Şimdi Ara

ALBEA MULTİJETİN ÇEKİŞİ NASIL? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
105
Cevap
1
Favori
93.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanerşen

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Düz yolda 3. vitese takarken pati çekmişliğim var 2010 1.3 Albea ile

yalan atma öyle bişeyi mercedes bmw ile bile yapamazsın

Neden yalan söyleyeyim ? Geldi başıma. Son kasa POLO ile kapışmıştım bi keresinde..

senin ben yalanını ...

Yalan söylemiyorum.

• ARKADAŞLAR ONU BUNU BİLMEM BENDE 2011 MODEL 1.3 MULTİJET ALBEA VAR 90000 KM DE ALDIM 143000 KM DE ŞUAN VE BUNDAN ÖNCE DİZEL HYUNDAİ VE MEGANE GEÇTİ ELİMDEN ONLARLA KIYASLAMAK SAÇMA OLUR ANCAK HEM PARÇA HEM DE YAKIT BAKIMINDAN SON DERECE EKONOMİK BİR ARAÇ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM.SERVİS BAKIMLARINDA HİÇ SIKINTI ÇIKARTMAMASI DA CABASI.ALIN DERİM HİÇ ÇEKİNMEDEN.ÖYLE ÇOK LÜKS KONFOR ARAYANLARA GÖRE DEĞİL AMA.BİR DACİA NE BİLİYİM CLİODAN FELAN ÇOK ÇOK İYİ.ÖYLE GEREKSİZ İNCİĞİ BONCUĞU OLAN ARAÇLARDAN DEĞİL GAYET SADE EN ÖNEMLİSİ DONANIMINDA YER ALAN SES SİSTEMİ İLE ON NUMARA DERİM BEN.ALACAK OLAN ARKADAŞLARA HAYIRLISI OLSUN.
  • kaynakci_1979 K kullanıcısına yanıt
    Kardeş 1.3 multijet almanı önerilir 1.2 performansları iyi değildir bu kişi bizzat test etmiştir temiz ini bulursan kaçırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zincir34 -- 22 Nisan 2016; 23:35:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.3 olmasına göre torku performans ve yakıt harika, çekmiyor diyen varsa motorun dibimetresine baktırsın o ne diyen olursa motora giren havayı ayarlıyıp enjektörlere ne kadar mozot püsküteceğini belirliyor saygılar.

• Selam arkadaşlar.

yüksek hız koruma valfi albea multijet 2004 dizel nedir bilen varmi

ALBEA MULTİJETİN ÇEKİŞİ NASIL?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.