Şimdi Ara

'Apple gelecek yıl 4 inçlik bir iPhone modeli çıkartma düşüncesinde' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple zaten üretiyor hali hazırda 4 inch ekranlı cihaz :https://www.apple.com/tr/iphone/compare/
  • 4.1 - 4.2 inçlik çıksın bakalım nasıl sorunlar olacak....

• Bence 4 ve 4.7 inc çıkartmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç farklı cihaz mı çıkacak? 4 iyi de 5.5 çıkarmasınlar. Neyse yine her türlü satacak. ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi ara bi laf vardı tofaşa ne taksan yakışıyo diye aynısı şuanki durumda iphone için de geçerli adamlar ne yapsa zaten milyonlar satar
  • Herkesin ideali kendine.. Bende küçük ekranda inat ettiği için iPhone 4'ten sonra başka bir iPhone satın almadım.. En az 4.7" en fazla 5.7" ideal olanı bence..

Ama tabiiki yapsınlar 4" bir iPhone.. Büyük ekran sevmeyene de hitap etmesi gerek..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsunga note, s, alpha gibi 3 farkli amiral modeli cikartiyor diye fanboyluk yapanlar simdi Appleda farkli boyutlarda telefon cikartacak. Bence guzel bir sey herkesin kullanim gereksinimine uygul model cikmasi ama fanboyluk yapildigi icin kullanici yararina yapilan her yenilik catisma ortami yaratiyor.

Ayrica haberde kadinlarin buyuk telefon kullanmada sikintili oldugu konusuda kulliyen yalan, erkekler neredeyse daha cok kucuk telefon arama derdinde ve neredeyse kadinlarin cogunda buyuk telefonlar mevcut.

• Telefonu büyük bulanlar için güzel bir atılım. Umarım gerçekleşir.
  • şu teknoloji haberleri sonrası burda gençlerimizi cem yılmazla yarıştırıyorlar , fanfon , fanboy , fandroid işte olay bu ver gazı cebini kurut boşverin devam arkadaşlar :))))

• Abim iphone6yı büyük bulduğu için 5s aldı.Şimdi inandırıcı geldi mi Ekrem71?

• Apple`dan sacmalardan secmeler.. Sen once telefonun alt ve ustunde bulunan 2 hektarlik bosluga cozum bul hele.

• 4" lik belki de 4.2" lik bir iphone 6s peynir ekmek gibi satar ben şahsen apple ın 6'nın tasarımından pişman olduğunu düşünüyordum ve bu haberi duymadan önce zaten apple ın tekrar 4" lik bir telefon üretebileceğini ciddi anlamda düşünüyordum. Kullanıcılar için fazla seçenek güzel olur.
  • Ekremmisin nesin yorumumu hangi akla hizmet siliyosun sen

• Fazladan masraf yaparlar ama eğer iyi satarsa önceki geçen seneye göre belki 2 kat kâr oranı sağlayabilirler

• mate 7 tasarımı , malzeme kalitesi vede çerçeve büyüklüğünde ideal boyutlara ulaşılabilir. (bence)

4.7 '' (tek el rahat kullanım)

5'' (tek el kullanım)

5.5'' (çift el cebi delmeyen kullanım)

6'' ( cep telefonlarının sınırı)

4.7 i6 çıkması alt sınırı belirledi bence piyasada.ama 4.7 '' i daha küçük yapabilir android tarafı.özellikle huawei mate 7 ile çerçeve olayında zirve yapmış durumda.bunu 4.7-5-5.5 tede yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçan tekme -- 5 Aralık 2014; 16:57:12 >
  • fiyatı da uygun olursa alınır

• 4.2-4.3 inç tek elle rahatlıkla kullanılabiliyor.Hem tek el kullanım hem 4 inç den biraz daha büyük ekran isteyenler için ideal

• Hiç bir dokunmatik ekran kaç inç olursa olsun rahat kullanılmıyor, en fazla 5 dakika daha sonra rahatsızlık veriyor, bilmiyorum sadece bende mi öyle.Belki bu ilk iphonelar daha farklı olabilir bilmiyorum
    Lg l5 kullanıcısıyım.

• 4 inç isteyen 5s alsın6 ile donanım olarak pek fark yok...
  • ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    kesinlikle aynı fikirdeyim. kenarları gine köşeli olacak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.