Şimdi Ara

Anlaşılması Zor Olan Filmler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
4
Favori
19.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 3RS!N

Mazoşist olan zamanını boşa harcamak isteyen izler böyle filmleri. Film dediğin adam gibi bir konu içermeli , zaten seyretmekde ki amaç hoşça vakit geçirmek hatta biraz eğlenmekse anlaşılmaz filmleri seyretmenin manası ne ?

tek amaç bu mudur?farklı amaçlarla da film izlenebilir işte o zaman bu tip filmler devreye girer..
  • (bug) böcek hiç birşey anlamadım.
  • Kelebek etkisi..Bu film gerçekten anlaşılmıyor..
  • Makinist , bug ( yarısına kadar izledim konuyu cözemedim) , The Jacket ( Çıldırış ) Çok güzel bir filmdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dupp

Funny Games

Anlaşılmayan nedir o filmde? Merak ettim cidden.
  • şanslı sLevin . anlaşılmaz değil ama güzel bir kurgu var
  • FUUNY GAMES Mİİ
    HAYATTA İZLEDİGİM EN SAÇMA FİLMLERDE ONU 1 NUMARAYA KOYDUMMM..
    BEN BÖYLE SAÇMA ANLAMSIZ FİLM İZLEMEDİM..
    KURGUSU BATSIN N..NEYMİŞ HALA ONUDA ANLAMADIM..
    ADAMLAR BİR GOLF SOPASIYLA AİLEYİ REHİN ALIYO NASIL REHİN ALMAKSA..
    ONLARDA ADAMLARI DİNLİYOO..
    HERHALDE DİNLERSEK BİZİ BIRAKIP GİDECEKLERİNİ ZANNEDİYOLARR...
    NEYSE SİNİRLERİNİ BOZMAK İSTEYEN VARSA İZLESİN..
  • Southland Tales
  • Momento ve Eternal Sunshine and the Spotless Mind
  • ya şu Pi filminden bişey anlayan var mı?
  • ihtiyarlara yer yok.

sinemada kimse bittiğini bile anlamadı, filmin üzerinde döndüğü en önemli sahne gösterilmiyor. ve 4 oscarlı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Somebodysomeone

ummm. lost'u anlamak cok zor :D
    bicok yonuyle sacmaliklarla, giemle, abartilmisliklarla vs dolu

kaç bolum ızledın weya hıc ızledın mıı
    eger ızledıysen

• Mementoyu izlicem birazdan yorumumu yazarım anlaması zor diyorlar ama kendime güveniyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidx64

harbi film seyreden bir arkadaş vardı. lynch in filmlerin de acayip şifreler bulmuştu. ve gerçektende yerine oturuyor. kayıp otoban da fon daki yazıları falan biraraya getirmiş. ilk önce delimisin dedim ama vallahi çok değişik ben ona sorayım tam bir açıklama yazmaya çalışırım

Senin açıklamalarını bekliyoruz Yedi buçuk aydır !
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjkliali

Dejavu

Emin misin hoca,herşey apaçık orda.
  • Southland Tales.
    Önceki gün başlık da açmıştım film hakkında. Filmi kira olarak aldığımdan tekrar izleme fırsatım olmadı. Anlacayağınız 160 dakikalık filmi "E hadi bir şeyler birleşsin." diyerek izledim. Fakat "Heh." diyemedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CatSK

Mementoyu izlicem birazdan yorumumu yazarım anlaması zor diyorlar ama kendime güveniyorum

Anlamadım.
  • The nines
  • V for Vendetta herhalde, geçmişde mi yaşıyolar gelecekte mi, kimin eli kimin cebinde belli değil. Garip garip bir sürü şey var. Ama son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerdendir.
  • kelebek etkisini yazanların bence geleceğe dönüş serisinide yazması gerekir diye düşünüyorum.
    makinist,eternal sunshine,dejavu filmlerini yazanlar olmuş filmi izlerkenmi anlamadınız yoksa film bittikten sonramı anlamadınız.Film bittikten sonraysa bence biraz garip olur.
    bende vanilla sky filmini pek anlamamıştım sonunda.

birde 23 filmini 3 arkadaş birlikte izlerken bizde birşeyler hesapladık ve tesadüf ilk üç tanesi 23 çıkmıştı.

biraz alakasız olcak ama size boomtown dizisini tavsiye edebilirim.olayları farklı bakış açıları anlatıyor.ama 3.sezonda bitti
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.