Şimdi Ara

ALBEA MULTİJETİN ÇEKİŞİ NASIL? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
93.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alınan paraya değen bi araba bazı arkadaşlar ne biçim konuşuyo ya yok yazık yok şudur budur ne biçim konusuyolar albeayı kullanmış üstadı olmuş gibi konusuyolar albea nın kullandığı motoru astra ve corsa da da kullanılıyor astra da almayın nie demiyo bu fiatı karalayan arkadasımız.yok abi ya hangi arabayı cıkarsak beğenmiolar linea dedik brawa deik bişe buldular ama nedense bizim arabalrın çoğu tutuyor pahalı olana bakma tutan araca bak sen albea 50 milyar değil ki arkadaş parasını hakeden bir araç herkes konuşma tarzını bilmeli
  • BENCE ALBEAYI KÖTÜLEYENLER GENELLİKLE ÖNYARGILI OLANLAR VE BU ARABAYI KULLANMAYANLARDIR...SİZCE NASIL?
  • bende multijet palio var

albeayla aşağı yukarı aynı

motor tamammen aynı

kullanıcısı olarak yorum yapayım

motor ihtiyaca cevap veriyo

dizel olduğundan rampada benzinlidende iii çekiyo

bir öncek i arabam benzinli palioydu 4 sene kullandım 40 bin km yaptım hiç yağ eksiltmedi.

multijet ise ilk 6000 km de 500 gr ekssilltti. 10 binde yağ değişti daha eksiltme yapmadı arabam 17 binde

evet daha kaliteli araçlar var ama ekonomik verdiğim parayı hak eden az yakan verrgisi azolan parça ikinci el sorunu olmayan bi araç arıyosanız bu araba alınır.

bu araba süperdir en iyi arabadır diyen yok

amaa ekonomiktir

yakıt tüketimi gayet ii fabrika verisi ne aynen uyuyo

başak merak edilen bişey varsa anlatabilirim
  • berceste13 nickli arkadaşımız yapılması gereken en doğru açıklamayı yapmış
  • rockstar_942 ve tolgaaaaa arkadaşlar söylenecek en doğru sözleri söylemişsiniz...

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERCESTE33 -- 8 Ocak 2007; 20:15:34 >
  • valla arkadaşın altında vardı çalışıyor bu arabayla..sürekli getir götür birşeyler..agresif kullanımına şahit oldum dizel albea yı...araba agresif kullanmaya açık birşey sanki çok ii hızlanmalar vardı...ve 3 kişi toplam 220 kg civarıydık gerçekten hayran oldum o anda...her yönüyle tabi kapasitesine göre çok performanslı...tork u ise ani kalkış ve aragazlarda koltuğa yapıştırabiliyor;)
  • kardeş ben teşekkür ederin ne demek:)
  • ben de palio muştijet wardı.aynı motor albeada da war.tabi az da olsa albea daha ağır olabilir ama otoban da 5 kişi 195km hızla gittik.hiç de zorlanmadı.gayet güzel çekişi var.bence güzel bir motora sahip.
  • BÜTÜN BU YORUM VE TESPİTLER GÖSTERİYOR Kİ ÇEKİŞTE SORUN YOKKKK
  • alıcak arkadasların hıc suphesı olmasın canavar gıbı valla parasını hakedıo
  • ARAÇ ALMAK İSTEYENLERE YARDIMCI OLABİLİRİM.ALBEA'YA KİM ÇEKMİYOR DEMİŞSE HALT ETMİŞ.
  • valla fiyatına göre iyi araba. bu araba konforu, yol tutuşu vs. için değil ekonomisi için (hem yakıt hem de yedek parça) alınır ve parasının hakkını verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karenin -- 20 Ocak 2007; 13:32:23 >
  • eski bir albea dizel kullanıcısıyım..aracımı 0 km aldım ve 80 bın km kullandım..iddia ediyorum helede uzun yolda 1,6 benzinli yada benzınlı , ne araç getirirsen getir rampada sollayabılecegının garantısını verırım.Üstelik 4 kişi ve full bagajla ...Benım arkadaslarım hayret edıyolardı bu araba nasıl boyle gıdıyor dıye.motorda performans arttırıcı bişeymi yaptırdın dıye soruyolardı...üstelik belki inanmayacaksın ama bir defa bile araca euro dizel almadım.hep normal mazotla kullandım.tık bile demedı motor.şimdi astra cdti var .albea cılar benı sollarken pişman oluyorum sattıgıma..Hiç şüphe etme performans olarak senı fazlasıyla tatmın edecektır.servis ucuz ,parça kolay ve ucuz..
  • Albea en dandirik araba, binilcek araba diiiil.
  • Albea MJ in cekisi iyidir. Benim de MJ makinam var, 12 bin km oldu 4 aydir kullaniyorum, 1100 kg civari agirligi var, hic de hantal degil. Yokuslarda benzinliler hep daha yavas kaliyor. Duz yolda yeterince seri bir arac. Hep eurodiesel aldim, yakit tuketimi ortalama 5 ila 5,5 lt/100 km arasinda. Bu araclar cok pahali araclar degiller, ekonomi arayanlar icin iyi bir cozum olabiilr. Vergi avantajini da hesaba katabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

Albea en dandirik araba, binilcek araba diiiil.

Adam binilir mi bnilmez mi diye soruyo. performansını sormuyo..çok çokmu iyi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavigökyüzü -- 20 Şubat 2007; 12:14:25 >
  • Sen motorunun 1.3 olduğuna bakma.Ürettiği Bg. ve tork seni tatmin eder .Öyle üç kişi ile, beş kişi ile seni yolda da birakmaz,pek mahcup da etmez..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavigökyüzü

Adam binilir mi bnilmez mi diye sormuyo perpormansını soruyo..

1300 cc 70 hp dizel multijet motoru uçak motoru yaptınız ha. 1200kg olan kasa bu güçteki bi motorla zor gider. bu araçta perfonmasın iyi olduğunu yazan arkadaşlar daha perfonmanslı araçlar kullanmadıkları için onlara öyle geliyordur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

quote:

Orjinalden alıntı: mavigökyüzü

Adam binilir mi bnilmez mi diye sormuyo perpormansını soruyo..

1300 cc 70 hp dizel multijet motoru uçak motoru yaptınız ha. 1200kg olan kasa bu güçteki bi motorla zor gider. bu araçta perfonmasın iyi olduğunu yazan arkadaşlar daha perfonmanslı araçlar kullanmadıkları için onlara öyle geliyordur.

Arkadaşım, fıat fabrikasına ortak değilim,multijet bir albea sahibi de değilim.(Ama aracimi değiştireceğim zaman ilk düşüneceğim araçlar,Multijet albea,dizel clio veya dizel accent arasında tercih yapmak olacak)
    Gelelim 1.3 Multijet motora.Ben bunun uçakmotoru olduğunu söylemedim.70BG. evet.Ama oldukça tatmin ediici bi tork üretiyor.(Nm/dev/dk.=180/1750.
    100 Km de ortalama 5--5,5 litre tüketir.
    Öyle senin kafandan attığın gibi 1200Kg değil,1085 Kg. dir.
    Ama herhalde motorun adının içinde jet geçtiği için sen F-16 zannettin.Dizel araç düşünenlerin(benim gibi) ilk önceliği ekonomidir.Performans o kadar önemli değildir.Dolayısı ile arkadaş 3-5 kişi ile yolda kalır miyim, sorun yaşar miyim diye soruyo.İstanbuldan ankaraya 2,5 saatte gidebilir miyim diye değil.
    Bizde o araç seni bu şartlarda seni tatmin eder dedik o kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavigökyüzü -- 20 Şubat 2007; 12:18:05 >

• ALBEA 1.3 MULTIJET ACTIVE 27.950
    ALBEA 1.3 MULTIJET ACTIVE AC 29.990
    ALBEA 1.3 MULTIJET DYNAMIC AC 31.390
    MP3 ÇALAR FİYAT FARKI (ALBEA TÜM DYNAMIC VERSİYONLAR) 330
    GÜVENLİK PAKETİ (ALBEA TÜM VERSİYONLAR) 1.750
    HAFİF ALAŞIMLI JANT (ALBEA TÜM DYNAMIC VERSİYONLAR) 500
    (GÜVENLİK PAKETİ: ABS+EBD+YOLCU HAVA YASTIĞI )albea full 33.970(onada full denirse tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baaris -- 20 Şubat 2007; 13:48:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.