.3 inç.

Katılıyorum. Orana vurursak aynı çerçeve boyutlarıyla 126 mm yapıyor. Bir de aynı donanım olursa aynı düşüncede çok kişi olduğunu düşünüyorum.

Şu anda Iphone 4s kullanıyorum. Bir sonraki telefonum da IP olsun isterim ama IP6 büyük bana göre...
  • ideal tek elle kullanım boyutlarını z3c de görüyoruz.

4.6''

127.3 x 64.9 x 8.6 mm
  • Çerçeve apple klasiği değişirse bence olmaz yahu

• Haber üretmekte sorun yaşayan bir editörün klavye mastürbasyonu.
    Atın FAV'a bekleyin. Apple böyle bir cihaz çıkarması mümkün değil.
    Ki, C Serisinin de durumu malumunuz.
  • 250 dolardan falan satılırsa tutar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tayvan:CSB

• çıkarsa 4 sene sonra alırım
  • Millet ağzına dolamış tasarımı. Diğer 5.5 inç telefonlara göre biraz büyük ama olağanüstü bir pil ömrü sunuyor. Htc One kullanırken 3,5-4 saat arası ekran süresi alınca seviniyorduk şimdi 6 plus ile full internet, oyun vs dolu dolu 9 saat ekran süresi alıyorum. Düşünenlere tavsiyem kesinlikle 6 plus alsınlar şarjım bitecek diye düşünmeden doya doya kullansınlar.

• Bence 4 inc ekran çok küçük, 4.7 en ideali.

• Apple ne yapsa iyidir. [:]

Çevremde hala iphone4 kullananlar var ve onlar " adı yeter " diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.